اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

احیای کارخانه های تعطیل شده در دستور کار وزارت مردم قرار دارد

اخبار محرمانه - دکتر«حجت الله عبدالمکی» وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : احیای کارخانه های تعطیل شده و راه اندازی خط های تولید به طور جدی در دستورکار وزارت مردم قرار دارد.

برگزاری اولین نشست شاخص اختصاصی ابلاغ برنامه مانع‌زدایی و ضابطه‌زدایی تولید و خدمات

اخبار محرمانه - اولین نشست شاخص‌های اختصاصی «برنامه مانع‌زدایی و ضابطه‌زدایی تولید و خدمات» دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه برگزار شد.

پرداخت ۴۶ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی خراسان رضوی

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت:طی ۹ ماهه سال جاری ۴۶.۸۱۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به طرحهای مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.

ایجاد خط اعتباری ۲هزار میلیاردی اشتغالزایی تعاونی ها

اخبار محرمانه - معاون امور تعاون وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی گفت : با همکاری بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون؛ خط اعتباری تسهیلاتی ۲هزار میلیارد تومانی جهت حمایت از طرح های اشتغالزای جدید،تکمیلی وتوسعه تعاونی ها در بخش های تولید، توزیع وخدمات ایجاد شد.

نرخ بیکاری آذربایجان شرقی به ۷.۹درصد رسیده است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: نرخ بیکاری استان در سال ۱۳۹۹ برابر با هشت درصد بوده که در تابستان ۱۴۰۰ با ۰٫۱ درصد کاهش به ۷.۹درصد رسیده است.

تجهیزات توانبخشی برای حدود سه هزار مددجوی بهزیستی قزوین تامین شد

اخبار محرمانه - مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: تجهیزات توانبخشی مورد نیاز ۲ هزار و ۹۴۶ مددجوی بهزیستی استان قزوین از ابتدای امسال تاکنون تامین و در اختیار آنها گذاشته شده است.

اشتغالزایی برای ۵۰۰ مددجوی بهزیستی در زنجان

اخبار محرمانه - مدیرکل بهزیستی استان زنجان از اشتغالزایی برای ۵۰۰ مددجوی بهزیستی خبر داد و گفت: بهزیستی به دنبال ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان است.

اجرای طرح پیشگیری از آسیب های اجتماعی جامعه کارگری در واحدهای اقتصادی اردبیل

اخبار محرمانه - سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از اجرای طرح پیشگیری از آسیب های اجتماعی جامعه کارگری در واحدهای اقتصادی و کارخانجات استان با موضوع اعتیاد خبر داد.

استان یزد با کمبود نیروی ماهر، نیمه ماهر و کارگر ساده روبرو است

اخبار محرمانه - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: نبود نیروی کار ماهر، نیمه ماهر و کارگر ساده مشکلی است که استان های صنعتی مانند یزد با آن روبرو هستند و از طرفی متاسفانه برخی فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدارک بالا چون مهارت خاصی را یاد نگرفته اند، توانایی ورود به بازار کار را ندارند.

نقش مهم اقتصاد مقاومتی در توسعه و ایجاد اشتغال پایدار

اخبار محرمانه - سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر نقش مهم اقتصاد مقاومتی در توسعه و ایجاد اشتغال پایدار تاکید کرد و گفت: در مسیر توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال در کشور، باید مبلغان اقتصاد فناوری را تربیت کنیم.

میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بندرعباس میزبان مردم خونگرم جنوب است

اخبار محرمانه - با حضور حسینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و نماینده تام الاختیار وزیر، مدیران کل و کارشناسان معاونت های تعاون و توسعه کارآفرینی و اشتغال؛ میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بندرعباس میزبان مردم خونگرم جنوب است.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: نقش بی بدیل کارگران در شکوفایی انقلاب اسلامی ستودنی است

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : کارگران همیشه و در همه عرصه ها شکوهمند انقلاب اسلامی نقش تاثیر گذار و بی بدیلی دانشته اند که ستودنی است .

معاون اشتغال در هرمزگان: حمایت های مالی برای بازسازی مشاغل خانگی تدوین می شود

اخبار محرمانه - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه مشاغل خانگی، یکی از بهترین مسیرهای پیشرفت، افزایش شغل ، مهارت، انگیزه و پایداری خانواده هاست که در راس امور و سیاست گذاری ها قرار دارد.

مسکنی در هرمزگان تاکید کرد: گام های استوار دولت سیزدهم در حل مشکلات تعاون

اخبار محرمانه - معاون امور تعاون،سفر هیات دولت به استان‌ها را از اولویت‌های راهبردی دولت سیزدهم با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم دانست و در تحقق شعار سال تولید؛ پشتیبانی و مانع زدایی ها موثر خواند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: انتقال ارزش ها و دستاوردهای انقلاب به جوانان باید محور برنامه های دهه مبارک فجر قرار گیرد

اخبار محرمانه - نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، مدیران دستگاه های تابعه، اعضاء کمیته کارگری و کارآفرینی و سایر مدعوین در سالن جلسات مدیریت اداره امور شعب بانک رفاه کارگران استان برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع در همدان: اصلی ترین آرمان در نظام مقدس جمهوری اسلامی، برقراری عدالت است

اخبار محرمانه - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از اصلی ترین آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی برقراری عدالت است، ما در نظام جمهوری اسلامی، خادمان مردم هستیم.

بیش از ۱۵ هزار شغل در استان بوشهر ایجاد می شود

اخبار محرمانه - تفاهم نامه سه جانبه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و ۲۰ دستگاه اجرایی استان بوشهر منعقد شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مدیریت جهادی در واحدهای تولیدی کشور را در بسیاری از زمینه ها خودکفا می کند

اخبار محرمانه - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: می توان به جرأت گفت که شرکت کوشش کاران شهرستان ابرکوه نمونه ای از یک واحد تولیدی است که با مدیریت جهادی کشور را در زمینه صنایع بسته بندی غذایی خودکفا کرده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: پاسخگویی و خدمت رسانی به مردم افتخار است

اخبار محرمانه - همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و تشییع پیکر مطهر ۱۵۰ تن از شهدای هشت سال دفاع مقدس تهمینه دانیالی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به همراه مدیران حوزه های مختلف این اداره کل در محل موکب ستاد پاسخگویی و میز خدمت وزارت مردم واقع در بوستان دانشجوی تهران حضور یافت .

قیام مردم قم، نقطه عطف نهضت بی بدیل اسلامی بود

اخبار محرمانه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی تاکید کرد؛ قیام دلیرانه مردم قم در ۱۹ دی، نقطه شروع مبارزه بی‌امانی بود که تا لحظه سقوط حکومت مستبد رژیم پهلوی ادامه یافت.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای خبر داد: شناسایی ۴۴۰ فرصت شغلی مهارت محور،کم سرمایه بر در کشور

اخبار محرمانه - حسینی نیا رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: حدود ۴۴۰ فرصت شغلی مهارت محور ،کم سرمایه بر در کشور شناسایی شده است که برخی از آن‌ها به کمتر از یک میلیون تومان سرمایه نیاز دارد.

‏‎نظام خدمات رسانی و اجرایی اصلاح می شود

اخبار محرمانه - ‏‎وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در موکب شهید سردار سلیمانی وزارت مردم، به درخواست ها و مطالبات افراد مراجعه کننده در حوزه فعالیت این وزارتخانه رسیدگی کرد.

صندوق کارآفرینی امید بیش‌ از ۵ هزار فرصت شغلی در سیستان و بلوچستان ایجاد کرد

اخبار محرمانه - مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: از محل تفاهم‌نامه این صندوق با بنیاد برکت برای بیش‌از پنج هزار نفر فرصت شغلی مناسب در استان ایجاد شده است.

اخبار عملکرد بانک‌های اردبیل در پرداخت تسهیلات اشتغالزا رصد می‌شود

اخبار محرمانه - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در جذب و پرداخت اعتبارات اشتغالی در جوزه نهادهای حمایتی رصد می شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد: برنامه‌ریزی در جهت آموزش و توانمندسازی تعاونی‌ها

اخبار محرمانه - سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: باید با برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های استان در جهت آموزش و توانمندسازی تعاونی‌ها بکوشیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام: مراکز طرف قرارداد بیمه ایلام حق دریافت وجه اضافه ندارند

اخبار محرمانه - مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: مراکز طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی ایلام به بهانه قطعی سیستم حق دریافت وجه اضافه و یا عدم پذیرش بیماران و یا موارد مشابه را ندارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: حماسه مردم در ۹ دی، تبلور ولایت مداری، موقعیت شناسی و دشمن شناسی بود

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: حماسه مردم در ۹ دی تبلور ولایت مداری، موقعیت شناسی و دشمن شناسی بود و باعث شد تا همه محاسبات و آرزوهای دشمن نابود شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: تدوین نقشه راه سند تحول اشتغال گلستان ضروری است

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تدوین نقشه راه سند تحول اشتغال استان با همکاری سه دستگاه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اقتصاد و دارایی و مدیریت و برنامه‌ریزی ضروری است.

اختصاص ۱۶۰ هزار میلیارد تومان برای اشتغال کسب و کار ها در بودجه سال آینده/ حمایت ویژه از مشاغل کم‌سرمایه در دستور کار

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: در شورای عالی اشتغال، ۱۶۰ هزار میلیارد تومان برای اشتغال و کسب و کارها در نظر گرفته شده است که بعد از تصویب در بودجه ۱۴۰۱، از فروردین ماه اجرایی می شود.

زیست بوم ملی اشتغال در اردبیل اجرا می‌شود

اخبار محرمانه - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از اجرای طرح زیست بوم ملی اشتغال با تاکید بر افراد بیکار و فاقد شغل شایسته در استان خبر داد.

حضور میدانی مسئولین، راه حل رفع مشکلات مردم است

اخبار محرمانه - مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ویژگی اصلی مدیران جهادی و انقلابی، علاوه بر افزایش تعامل مستقیم با زیرمجموعه، ارتباط رو در رو با مردم است که در این صورت ارتباط کارمندان زیر مجموعه نیز با مردم بیشتر خواهد شد.

وزیرتعاون ،کار و رفاه اجتماعی: با اقدامات انجام شده، ماه های آینده وضعیت بهتر می شود

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ماه‌های آینده با تصمیماتی که گرفته شده، وضعیت خیلی بهتری خواهیم داشت و نتایج خود را قطعاً نشان خواهد داد.

کردستانی های جویای شغل به سامانه جستجوی شغلی مراجعه کنند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از راه‌اندازی سامانه جستجوی شغلی برای ساماندهی اشتغال جویندگان کار در استان خبر داد و گفت: دانش آموختگان دانشگاهی و افراد جویای کار به این سامانه مراجعه کنند.

آئین گرامیداشت حماسه ۹ دی برگزار شد

اخبار محرمانه - ​همزمان با آغاز «دهه بصیرت و میثاق با ولایت» و در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، آئین گرامیداشت حماسه ۹ دی در مجموعه فرهنگی – ورزشی نگین توسط مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حوزه ها و پایگاه های تابعه برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رویکرد دولت سیزدهم؛ ارتقاء وضعیت معیشتی از طریق تولید و اشتغال است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: رویکرد دولت سیزدهم، ارتقاء وضعیت معیشتی و رفاهی از طریق تولید و اشتغال است.

در ۹ ماهه نخست امسال ۱۴۷۰ فقره مجوز مشاغل خانگی در استان کرمانشاه صادر شد

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۱۴۷۰ فقره مجوز مشاغل خانگی به صورت الکترونیکی در استان کرمانشاه صادر شده که این میزان نسبت به سهمیه پیش بینی شده (۵۵۰ سهمیه) حدود سه برابر افزایش داشته است.

مشاور وزیر در امور تعاون در قم: گره‌گشایی از کار مردم، اصلی‌ترین مأموریت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است

اخبار محرمانه - مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور تعاون بر گره گشایی کار مردم به عنوان مأموریت اصلی این وزارتخانه تأکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از تشکیل میز توسعه سواحل مکران خبر داد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در حاشیه بازدید از پروژه های توسعه ای سواحل مکران از تشکیل میز توسعه سواحل مکران در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: اعطای وام از محل بازپرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با موافقت اعضای شورای هماهنگی موسسات عامل با محور قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، از منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به متقاضیان تسهیلات پرداخت می شود.

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برگزار شد

اخبار محرمانه - مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با حضور «حسین عامریان» مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، نمایندگان بافق در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهر بافق برگزار شد.

ساير مطالب

معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: افزایش بازدهی سرمایه گذاری ها، یکی از سیاست های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مشکل ناترازی صندوق هاست/ اتهامات بی اساس علیه برخی مدیران متخصص و جهادی وزارت مردم، خللی در حرکت کلی ما ایجاد نخواهد کرد

رعیتی فرد خبر داد: تشکیل ستاد ویژه بازرسی از واحدهای مشمول قانون کار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان: رسته‌های پر کشش شغلی در هرمزگان شناسایی شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: ثمره طرح های تحقیقاتی و پژوهشی باید برای مردم قابل لمس باشد

مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی منصوب شد

مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌ها: مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات کرونایی تا پایان آذر ماه 1400 تمدید شد

انعقاد تفاهم نامه تعاون، کار سمنان با ورزش و جوانان

نخستین قرارداد اکتشاف صدرتامین با توسعه معادن پارس در زاهدان امضا شد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و مشاغل خانگی راه برون رفت از مشکل بیکاری است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز: حل مشکلات جامعه کار و تولید البرز گامی موثر در مسیر پشتیبانی از تولید و مانع‌زدایی از آن است

78 درصد تعهد ایجاد اشتغال بر اساس سند اشتغال در کرمانشاه محقق شد

ثبت نام 2500 نفر از مددجویان بهزیستی زنجان برای طرح اقدام مسکن

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: تحقق آمار و برنامه‌های عملیاتی باید برای مردم محسوس باشد

کسب مدال های رنگارنگ ورزشکاران سیستان و بلوچستان در مسابقات کارگران کشور

شریعت : با تشکیل شورای پژوهش، امیدواریم شاهد ارتقاء ظرفیتها در حوزه پژوهش ها باشیم

شکوفایی اقتصادی در گرو بهره مندی از ظرفیت کشور های منطقه / حامد فروزان _ مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

معاون فرهنگی وزارت کار تاکید کرد: استفاده از همه امکانات برای کاهش خشونت در فضای کار و تولید

معاون امور تعاون در نشست مشترک معاونت امور تعاون و شستا: اصولی ترین راهکار توسعه و آبادانی کشور، توانمندسازی، رشد استعدادها و خلاقیت‌های جامعه از طریق تعاونی‌ها است

عامریان: افق تولید امسال، 12 میلیارد نخ است

بسترسازی مناسبات با هدف گسترش روابط اقتصادی بین دو کشور

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: محور اصلی اقدامات دولت سیزدهم، عدالت است

فاز 4 سیمان دورود، تا دو سال آینده تکمیل می‌شود

عبدالملکی: در زیست بوم اشتغال، تولیدات با اشتغالزایی بیشتر در اولویت هستند

دکتر عبدالملکی : مدیران ناکارآمد و مردم گریز در دولت جدید قطعا" تمدید نخواهند شد+فیلم

عبدالملکی: استراتژی دولت برای رفع بیکاری لرستان، فعال‌سازی واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل است

ایجاد 40 هزار فرصت شغلی تا پایان سال آینده در لرستان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد شهرستان دورود شد

