اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ تعاون در جامعه باید با کمک رسانه‌ها نهادینه شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعاون نقش بسیار کلیدی و موثری در چرخه تولید و اقتصاد جامعه ایفا می‌کند و باید فرهنگ آن در جامعه با کمک رسانه‌ها نهادینه شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: رسانه‌ها به ترویج فرهنگ کار در استان کرمانشاه کمک کنند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه یکی از مهمترین مشکلات استان در بحث بیکاری و اشتغال را به تجربه مسئولان ذی‌ربط و اساتید دانشگاهی در مقوله فرهنگ کار عنوان کرد و از خبرنگاران و رسانه‌ها خواست برای فرهنگ‌سازی در خصوص ارتقای فرهنگ کار، تلاش کنند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار استان اصفهان که با حضور مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است.

موافقت وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان

اخبار محرمانه - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در نشست هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی، وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان موافقت کردند.

ثبت اشتغال ۱۸ هزار نفری در سامانه رصد استان البرز

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در جلسه کارگروه اشتغال استان البرز در استانداری البرز گفت: تا کنون در سال جاری ۱۸ هزار اشتغال از تعهد اشتغال استان در سامانه رصد استان البرز ثبت شده است.

بررسی اعتبارات اشتغالزایی و میزان تحقق اشتغال پیش بینی شده کردستان سال ۱۴۰۱

اخبار محرمانه - چهارمین نشست کارگروه اشتغال استان کردستان به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در محل سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تاکید کرد: لزوم استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس در ارتقا سطح خدمات

اخبار محرمانه - رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل بر ضرورت استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای جذب منابع ملی تاکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود برای رفع معضل بیکاری است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در نشست خبری مشترک جهاد دانشگاهی و اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با محوریت تشریح دستاوردهای طرح ملی مشاغل خانگی در استان اظهار کرد: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود در جامعه برای ایجاد اشتغال و از بین رفتن معضل بیکاری است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با توجه به حجم بالای خدماتی که دستگاه های تابعه به مردم ارائه می‌دهند، بنابراین روابط عمومی ها باید ارتباط قوی و محکمی با رسانه ها به خصوص رسانه ملی و شبکه استانی یزد داشته باشند.

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

اخبار محرمانه - آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در خصوص مسکن مهر گفت: تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده در اولویت کاری ما قرار دارد و رسیدگی به تخلفات سال های گذشته به نوعی باشد که از سرعت تکمیل پروژه های باقیمانده کاسته نشود.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» اجرا می‌شود

اخبار محرمانه - معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به منظور صیانت و حمایت از اقشار و گروه‌های هدف در فرآیند طرح مردمی‌سازی اقتصاد کشور، «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» تحت راهبری شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی اجرا می‌شود.

تقدیر ستاد کل مبارزه با مواد مخدر از برنامه‌های معاونت فرهنگی وزارت کار

اخبار محرمانه - دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه پیشگیری از اعتیاد جامعه کار و تولید تقدیر کرد.

۷۰ درصد از جامعه مخاطب خدمات دستگاه های زیرمجموعه وزارت مردم در استان اردبیل هستند

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در دیدار با فرماندار شهرستان اردبیل گفت: ۷۰ درصد از جامعه مخاطب خدمات دستگاه های زیرمجموعه این وزارت در استان اردبیل هستند.

ایجاد بیش از ۵ هزار شغل در استان سمنان

اخبار محرمانه - از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار و ۲۲۶ شغل توسط دستگاههای اجرایی در استان سمنان ایجاد و در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.

میز خدمت جهادی در مناطق محروم اردبیل برگزار شد

اخبار محرمانه - مردم منطقه محروم عنبران به صورت مستقیم و حضوری در قالب میز خدمت مسائل و مشکلات خود را با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در میان گذاشتند.

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک توسعه فرهنگ کارآفرینی با رویکرد آموزش فنی حرفه ای در استان البرز

اخبار محرمانه - تفاهم نامه سه جانبه بین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کار آفرینی استان البرز در راستای توسعه و ترویج کارآفرینی در کشور و استان منعقد شد.

