اخبار محرمانه

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

اخبار محرمانه - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

اخبار محرمانه - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

اجرای پروژه های بزرگ مقیاس بدون انجام مطالعات زیست محیطی تخلف است

اخبار محرمانه - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:با هماهنگی هایی که انجام شده هیچ پروژه بزرگی اجازه باز کردن بودجه بدون انجام پروژه های زیست محیطی در حوزه های شهری ندارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

اخبار محرمانه - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

اخبار محرمانه - تهران- ایرنا- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

اخبار محرمانه - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

اخبار محرمانه - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

اخبار محرمانه - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون هوای پاک قابل‌قبول نیست

اخبار محرمانه - معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان محیط‌زیست به عنوان یک دستگاه نظارتی عملکرد دستگاه‌های متولی در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کرد که نتیجه به دست آمده اصلا قابل قبول نبود.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

اخبار محرمانه - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

اخبار محرمانه - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

اخبار محرمانه - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

اخبار محرمانه - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

اخبار محرمانه - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

اخبار محرمانه - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

اخبار محرمانه - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

اخبار محرمانه - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

اخبار محرمانه - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

اخبار محرمانه - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

اخبار محرمانه - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

۶۰ مورد جانور آسیب دیده بعد از درمان به دامن طبیعت قزووین بازگشتند

اخبار محرمانه - مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان قزوین گفت: ۶۰ مورد از انواع جانوران وحشی آسیب دیده شامل انواع پرندگان، خزندگان و جوندگان پس از تیمار در زیستگاه‌های حیات وحش استان رهاسازی شده‌اند.

متهمین آلوده کننده محیط زیست دراستان قزوین به تهیه چهار مقاله علمی، پژوهشی محکوم شدند

اخبار محرمانه - مسئولین چهار بیمارستان آلاینده محیط زیست در قزوین بدلیل عدم رعایت دقیق قوانین و مقررات بی خطر سازی و دفع اصولی پسماند عفونی به یکسال قرار تعلیق و مجازات تکمیلی محکوم شدند.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

اخبار محرمانه - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

اخبار محرمانه - فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست گفت: «سعید مومیوند» محیط‌بان همدان که به علت درگیری با چند فرد مسلح در زندان بود، با قرار وثیقه تا دو روز آینده آزاد می‌شود.

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

اخبار محرمانه - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به طرحی که در آن شهرها براساس آسیب پذیری رتبه بندی می شوند، گفت باید با بهره گیری از دانش و ایده های نوین و با در نظرگرفتن یک الگوی مصرف مناسب و ارائه راهبردهای افزایش تاب آوری شهرها به شهرداری ها، از آسیب پذیری شهرها در مقابله با حوادث به ویژه تغییر اقلیم بکاهیم تا در آینده شاهد بهبود کیفیت محیط زیست شهرها باشیم.

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

اخبار محرمانه - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از شرط این سازمان برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور را تشریح کرد.

لاشه ۴۰۱ پرنده از تالاب میقان اراک جمع آوری شد

اخبار محرمانه - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: ۴۰۱ لاشه پرندگان که بر اثر ابتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تلف شده‌اند، از جمعه هفته گذشته و به دنبال شیوع این بیماری تاکنون، از تالاب میقان اراک جمع آوری شد.

لایحه تشدید جرائم زیست محیطی در پیچ و خم مجلس/ تورهای گردشگری باید از محیط زیست مجوز بگیرند/رصد ۲۷۴ تخلف در فضای مجازی/معرفی ۱۱۰ نفر از مجرمین محیط زیست در فضای مجازی به مراجع قضایی

اخبار محرمانه - رئیس مرکز سایبری یگان حفاظت محیط زیست گفت:حوزه وظایف این مرکز مقابله با حیوان آزاری، خرید و فروش گونه های جانوری، رسیدگی به تخلفات و اخبار شهروندان، تخلفات حوزه شکار از جمله مهم ترین مواردی هستند که به آن ها رسیدگی می شود که در هشت ماه نخست امسال در این رابطه ۲۷۴ پرونده تشکیل شده است.