عبدالملکی: با تکمیل طرح های نیمه تمام ، اشتغال قابل توجهی در لرستان ایجاد می شود

عبدالملکی: طبابت بدون پرستاری نتیجه بخش نخواهد بود

محمد مجاور شیخان سرپرست شرکت دخانیات ایران شد

700 معلول ضایعه نخاعی زیر پوشش بهزیستی کرمانشاه قرار دارند

عملکرد سه ماهه سازمان تامین اجتماعی در دولت سیزدهم: صدور بخشنامه حق بیمه سرانه درمان جانبازان بازنشسته / غرامت دستمزد ایام بارداری از 6 به 9 ماه بانوان/ تدوین سند استراتژی سرمایه گذاری

موضوعات اشتغال و تعاونی ها، صدرنشین شکایات مردمی

70 شناگر از 15 استان در بجنورد رقابت می کنند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بازنشستگان مخزن تجربه، خرد و آگاهی هستند

رئیس هیئت اندیشه ورز مرکز بسیج وزارت کار: مشکلات و چالش های اشتغال، رصد و شناسایی شود

مشکل مردم، با پشت میزنشینی مدیران حل نمی شود

تاکید معاون روابط کار بر تشکیل شورای سازش با هدف کاهش پرونده های حل اختلاف

اصلاح احکام و پرداخت کامل معوقات اجرای طرح متناسب‌سازی بازنشستگان

سامانه جامع ایثارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد

رتبه برتر صندوق بیمه کشاورزان و روستائیان البرز در جذب بیمه شده در کشور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایجاد اشتغال پایدار جوانان با توسعه آموزش‌های مهارتی امکان‌پذیر است

مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه تاکید کرد: بیمه دانشجویی فرصتی برای تکمیل سوابق بیمه‌ای

معاون مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی: مهمترین سیاست‌ در وزارت مردم تکریم ارباب رجوع است

باید فاصله‌مان را با مردم کمتر و کمتر کنیم/ خنثی‌سازی و رفع تحریم‌ها با قوت دنبال می‌شود/ در یکصدمین روز فعالیت دولت بیش از 100 میلیون دوز واکسن تزریق شده است/ پرداخت حقوق و دستمزد بدون استقراض از بانک مرکزی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه نخست شفافیت و خدمات الکترونیک را به دست آورد

عبدالملکی خبر داد: افزایش پوشش بیمه‌ای و تقویت تولیدات داخلی تجهیزات توانبخشی

مسکنی در بازدید از شرکت بیمه تعاون: مردمی بودن، هویت تعاون است

توسعه آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای در کردستان بررسی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: صدا و سیما بهترین بستر برای آموزش و ترویج فرهنگ تعاون است

رتبه‌های برتر کنکور کارشناسی 1400 عضو خانواده صندوق، تحت حمایت مالی قرار می‌گیرند

باید به سمت تولید ارزش افزوده حرکت کنیم

صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان کشت گیاهان دارویی در سیستان و بلوچستان تسهیلات می دهد

صدور 115 مجوز مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی و گردشگری البرز در سال جاری

6 هزار نفر متقاضی دریافت خدمات بهزیستی ایلام هستند

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده از شرکت کروز بازدید کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: حوزه روابط کار استان ها نیازمند پشتیبانی ویژه از سوی وزارت کار است

کسب رتبه برتر پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی توسط استان قم

مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار در چابهار ایجاد می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: همدلی و تعامل مسئولان برای توسعه ضروریست

ایجاد 460 فرصت شغلی با پرداخت 700 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید یزد

چهار هزار نفرآسیب دیده اجتماعی از خدمات بهزیستی البرز بهره‌مند شدند

اقدامات سه ماهه معاونت امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح شد

رشد600 درصدی صدور مجوز تأسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد / ابلاغ طرح صدور سه روزه مجوز ایجاد مراکز کارآموزی جوارکارگاهی و بین‌کارگاهی

معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در البرز : تحقق سیاست‌های فنی حرفه ای با همکاری بخش دولتی و خصوصی میسر است

20 واحد مسکونی به معلولان بهزیستی در زنجان واگذار شد

فعالیت 179 تشکل کارگری و کارفرمایی در واحدهای اقتصادی استان آذربایجان غربی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال و ازدواج مهمترین دغدغه دولت در حوزه جوانان است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رفع موانع و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی با سه جانبه گرایی،همفکری و تعامل درست امکانپذیر است

مهارت افزایی فعالان صنعت ساختمان در قزوین هدفگذاری شد

952 کارگر در مشاغل سخت و زیان لرستان بازنشسته شدند

امسال 10 میلیارد ریال سرمایه تعاونی در گلستان جذب شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: توجه به توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باعث تحقق شعار سال می شود

مدیر کارآفرینی و اشتغال البرز تاکید کرد: پایدار شدن فعالیت مشاغل خانگی با استفاده از ظرفیت تعاونی های البرز

راه اندازی مرکز منتا در گیلان/ جذب 497 نفر نیروی کار از طریق کاریابی ها/ایجاد 3 هزار و 204 فرصت شغلی

دولت جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری با کشورهای منطقه در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی در حوزه تعاون است

معاون روابط کار: شفافیت و دولت الکترونیک راه مبارزه با فساد است

عملکرد سه ماهه مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری تشریح شد: راه اندازی فاز اول سامانه «داشبوردهای مدیریتی »/ راه اندازی فاز سوم «سامانه جامع هوشمند تعاون» برای تسریع صدور مجوز تشکیل تعاونی

20هزار نفر گلستانی بیمه بیکاری کرونایی دریافت کردند

45 تعاونی در بخش های مختلف اقتصادی در لرستان تشکیل شد

کمک 18 میلیارد تومانی خیرین زنجانی به بهزیستی

نرخ بیکاری آذربایجان شرقی به 7.9درصد رسیده است

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران: ارتقای آموزش های مهارتی در اجرای طرح زیست بوم اشتغال نقش مهمی دارد

مدیرکل بهزیستی استان البرز: ایجاد اشتغال پایدار در البرز با ارایه یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی به هر معلول

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: ارتباط گرفتن با مردم یکی از وظایف مهم روابط عمومی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: انجام کارهای سخت همیشه در توان کارآفرینان خوش فکر و مردان بزرگ و با همت است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مانعی برای تحقق سیاست‌های اشتغال در استان وجود ندارد

بیش از 30 درصد مردم قزوین از خدمات پیشگیری بهزیستی استفاده می‌کنند

دکتر عبدالملکی: برای اجرای قوانین مربوط به معلولان دیگر خواهش نمی‌کنیم، پیگیری قانونی و حقوقی خواهد شد

معاون امور تعاون: در ادبیات جهادی، واژه توانستن، اصلی ترین عامل موفقیت است

صدور مجوز مراکز کارآموزی جوارکارگاهی و بین کارگاهی حداکثر 3 روزه شد

با حکم مدیرعامل بانک رفاه کارگران؛ «سرپرست شرکت پتروشیمی امیرکبیر» منصوب شد

راه اندازی اتاق فکر / برگزاری 61 هزار و 815 نفر ساعت ویبنار آموزشی

پاسخگویی 82 درصدی به درخواست های مردمی/ پیگیری راه اندازی سامانه سوت زنی/ تهیه دستورالعمل حمایت و تشویق گزارشگران فساد

قانون حمایت از معلولین باید به سرعت و به طور جامع و کامل اجرایی شود/ معلولیت نمی‌تواند جلوی رشد و تعالی انسان را بگیرد

کمیته ویژه اشتغال معلولان تشکیل می‌شود

عملکرد سه ماهه معاونت امور اقتصادی: تعیین سهم بنگاه‌های اقتصادی وابسته به صندوق‌های بازنشستگی در هر استان / رتبه‌بندی بنگاه های اقتصادی تابعه/ تغییر ساختار هیأت امنای تأمین اجتماعی به منظور سرمایه‌گذاری در صنایع پربازده

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: حقوق افراد دارای معلولیت به طور ویژه در بودجه سال 1401 دیده می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی 65 درصد کاهش یافت

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.