۳۰ درصد از هدف‌گذاری اشتغال استان گیلان محقق شد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: پیش‌بینی ایجاد اشتغال در سال ۱۴۰۱ توسط دستگاه‌های اجرایی استان ۳۰ هزار و ۹۰۴ نفر است که تاکنون ۹ هزار و ۴۶۵ نفر محقق شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه ورزش کارگری منجر به بهره وری در واحدهای تولیدی و تحرک کارگران می شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توسعه مجموعه های ورزشی و گسترش فرهنگ ورزش در بین کارگران بهره‌وری در واحدهای تولیدی و ایجاد تحرک در بین آنان می شود.

بنیاد علوی در روستاهای چهارمحال و بختیاری شرکت‌های تعاونی ایجاد می‌کند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری گفت: بنیاد علوی در سطح استان، برای محرومیت‌زدایی در روستاهای هدف، اقدام به راه‌اندازی شرکت‌های تعاونی با گرایش‌های مختلف اقتصادی می‌کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

اخبار محرمانه - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش رشته های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه های فنی و حرفه ای مطرح است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید از تمامی ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها استفاده کنیم، اظهار کرد: عملکرد حوزه های مختلف در مجموعه ادارات ضمن ارتقای سطح رضایتمندی مردم، رشد بالایی در توسعه خدمات و توسعه اشتغال در حوزه های خدمات، صنعت و بخش های دیگر برخوردار بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اعتلا و بالندگی روزافزون نظام اسلامی به دست کارگران میسر می شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : تلاشها و زحمات صادقانه و بی منت کارگران در همه عرصه ها گویای توانمندی و خلاقیت آنهاست که به اعتلا و بالندگی روزافزون نظام اسلامی دست خواهند یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

اخبار محرمانه - همزمان با روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای مراسم گرامیداشت این روز و تقدیر از مربیان و آموزشگاه های برتر استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بیش از ۷۰ درصد مردم تحت پوشش خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

اخبار محرمانه - ششمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، همزمان با گرامیداشت هفته کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، با حضور محسن فتحی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: واحدهای صنعتی استان به نیروی کار ماهر نیاز دارند

اخبار محرمانه - ششمین جلسه شورای مهارت استان سمنان به ریاست محمدرضا صادقی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد.

تاکید مدیران کل کار و دیوان محاسبات کردستان بر افزایش همکاری های مشترک برای خدمت رسانی به مردم

اخبار محرمانه - مدیر کل دیوان محاسبات استان کردستان با حضور در دفتر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ضمن قدردانی از عملکرد این اداره کل در دولت سیزدهم، بر ضرورت همکاری های روزافزون مشترک در راستای خدمت رسانی به کردستانی ها تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

اخبار محرمانه - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازدید از شرکت تعاونی کیمیا پژوهان صنعت سبز گفت: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است.

حدود ۶ درصد، نرخ بیکاری بهار ۱۴۰۱در استان سمنان

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: بر اساس اعلام درگاه ملی مرکز آمار ایران نرخ بیکاری کشور در بهار سال جاری ۹ و دو دهم درصد و نرخ بیکاری استان شش و یک دهم درصد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه کارگری گفت: ورزش کارگری یکی از مقوله های مهم در جامعه محسوب می شود. اهمیت دادن به این بخش می تواند در افزایش انسجام و همدلی کارگران در محیط کار نیز موثر باشد.

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

اخبار محرمانه - در دومین روز از گرامیداشت هفته ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای استان در خانه کرد سنندج با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان و جمعی از مدیران ارشد استانی، افتتاح شد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از پالایشگاه نفت شازند همزمان با واگذاری سهام آن به سازمان تأمین اجتماعی

اخبار محرمانه - «دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر استانی هیات دولت سیزدهم به استان مرکزی از بخش‌های مختلف پالایشگاه نفت امام‌خمینی(ره) شازند اراک بازدید کرد. با مصوبه اخیر هیات وزیران سهام اکثریت این پالایشگاه بابت پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شده است.

نوسانات قیمت بازار، چالش بزرگ صنایع سیمان

اخبار محرمانه - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به چالش‌های کارخانجات سیمان در حوزه نوسانات قیمت بازار، گفت: باید با مطالعه نوسانات بازار، قیمت‌ها را به شکلی تنظیم کرد تا کارخانجات برنامه‌ریزی سالانه برای تولید داشته باشند.

رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا برای کمک به گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید آمادگی دارد/ ابراز امیدواری سرپرست وزارت کار برای بهبود فضای کسب‌و‌کار در جامعه با همکاری هر ۳ قوه

اخبار محرمانه - ​رئیس قوه قضائیه گفت: با همفکری مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به تثبیت و گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید در کشور آمادگی کامل وجود دارد. ​

بافت بلوچ، مجموعه ای اثرگذار در جهش اشتغال سیستان و بلوچستان

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان وبلوچستان گفت: شرکت صنایع بافت بلوچ از دیرباز کانون تولید و اشتغال منطقه بوده است و نقش مهمی در بکارگیری نیروهای بومی و جهش اشتغال استان دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توسعه اشتغال روستایی متضمن ایجاد اشتغال پایدار در کشور است

اخبار محرمانه - نشست گروه کاری اشتغال استان خراسان شمالی با موضوع ابلاغ منابع قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری ،با حضور فخر موحدی معاون امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی ،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و اعضای کمیته اشتغال روستایی و عشایری برگزار شد.

نشست کمیته فنی تسهیلات روستایی کردستان با حضور نمایندگان بانک ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد

اخبار محرمانه - نشست کمیته فنی تسهیلات پایدار روستایی به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و با حضور نمایندگان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات اداره کل کار کردستان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ورزش و محیط های ورزشی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه ورزش و محیط های ورزشی از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند، گفت: توجه به مسائل فرهنگی از آسیب های اجتماعی، بزهکاری های نوجوانان و جوانان، اعتیاد و...جلوگیری کرده و مهمترین راه مبارزه با این نوع آسیب ها در جامعه، آگاهی‌بخشی و ترغیب نوجوانان و جوانان به ورزش است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: موضوع عفاف و حجاب باید به صورت اقناعی ترویج شود

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با تاکید بر تبیین درست مقوله عفاف و حجاب گفت: در موضوعات دینی و ارزشی نباید به دنبال بهره‌برداری های سیاسی بود چرا که در تبیین صحیح و درک عمیق آنها مانع‌تراشی می کند.

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان قم با موضوع عفاف و حجاب

اخبار محرمانه - نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان قم با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان ، اعضاء هیئت اندیشه ورز سازمان ، مربیان صالحین بسیج کارگری ،فرماندهان پایگاه و نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایی برگزار شد.

ساير مطالب

بسته‌های مشترک اشتغال‌آفرینی ایران و ترکمنستان تدوین می‌شود

«زاهدی وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد+ رزومه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: واحدهای مشکل دار استان مورد بررسی و حمایت قرار گرفتند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: دولت توجه ویژه ای به احقاق حقوق کارگران دارد

تقویت تعاون و اشتغال با محوریت جوان‌گرایی در استان البرز

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت مردم در زنجان مطرح شد: هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید

موفقیت ورزشی کارگران موجبات شور و نشاط اجتماعی را فراهم می‌کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: برنامه توسعه کسب و کار و معیشت در هشت شهرستان مرزی خوزستان اجرا می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان از اهداف وزارت مردم است

راستی آزمایی و پایش طرح‌های اشتغال روستایی در استان خراسان شمالی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی شرکت‌های دانش بنیان تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل می‌کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: ایجاد الزامات قانونی برای هدایت حمایت های دولتی و تسهیلات بانکی به سمت اشتغال بومی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: کشور نیازمند حضور موثر نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد است

راه اندازی سامانه پاسخگویی 24 ساعته بازنشستگان صندوق فولاد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: راهبرد جدی وزارت مردم توجه ویژه به قشر کارگری و بازنشستگان است

286 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری در استان یزد پرداخت شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رویکرد اصلی وزارت مردم رصد مشکلات از نزدیک و بدون واسطه است

احداث مجتمع 100 هکتاری گلخانه‌ای در اردل/ ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان از مصوبات سفر رئیس‌جمهور است

دیدار دکتر عبدالملکی با خانواده شهید شاخص فضل‌الله عالی‌پور

دیدار چهره به چهره دکتر عبدالملکی با مردم شهرستان کیار

دیپلماسی اقتصادی دولت بستری برای رشد صادرات/ 270‌هزار میلیارد تومان‌ تسهیلات به تولیدکنندگان پرداخت می‌شود

​ادای احترام دکتر عبدالملکی به شهدای شهرستان کیار

استقرار میز ارتباطات مردمی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز ممنوع است

رونق روستا با تأسیس تعاونی ها میسر می شود

تعاون بستر حقوقی تحقق عدالت اجتماعی است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان: نمایندگان مجلس شرایط را برای اختصاص اعتبارات اشتغالزا فراهم کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: دولت مشاغل خانگی را ساماندهی و مورد حمایت خود قرار داده است

برگزاری نخستین نشست مدیران عضو شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان کردستانی

پیگیری مشکلات مسکن کارگران از اولویت‌های اداره کل تعاون،کار و رفاه قزوین است

قزوین، پایلوت حمایت از مشاغل خانگی حوزه پوشاک و قارچ در کشور شد

درآمدزایی، اثربخشی و کارآمدی آموزش‌های مهارتی برای مربیان و کارآموزان فراهم می‌شود

پیام تسلیت دکتر عبدالملکی در پی درگذشت حجت‌الاسلام دعایی

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان: تیم های بازرسی به مدارس غیردولتی اعزام می شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بیش از 50 درصد از حوادث ناشی از کار متعلق به فعالیت های ساختمانی است

بازدید نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اداره کار و خدمات اشتغال منطقه آزاد اروند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: سند توسعه اشتغال استان با توجه به مولفه های زیست بومی ملی اشتغال تدوین شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: برای ارتقاء وضعیت معیشت کارگران تلاش خواهیم کرد

دومین نشست ترویجی پیشرانان مشاغل خانگی و صنایع دستی در خراسان جنوبی برگزار شد

برگزاری نشست دستورالعمل اجرایی مقابله با فقر مطلق در استان خراسان شمالی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: بسیج فعالیت‌های بسیار خوبی در تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی داشته است

دیدار نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دادستان خوزستان

به 5500 شکایت کارگری و کارفرمایی در استان اردبیل رسیدگی شد

دکتر عبدالملکی: کانون اصلی گفتمان حضرت امام (ره) مردم بود/ در مکتب امید نقش محوری با مردم است

دوره‌های آموزش تخصصی پیشگیری از حوادث برای کارگران ساختمان برگزار می‌شود

رعایت تقوا در ابعاد فردی و اجتماعی منجر به پیشرفت کشور می‌شود

کلنگ احداث خط فرآوری سنگ‌های کم‌عیار و باطله معدن چغارت بافق به زمین زده شد

افتتاح پست‌های برق نخلستان و آفتاب شهرستان بافق توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

کلنگ احداث کارخانه آهن اسفنجی به ظرفیت 7/1 میلیون تُن در بافق به زمین زده شد

دکتر عبدالملکی: با سنگ‌اندازی در مسیر اشتغال کشور برخورد می‌کنیم/ اعلام آمادگی وزارت مردم برای سرمایه‌گذاری‌های کلان در حوزه معدن

استاندار یزد: هلدینگ‌هایی مانند شستا در استان یزد سرمایه‌گذاری نکرده‌اند/ وضعیت بیمارستان بافق برازنده این شهر معدنی نیست

دیدار چهره به چهره دکتر عبدالملکی با مردم شهرستان ورزقان

اجرای طرح مبارزه با فقر مطلق در چهارمحال و بختیاری آغاز شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان به جذب نیروهای بومی تاکید کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تک فرزندی موجب افزایش چالش های اقتصادی می شود