۱۸واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم آنلاین شدند

اخبار محرمانه - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین ۱۸واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم برخط کنترل آلاینده های محیط زیست شدند.

ساير مطالب

«گروت»؛ نگهبان بانمک کهکشان

افتخار تمام زندگیم همین عمامه است

پیکر «هوشنگ ابتهاج» پنجشنبه تشییع می‌شود

«محمد کاسبی» در بیمارستان بستری شد؛ حال این بازیگر وخیم است

سانسور واژه «تکامل» در تلویزیون

وقتی احسان کرمی «دکتر حسابی» می‌شود

حال بازیگر پیشکسوت وخیم است!

چهار فیلم جدید از چهارشنبه اکران می‌شود

کوبیدن هواداران مسلح ترامپ بر طبل جنگ داخلی

مهلت تسویه بدهی باشگاه های ایرانی/ استراماچونی تهدیدی برای مجوز حرفه‌ای استقلال

حضور نظامیان جمهوری آذربایجان در ایران برای شرکت در مسابقات ارتش

اشاره جاوید «یاغی» به هاشم و فیلم «شنای پروانه»

خانم بازیگر عکس‌های آقای خواننده را پاک کرد!

درخواست نشست فوری محفل رو دارم!

بهترین مینی سریال‌های تاریخ به انتخاب IMDb

نماهنگ خاطره انگیز سریال شب دهم

«اولین قتل» درام ترسناک این روزهای هالیوود

یادی از فیلم نوستالژیک «مدرسه پیرمردها»

تک شاخ ایرانی در ورزشگاه جام جهانی +عکس

تعریف عشق از زبان سحر دولتشاهی

ساعد هدایتی: نگران نباشید خطر رفع شد

چهره‌ها/ استوری همسر مهاجم هلندی پرسپولیس

بهترین سریال‌های غیرانگلیسی‌ زبان «نتفلیکس»، غول سرگرمی

بازیگر پیشکسوت: برخی بازیگران جواب سلام مردم را نمی‌دهند!

واکنش مینا وحید به ویدئوی لو رفته از مراسم نذری

پارسا پیروزفر در پشت صحنه سریال یاغی

تیزر قسمت جدید «نوبت لیلی»

من نمی دانستم معنی هرگز را !

خواهر داشتن واقعا نعمته

قراری که فراموش شده بود!

بازی مریم امیرجلالی در سریال «کاراگاه شمسی و مادام»

چهره‌ها/ مژده لواسانی در حال راز و نیاز با خدا

آخرین فیلم های مشترک آنجلینا جولی و برد پیت در سینما

با نبود شوهرش نمیتونه کنار بیاد

همان ایام بذر کینه در دلم کاشتی

«جهان، نیمکره‌ی شمالی» فیلم ایرانی حاضر در جشنواره «نانسی»

فیلم کوتاه «همسایه من مرگ» در آلمان رقابت می‌کند

یک جنگ تمام عیار با پدربزرگ

نشسته ام به در نگاه می کنم، دریچه آه می کشد!

کارگردان «دل‌شکسته»: این فیلم در نهایت بی‌انصافی توقیف شد!

طلا: من احمق نیستم بهمن!

اعلام زمان ورود مهاجم پرسپولیس به ایران

برنامه کودک دهه شصتی با چاشنی وحشت!

«هادی مَطر»، ضارب سلمان رشدی کیست؟/ حمله به شیطان در 20 ثانیه

بازداشت 7 متهم تخریب شیشه خودرو های سواری در با خزر + عکس

فیلم کوتاه «کت‌وُمن» در تونس رقابت می‌کند

رقابت بین «ابلق» و «شب طلایی» از چهارشنبه آغاز می شود

طغرل سبیلای «دوبرره» را کند!

تیغ سانسور و توقیف کند می‌شود؟

گاف جدید اینترنشنال/ گزارش سوخته از یک پرونده قضایی

نظر عجیب کارگردان آمریکایی درباره «لئوناردو دی کاپریو»!

من هووی «ماریای نصرانی» بشوم؟

حداقل یه ساندویچ ماکارونی بدید بهش!

یه لحظه ارسطو قاطی کرد!

خاطره بازی با کارتون زیبای «پیمپا»

سوژه داغ هفته؛ از ممنوع الکاری «نوید» تا اندوه چهره ها برای درگذشت «ابتهاج»

فرصت انتخاب رشته کنکوری‌ها امروز پایان می‌یابد/ اعلام نتایج نهایی در شهریور

بالاخره حرف آخرش رو زد

استقبال مردمی از پارسا پیروزفر و «تی‌تی»

تیزر حضور سارا بهرامی در برنامه جذاب «مهمونی»

بازیگر زن آمریکایی بر اثر جراحات ناشی از تصادف درگذشت

سرمربی ایرانی در راس هدایت العربی قطر

عملکرد درخشان العربی قطر با سرمربی ایرانی

کشف اسناد «فوق‌محرمانه» در منزل ترامپ

سلمان رشدی زیر دستگاه ونتیلاتور قرار دارد

قاچاق گوشی‌های سرقتی به آن سوی مرز +عکس

محک جدی تیم عطایی پیش از قهرمانی جهان

ستاره بارسلونا رفتنی شد

کامبک رویایی دورتموند با درخشش تینیجرهای شگفت‌انگیز

لنزهای رنگی چه خطراتی دارند؟

درمان ناشنوایی جنین در رحم مادر

الهامی: سعی می‌کنم امسال جام نگیرم!

کمیته اقتصادی مجلس: صداوسیما مرجع صالحی برای نظارت شبکه خانگی نیست!

کاش میشد کلاه قرمزی، بچه و طهماسب باهم برنامه اجرا می کردن!

فالوورگیری بخاطر شباهت به چهره‌های معروف؛ این‌بار «جانی دپ»!

تیزر جدیدترین سریال هیجانی شبکه خانگی به اسم «خون سرد»

باشگاه استقلال از بیژن حیدری شکایت می‌کند

درخواست مشترک استقلال و پرسپولیس از رئیس صداوسیما!

تیزر قسمت سوم سریال «آفتاب پرست»

چهره ها/ گریم دوران پهلوی بازیگران معروف

کارشناسی داوری استقلال و سپاهان؛ یک پنالتی آبی پوشان گرفته نشد

رضا صادقی در سکانسی از سریال یاغی

برنامه‌های جدید شبکه نسیم

زمان حضور لوکادیا در تمرین پرسپولیس

تصادف رانندگی آن هیش؛ «انتظار نمی‌رود بازیگر آمریکایی زنده بماند»

یه قاتل نمی‌تونه دو بار زندگی کنه!

تست ماهواره‌بر جدید تا سه ‌هفته آینده

مهدی قایدی به استقلال برگشت

مجری سابق صدا و سیما در اکران خصوصی «کوزوو»

از نقطه ضعفش سو استفاده میکنه

قابی از خنده‌ یواشکی جواد عزتی و ستاره پسیانی

استایل متفاوت گوهر خیراندیش و دخترش در اکران یک فیلم

مهلک‌ترین انتقام‌های سینمای ایران که تن و بدن را می‌لرزاند

دومین ستاره ایرانی در لالیگا +عکس

کیت عجیب منچستر به جدایی رونالدو پایان داد؟ +عکس

استایل زنان بازیگر در اکران خصوصی «کوزوو»

آنونس “دوزیست” رونمایی شد

دیالوگ ماندگار زنده یاد حسین پناهی در «روز واقعه»

قابی از دیدار دو چهره مشهور دهه 60 بعد از سال‌ها

چه تعداد تماشاگر برای فیلم‌های جدید به سینما رفتند؟

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل