اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه مناطق روستایی از سیاست‌ها و راهبردهای دولت مردمی است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در سومین نشست کمیته راهبری طرح آبادانی و پیشرفت منظومه های روستایی که به ریاست رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با دستور کار تشریح اهداف طرح آبادانی و پیشرفت منظومه های روستایی برگزار شد، گفت: توسعه مناطق روستایی در عرصه های گوناگون از سیاست ها و راهبردهای دولت مردمی است.

حوادث ناشی از کار استان کرمانشاه ۱۵ درصد کاهش یافت

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در هشت ماه سال جاری ۱۸۱ حادثه ناشی از کار در واحدهای تولیدی استان بررسی شده است که نسبت به حوادث مشابه سال قبل شاهد کاهش ۱۵ درصدی حوادث هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: آموزش و دانش‌افزایی لازمه شروع یک کسب و کار است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که آموزش و دانش‌افزایی لازمه شروع یک کسب و کار است، اظهارکرد: در استان یزد ۲۰ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی مشغول به فعالیت هستند که نقش موثری در هدایت ایده‌های شغلی دارند.

بیش از ۲۲ هزار شغل در گیلان ثبت شد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که ۲۲ هزار و ۷۶۶ شغل در گیلان ثبت شده است، گفت: اشتغال تعهد شده در گیلان ۳۲ هزار شغل است که از ابتدای سال تا کنون ۷۱.۱۴ درصد آن محقق شد.

سرپرست معاونت امور تعاون منصوب شد

اخبار محرمانه - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی «حامد ویس‌کرمی» را به‌عنوان سرپرست معاونت امور تعاون منصوب کرد.

تکمیل زنجیره اشتغال شهرستان طالقان به همت همه دستگاه‌ها نیاز دارد / خدمات دولتی در طالقان با جدیت دنبال می شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز،تکمیل زنجیره اشتغال به ویژه اشتغال خانگی را در شهرستان طالقان به همت همه دستگاه‌های اجرایی وابسته دانست.

بهره برداری بالغ بر ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم / طالقان باید به قطب گردشگری و کشاورزی جدید تبدیل شود

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بهره برداری بالغ بر ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم خبرداد و گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام در دستور کار دولت قرار دارد

وزیر رفاه در طالقان : بهره برداری بالغ بر ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم / طالقان باید به قطب گردشگری و کشاورزی جدید تبدیل شود

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بهره برداری بالغ بر ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم خبرداد و گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام در دستور کار دولت قرار دارد

دیدار صمیمی وزیر رفاه با افراد دارای معلولیت و جامعه هدف سازمان بهزیستی

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه خود به شهرستان طالقان، هم زمان با دور دوم سفر رییس جمهور به استان البرز با حضور در مجتمع آموزشی و نیکوکاری«رعد» شهرستان طالقان با افراد دارای معلولیت و جامعه هدف سازمان بهزیستی کشور دیداری چهره به چهره و صمیمی داشت.

ارتقای ایمنی و پیشگیری از حوادث کار به مدارس می رود

اخبار محرمانه - مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،برای برگزاری نشست های تخصصی ارتقای ایمنی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار برای دانش‌آموزان، مدیران و دبیران آموزش و پرورش اعلام آمادگی کرد.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شد

اخبار محرمانه - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه، در حکمی «مهدی مسکنی» را به‌عنوان «مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری» منصوب کرد.

۳۲ طرح تعاونی در گیلان به بهره برداری رسید

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: امسال ۳۲ طرح تعاونی در این استان با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۷۶۶ میلیارد ریال در استان به بهره‌برداری رسید که با بهره‌برداری از این تعداد طرح تعاونی در مناطق مختلف گیلان برای ۷۰۱ نفر شغل ایجاد شد.

۸۰ درصد تعهد ایجاد اشتغال استان کرمانشاه محقق شد

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نوزدهمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: ۸۰ درصد تعهد ایجاد اشتغال در سال ۱۴۰۲، به میزان بیش از ۲۷ هزار فرصت شغلی محقق شده است.

۷۵ هزار توان یاب تحت پوشش بهزیستی سیستان و بلوچستان

اخبار محرمانه - مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: حدود ۷۵ هزار توان یاب تحت پوشش این سازمان در استان هستند که ۲۱ هزار نفر را ‏معلولان جسمی و حرکتی تشکیل می‌دهند‎.‎

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران: پیروزی فلسطین نزدیک است/ ابطحی: خانواده های فلسطینی به حلقه مقاومت تبدیل شده اند/ میرخانی: در اندیشه توحیدی، مقاومت نهفته است​

اخبار محرمانه - نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: به فضل الهی و با پایداری، پیروزی فلسطین نزدیک است و ما می توانیم در مسجد الاقصی نماز برپا داریم.

مسکنی: ۱۴۰ شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی با عضویت بیش از ۱۵۳ هزار نفر در سراسر کشور در حال فعالیت هستند

اخبار محرمانه - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت ۱۴۰ شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی با عضویت بیش از ۱۵۳ هزار نفر در سراسر کشور خبر داد.

مرتضوی: پاسخگویی حداکثری به مطالبات و درخواست‌های مردمی، منشور عملی وزارت کار است

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری، تلفنی و به‌صورت مستقیم به سؤالات و چالش‌های مردم پاسخ داد و گفت: پاسخگویی حداکثری به مطالبات و درخواست‌های مردم، منشور عملی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایجاد امید در جامعه از مهمترین مبادی جهاد تبیین است

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دومین نشست شورای تبیین استان که به ریاست استاندار برگزار شد، گفت: ایجاد امید در جامعه از مهمترین مبادی جهاد تبیین است.

بیش از یک هزار تعاونی فعال در سمنان وجود دارد

اخبار محرمانه - در راستای اجرای مفاد سند توسعه تعاون، دومین نشست شورای توسعه تعاون استان سمنان به ریاست سید محمدرضا هاشمی، استاندار سمنان، در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد.

تیم شطرنج کارگری زنجان، سوم کشوری شد

اخبار محرمانه - شطرنج بازان کارگری استان زنجان در مسابقات شطرنج قهرمانی کارگران کشور با عنوان "جام شیخ اشراق" بعد از استانهای تهران و اصفهان به مقام سوم رسیدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مسئول ایمنی بازوی کارفرما است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: نقش مسئول ایمنی در کمیته های حفاظت فنی و بهداشت ویژه است و باید ارزیابی ها و پیشنهادهای کاربردی خود را به مدیر انتقال دهد و پیگیر اجرای مصوبات باشد.

مشارکت تعاونگران و جامعه کار و تولید استان کردستان در طرح کاشت ۱۲ میلیون اصله درخت

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در حاشیه آغاز به کار طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور گفت: تعاونگران و جامعه کار و تولید برای اجرایی شدن کاشت ۱۲ میلیون اصله درخت در استان مشارکت خواهند کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس تاکید کرد: بهره گیری از ظرفیت ها برای ترویج فرهنگ تعاون و مهارت آموزی در مدارس استثنایی

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌ها برای ترویج فرهنگ تعاون و مهارت‌آموزی در مدارس استثنایی گفت: گسترش فرهنگ کارآفرینی و توسعه مهارت های حرفه ای در برخی مدارس استثنایی کلانشهر شیراز با حمایت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، عملیاتی شده و توجه به استعدادهای این دانش آموزان، رنگ دیگری به خود گرفته است.

عملکرد مجموعه تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان رو به رشد است

اخبار محرمانه - فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: از حیث عملکردی و رضایت‌بخش بودن اقدامات، مجموعه تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در استان روند رو به رشدی دارد و باید تقویت شود.

استقبال ۲۷ میلیون نفر از طرح کالابرگ الکترونیکی/ پنجره واحد حمایتی در کشور به بهره‌برداری می‌رسد/ افزایش سن بازنشستگی در راستای پایداری صندوق‌هاست

اخبار محرمانه - معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ارتباط خوبی در طرح کالابرگ الکترونیکی بین خریدار، بانک و فروشگاه در بستر شبکه ملّی اعتبار شکل گرفته است و تاکنون بیش از ۲۷ میلیون نفر از این طرح استقبال کرده‌اند.

انعقاد ۲۲ قرارداد فناورانه به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان در هلدینگ صنایع عمومی شستا

اخبار محرمانه - آیین رونمایی و انعقاد قراردادهای فناورانه هلدینگ صنایع عمومی تأمین(شستا) و شرکت‌های دانش‌بنیان به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: همکاری و مشاوره مراکز کارآفرینی با کارفرمایان منجر به توسعه اقتصادی می‌شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: همکاری، مشاوره و همراهی مراکز خدمات کارآفرینی با کارفرمایان می‌تواند منجر به توسعه و بهره‌وری اقتصادی شود .

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بر مشارکت دادن کارآفرینان در فرآیند تصمیم‌سازی های اقتصادی

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با تاکید بر مشارکت دادن کارآفرینان یزدی در فرآیند تصمیم‌سازی های اقتصادی گفت: شناسایی ایده های جدید کارآفرینی در سطح استان و تبدیل آنها به فرصت های کسب و کار و ایجاد ارتباط و پیوند زدن زیست بوم استان به دیگر استان ها از اهداف کانون کارآفرینی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: رضایت مردم از خدمات کاریابی‌ها در تداوم فعالیت آنها تاثیرگذار است

اخبار محرمانه - نشست هیات استانی کاریابی‌های غیردولتی بین‌المللی استان تهران (موضوع ماده ۴ آیین نامه اجرایی کاریابی‌ها) به ریاست «حامد ویس‌کرمی» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با حضور اعضای هیات استانی کاریابی‌ها برگزار شد.

دومین نشست کمیته اجرایی باشگاه کارآفرینان نوجوان استان قم برگزار شد

اخبار محرمانه - در راستای نهادینه کردن کارآفرینی در جامعه با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم و آموزش و پرورش دومین نشست کمیته اجرایی باشگاه کارآفرینان قم برگزار شد.

۲۶۴ هزار بیمه شده اصلی در استان کرمانشاه تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

اخبار محرمانه - مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از کارفرمایان استان از وجود ۲۰ هزار و ۸۰۰ کارگاه و کارفرما نیز تحت پوشش تامین اجتماعی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲۶۴ هزار بیمه شده اصلی تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال و توانمندسازی زندانیان و خانواده‌های آنان از اولویتهای وزارت کار است

افزایش 40 درصدی ثبت‌نام زنجانی‌ها در جشنواره امتنان امسال

صادرات 10 میلیون دلاری تعاونی‌های گیلان در 7 ماهه نخست امسال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مشکلات شرکت‌های تعاونی را ویژه پیگیری، رصد و رفع می‌کنیم

تحقق 72 درصدی هدف‌گذاری اشتغال استان کرمانشاه در سال جاری

کاهش چشمگیر تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری قمی در شش ماهه اول امسال

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان بر آموزش‌های مهارتی و اقتصاد دانش‌بنیان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد: شیب نزولی نرخ بیکاری در استان زنجان

پرداخت 50 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی یزد

ورود نرخ بیکاری به کانال 7 درصدی در تابستان 1402

بانک توسعه تعاون، مرکز فرماندهی ارائه خدمات سریع و هوشمند به تعاونی‌ها است

طرح رصد و پایش اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد مرحله دوم شد

سرمایه تعاونی های استان مرکزی بیش از 29 هزار میلیارد تومان است

97 درصد تعهد اشتغال استان سمنان محقق شده است

طرح های پشتیبان اولویت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان هستند

«مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

«مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی» وزارت تعاون، کار و رفاه منصوب شد

کاهش آسیب‌های اجتماعی کارگران موجب رونق تولید می‌شود

حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تجمع حمایت از کودکان مظلوم غزه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان شهید دکتر لواسانی بازدید کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان شهید لواسانی بازدید کرد

نخستین نمایشگاه «یاریگران زندگی» گشایش یافت

افزایش 600 هزار تا یک میلیون تومانی اعتبار کالابرگ الکترونیک خانواده‌های دارای کودک زیر 5 سال مشمول طرح+جزئیات

بیش از 89 هزار خانوار در استان خراسان جنوبی از مزایای طرح کالابرگ الکترونیکی استفاده کردند

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمان: صنایع نیازمند فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با مهارت فنی لازم هستند

توسعه همکاری اداره پست با اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان در راستای خدمت به جامعه کار و تولید

بیش از 300 کارگر خارجی غیرمجاز در گیلان شناسایی شد

توسعه همکاری اداره پست با اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان در راستای خدمات بهینه به جامعه کار و تولید

دومین دوره بازارچه برکت استان البرز گشایش یافت

نرم‌افزار خدماتی اختصاصی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان رونمایی شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین مقدمه‌ای برای اصلاح و تحول در جامعه است

نخستین نشست معاونت روابط کار با مدیران واحدهای کار و خدمات اشتغال مناطق آزاد برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: تعاونی‌های کرمانشاه بیش از 12 میلیون دلار صادرات داشته‌اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: هزینه برندسازی تعاونیها به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود

فعالیت در حوزه مشاغل خانگی منجر به بهبود و تحکیم بنیان روابط خانواده می‌شود

دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با خانواده شهید «محمدرضا نصیری»

کلنگ زنی دامداری 3 هزار رأسی مولد کوهرنگ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

احداث پالایشگاه 50 هزار بشکه‌ای و پتروشیمی چهارمحال و بختیاری/ سرمایه‌گذاری 3 هزار و 100 میلیارد تومانی وزارت کار برای طرح‌های کشت و صنعت و دامپروری

سالن ورزشی «شهدای کارگر» لردگان به بهره‌برداری رسید

پاسخگویی به درخواست‌های مردمی در میز خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور مرتضوی

سردخانه بام ایران افتتاح شد

کارخانه مصنوعات چوبی جونقان افتتاح شد

ارتباط مستقیم مدیران و مردم از راهبردهای دولت سیزدهم است/ توسعه اشتغال در سفرهای استانی دنبال می‌شود

برپایی میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهارمحال و بختیاری

شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت کار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد شهرکرد شد

پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی درگذشت والده رعیتی فرد

2099 اردبیلی در جشنواره امتنان ثبت‌نام کردند

برنامه‌های ویژه اصفهان در راستای ارتقای کمی و کیفی حوزه روابط کار تشریح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: جهاد دانشگاهی در راستای رونق تولید و ارتقاء مهارت‌های علمی خوب عمل کرده است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خبر داد: تعاونی‌های مشکل‌دار به چرخه تولید باز می‌گردند

مشارکت بیش از 1300 نفر از جامعه کار و تولید کرمانشاه در سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان

اتصال 1200 فروشگاه استان مرکزی به طرح کالابرگ الکترونیکی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رسانه‌ها به ترویج مهارت‌گرایی بپردازند

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی البرز: مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی البرز پیشران‌های اشتغال هستند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تاکید کرد: احراز هویت به صورت غیرحضوری در سامانه جامع روابط کار

اطلاعیه دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار در پی تصویب اعطای وام‌های مشاغل خانگی بدون ضامن

نظام بانکی کشور منابع سرگردان مردم را به‌سمت تولید هدایت کند/ بانکداری اسلامی بر رشد تولید و سرمایه‌گذاری تأکید دارد

آموزش «ایمنی در منازل، کار و قوانین حمایتی زنان کارگر» برای مشاوران امور بانوان و خانواده وزارتخانه‌ها در دستور کار است

اختصاص 60 درصد از کل تسهیلات بانک توسعه تعاون به تعاونی‌ها در دولت سیزدهم

عضویت 630 هزار نفر در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در دولت سیزدهم

مشارکت بیش از 50 هزار نفر در سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان

تفکر پشت‌میزنشینی باید به فرهنگ کار و تلاش تبدیل شود

چکشیان اعلام کرد: شناسایی24 مولفه موثر در ترویج فرهنگ کار

تشکیل شورای آموزش تعاون/ تدوین استانداردهای آموزشی شغلی تعاون

اجرای طرح کهکشان تعاون و شبکه‌سازی کسب و کار زرشک در خراسان جنوبی

برگزاری دوره تخصصی جهاد تبیین دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قم

تسریع طرح ایمن‌سازی استخرهای کشاورزی و تأمین اقلام اساسی طرح کالابرگ الکترونیک در خراسان شمالی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد: رشد 50 درصدی صادرات مستقیم و غیر مستقیم تعاونی‌ها

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: کارگران صاحبان اصلی و بازوان توانمند وزارت کار هستند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: پایه و اساس رونق تولید متکی به تلاش کارگران است

مارگارین تهران فاتح مسابقات والیبال دسته اول کارگران استان تهران شد

نشست هم‌اندیشی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی خراسان شمالی برگزار شد

معادن سیستان و بلوچستان ملزم به بکارگیری مسئول ایمنی هستند

آغاز فعالیت مجدد سامانه بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی

یک هزار و 90 میلیارد تومان تسهیلات به پروژه های اقتصادی استان کرمانشاه اختصاص یافت

ساوجبلاغ و چهارباغ آماده فراخوان بزرگ قرارگاه جهادی اشتغال می شوند

مهارت‌‌ آموزی بستر توسعه سرمایه انسانی و رشد اقتصادی

تعداد بیمه‌شدگان فعال صندوق بیمه اجتماعی روستائیان به 1/6 میلیون نفر رسید

ضرورت گفتمان سازی در مسئله فرهنگ کار

بازرسی از کارگاه‌های ساختمانی و پرخطر در کرمانشاه تشدید می‌شود

افزایش بهره‌وری و رشد تولید سیاست کلان شستا در دوره جدید

افزیش بهره‌وری و رشد تولید سیاست کلان شستا در دوره جدید

سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی «شستا» منصوب شد

رئیس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: 5 درصد از حوادث ناشی از کار مربوط به برق گرفتگی است

تعداد شرکت تعاونی‌های دانش‌بنیان گیلان به 9 مورد رسید

افزایش 33 درصدی مشارکت جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان در سی و پنجمین جشنواره امتنان

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: مشاوره و هدایت شغلی اصلی‌ترین رسالت کاریابی ها است

با تقویت و ارتقای نقش مسئولین ایمنی حوادث ناشی از کار کاهش می یابد

یکصدوچهل‌و‌هشتمین جلسه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: حمایت از خانواده‌های زندانیان در کاهش بزه اجتماعی موثر است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: حمایت از خانواده‌های زندانیان در کاهش بزه اجتماعی بسیار موثر است

18 هزار شغل در سامانه رصد گیلان ثبت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: اعضای تشکل‌های کارگری می‌توانند در تصمیم‌سازی‌ها به کارفرما کمک کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال اولویت اول دولت سیزدهم و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

مهلت دو هفته‌ای به بانک‌های عامل البرز در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی

چهار مدال طلا از مسابقه‌های ملی مهارت نصیب گیلان شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تقویت فرهنگ عمومی جامعه منجر به ترویج فرهنگ کار می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم خبر داد: ایجاد بیش از 10 هزار فرصت شغلی در قم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: دومین سفر ریاست جمهوری به کردستان، مایه خیر و برکت برای کردستانی‌ها شد

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.