اجرای طرح پیک کارآفرین در روستاهای خراسان شمالی

برگزاری نشست بررسی و پیگیری طرح جامع سفیران تعاون برای نخستین بار در خوزستان

شستا در زاهدان و میل نادر نیروگاه خورشیدی احداث می‌کند

وزارت تعاون آماده همکاری با صنعت پوشاک کشور برای توسعه صادرات

کارگاه مدیریت جلسات و تبیین نهج‌البلاغه در وزارت مردم برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: بیمه اجتماعی در توسعه و ماندگاری مناطق روستایی نقش مهمی دارد

بازارچه محصولات مشاغل خانگی شهرستان های شرقی هرمزگان راه اندازی می شود

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی لرستان: خدمت به مردم و تسهیل شرایط باید در راس کارها باشد

رضایی: افزایش تاب‌آوری و خوداتکایی با رویکرد دانش‌بنیان محقق می‌شود / حسین‌پور: اهتمام مبارزه با فساد در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوره اخیر قابل تقدیر است

بیش از 2 هزار شغل در دو ماهه اول سال 1401 در کرمانشاه ایجاد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران منصوب شد

نشست هم‌اندیشی رفع موانع پیش‌روی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور در کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: روابط‌عمومی‌ها در جهاد تبیین نقش کلیدی دارند

دکتر «عبدالملکی» در همدان: مردمی‌سازی یارانه‌ها باعث کاهش شکاف طبقاتی خواهد شد

وظیفه روابط عمومی انتقال سخنان مردم به دستگاه است

همایش جهادگران امیدآفرین وزارت مردم+ فیلم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: توزیع عادلانه تسهیلات اشتغالزا در استان

حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت مردم در دفتر خبرگزاری ایرنا سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: هدف گذاری بیش از 31 هزار شغل در گلستان

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان خبر داد: شروع گام دوم شناسایی افراد در برنامه رفع فقر مطلق در استان

برگزاری ششمین همایش حفاظت فنی و بهداشت در شرکت سیمان بجنورد

یک میلیون فرصت شغلی در سال 1401 ایجاد می‌شود

مخاطب بی‌حوصله نباشیم / سیدمرتضی موتورچی_ رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مسائل تعاونی های مشکل دار استان البرز بررسی شد

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

پیام تسلیت دکتر عبدالملکی در پی درگذشت حجت الاسلام فاطمی نیا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان عنوان کرد: تمرکز بر صنایع دستی برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سال جاری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بیکاران ناامید از یافتن شغل نباشند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روند پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی در استان لرستان تسریع شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار خواهیم گرفت

کمک معیشتی ماه اول به حساب همه مشمولان قبلی که متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی فعلی هستند، واریز شود/ وزارت رفاه ظرف یک ماه درخواستها را بررسی و اعلام نظر نماید

پاسخگویی مستقیم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم به پرسش‌های یارانه‌ای مردم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: برنامه ریزی برنامه های متعدد ورزشی تا پایان سال برای جامعه کارگری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: شرکت‌های تعاونی دانش بنیان به صورت جدی حمایت می‌شوند

اختصاص اعتبارات قابل توجه برای ایجاد و حفظ اشتغال به کردستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: کارگران در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر پایداری بنگاه‌های اقتصادی با نگاه دانش‌بنیان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: امسال سال مهمی در راستای ایجاد اشتغال است

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: بالندگی و توسعه در گرو همدلی میان کارگر و کارفرماست

صادرات 105 میلیون دلاری تعاونی‌های خراسان رضوی، ظرفیتی پنهان در بخش اشتغال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بازرسی از واحدهای تولیدی استان به صورت مستمر انجام می شود

12 هزار و 468 فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شد

‏⁧‫معیشت‬⁩ و ⁧‫آرامش‬⁩ مردم دغدغه اصلی رئیس‌جمهور است/ هر فردی به هر دلیلی مشمول دریافت یارانه نشده 3 ماه فرصت اعلام دارد

توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل