اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

برگزاری کارگروه استانی اجرای تفاهم نامه معاونت تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در کردستان

اخبار محرمانه - در راستای اجرای تفاهم نامه کشوری معاونت امور تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، اولین جلسه کارگروه استانی این تفاهم نامه به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، در محل دفتر مدیریت اداره کل کار کردستان برگزار شد.

مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان کردستان برگزار شد

اخبار محرمانه - همزمان با سراسر کشور و به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی، مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان با حضور مدیرکل کار، بازرسان کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان نظام مهندسی استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بازرسی کار در راستای پیشگیری از تکرار حوادث است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از اجرای طرح سراسری بازرسی ضربتی از کارگاه های پرخطر توسط بازرسان کار استان مرکزی همزمان با سراسر کشور خبر داد.

طرح های اولویت دار تعاونی در استان های مختلف کشور شناسایی می شوند

اخبار محرمانه - مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک میان دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران (منتا)، در راستای شناسایی، تدوین و حمایت از طرح های اولویت دار تعاونی در استان های مختلف کشور، خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه لاستیک بارز: کارگران در دوره های مختلف چرخ های تولید را به حرکت درآورده اند

اخبار محرمانه - در سومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس، استاندار کردستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد استانی با حضور در کارخانه لاستیک بارز، ضمن بازدید از خط تولید، مشکلات این کارخانه را مورد بررسی قرار دادند.

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

اخبار محرمانه - طی بازدیدی که توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی و جمعی از مدیران ارشد متولی اشتغال استان از تعدادی از شرکت تعاونی های شایسته تقدیر و محل فعالیت کارآفرینان برتر عضو هیات امنای کانون کارآفرینان استان صورت گرفت موانع پیشرفت و توسعه این واحد ها مورد بررسی قرار گرفت.

۲۱ هزار پرونده توانبخشی در بهزیستی زنجان تشکیل شده است

اخبار محرمانه - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بیش از ۲۱ هزار پرونده توانبخشی تحت حمایت در بهزیستی زنجان تشکیل شده است و یک هزار و ۶۹۸ نفر از افراد دارای معلولیت نیز از خدمات مراکز شبانه روزی بهره مند هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: هشت سال دفاع مقدس یکدلی و تسلیم ناپذیری ملت ایران را به رخ جهانیان کشید

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دفاع جانانه و شرافتمندانه و مبتنی بر اعتقادات و ارزش‌های ملتی است که با ایمان و عشق توانستند یکدلی و تسلیم‌ناپذیری خود را به رخ جهانیان بکشند.

مشکلات بیمه ای و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان بررسی شد

اخبار محرمانه - نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با مدیرکل تامین اجتماعی استان به منظور بررسی مشکلات بیمه ای و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان تشکیل شد.

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان ۴۶ درصد کاهش یافت

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تشدید برنامه های بازرسی و نظارتی بر کارگاه های ساختمانی، خوشبختانه در پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۴۶ درصد کاهش حوادث ناشی از کار را در کارگاه های ساختمانی شاهد هستیم.

تحقق ۶۰ درصدی تعهدات اشتغالزایی در کردستان

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: تعهد اشتغال استان در سالجاری ۳۳ هزار و ۵۱۳ فرصت شغلی بوده که تا این لحظه ۲۰ هزار و ۳۷۴ فرصت شغلی معادل ۶۰ درصد آن تحقق پیدا کرده است.

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از واحدهای تولیدی ، صنعتی در شهرک صنعتی کوثر در شهرستان اشتهارد از راه اندازه قرارگاه جهادی اشتغال در استان خبر داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالی: فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی ارکان پیشـرفت و توسـعه پایـدار جامعـه

اخبار محرمانه - نشست هماهنگی ارتقاء فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی با حضور مدیران دستگاههای اجرایی متولی و مسئول بسیج کارگری استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.

سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی: اجرای هرگونه اقدامات توسعه‌ای در کشور نیازمند پیوست اجتماعی است

اخبار محرمانه - پویا فر سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : اجرای اقدامات توسعه ای در جامعه به دلیل ماهیت پیچیده آنها و واکنش مردمی در برابر تاثیرات آن ، نیازمند ارزیابی تاثیرات اجتماعی و بویژه تدوین پیوست اجتماعی است .

اشتغال بیش از ۷۰۰ مددجوی بهزیستی زنجان طی یکسال گذشته

اخبار محرمانه - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: با کارهای انجام گرفته طی فعالیت یک‌ساله دولت سیزدهم و با منابع ۳۶ میلیارد تومانی از محل تسهیلات اشتغالزایی و مشوق های بیمه ای و غیره برای بیش از ۷۰۰ مددجو شغل ایجاد شده است.

رشد ۱۶۰درصدی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ایلام

اخبار محرمانه - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان ایلام از رشد ۱۶۰درصدی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان ایلام در یکساله دولت سیزدهم خبر داد و گفت: ۱۲۰۵ نفر تا پایان مرداد ماه سال جاری تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر لزوم اشتغال پایدار در مناطق روستایی

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با حضور در شهرستان مریوان، در روستای کانی سانان این شهرستان با «شیوا قاسمی پور»، نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی دیدار و ضمن تشریح برنامه های وزارت کار، بر لزوم اشتغال پایدار به ویژه در مناطق روستایی تاکید کرد.

مدیرکل بهزیستی گیلان خبرداد: آغاز اجرای برنامه پیشگیری از معلولیت های دوران سالمندی

اخبار محرمانه - مدیرکل بهزیستی استان گیلان از آغاز اجرای برنامه پیشگیری از معلولیت های دوران سالمندی برای ۴۵۰۰ نفر از میانسالان و سالمندان استان گیلان در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ خبر داد.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار: خروجی کارآفرینی می‌تواند به کسب‌و‌کار منجر شود

اخبار محرمانه - مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار گفت: کارآفرینی یک نگرش و تفکر است که خروجی آن می‌تواند منجر به کسب‌و‌کار شود.

رییس فدراسیون ورزش کارگری: گیلان یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است

اخبار محرمانه - رییس فدراسیون ورزش کارگری گفت: هیات ورزش کارگری گیلان از بعد فنی و کارشناسی با داشتن پیشکسوتان و قهرمانان ملی در سطح بالایی قرار دارد و یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است.

گیلان از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران در رتبه دوم کشور قرار دارد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران رتبه دوم کشور را داریم و در تلاش هستیم تا ضمن تشکیل این تعاونی در شهرستان های باقیمانده زمینه فعالیت برای این شرکت ها را نیز فراهم کنیم.

افتتاح اولین واحد‌های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در زاهدان

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: در آخرین روز از هفته تعاون، با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور، ۴۵۷ طرح تعاونی سراسر کشور از جمله تحویل اولین واحد‌های مسکونی اقدام ملی مسکن در زاهدان افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تقویت و توسعه بخش تعاون، کاهش بیکاری و افزایش تولید را در پی دارد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تقویت و توسعه تعاونی ها تأثیر مستقیم بر کاهش بیکاری، افزایش تولید، کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای وضعیت معیشتی مردم دارد، بر این اساس دولت سیزدهم برای این بخش مهم برنامه ریزی کرده است.

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

اخبار محرمانه - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مأموریت اصلی خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها ارتقای فرهنگ کار و تلاش برای نهادینه کردن ارزش نفس کار است

تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر بهره مند می شوند

اخبار محرمانه - همزمان با هفته تعاون و در راستای تحقق تفاهم نامه کشوری و بهره مندی تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه روستاییان، تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر استان منعقد شد.

شکوفایی ویژه بخش تعاون در دولت سیزدهم

اخبار محرمانه - استاندار تهران گفت: انصافاً در طول یک‌سالی که از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد، از جمله حوزه‌هایی که شاهد ‌شکوفایی ویژه‌ای در آن هستیم، همین حوزه تعاون بوده است.

چکشیان: سرعت در تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگران با همکاری بخش خصوصی امکان‌پذیر است

اخبار محرمانه - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سرعت در تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگران با همکاری بخش خصوصی امکان‌پذیر است.

دیدار فرمانده نیروی انتظامی کردستان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همزمان با سالروز گرامیداشت هفته تعاون

اخبار محرمانه - فرمانده انتظامی استان کردستان با حضور در دفتر فرزاد پیشکاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، با وی دیدار و هفته تعاون را به تعاونگران تبریک گفت.

فرهنگ تعاون باید به فرهنگ غالب تبدیل شود

اخبار محرمانه - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای فقهی بانک مرکزی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید با همکاری رسانه‌ها فرهنگ تعاون را به فرهنگ غالب تبدیل کند.

تصویب ۱۲۱ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از تعاونی‌های کردستان

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در همایش تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان بیجار از تصویب ۱۲۱ میلیارد تومان تسهیلات برای ۵۱ طرح تعاونی در استان خبر داد.

یک شرکت تعاونی از سیستان و بلوچستان برگزیده ملی شد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط دبیرخانه جشنواره ملی تعاونی های برتر، شرکت تعاونی خدمات بازرگانی شادی تجارت پاساوان به عنوان شایسته تقدیر در سطح ملی معرفی شد.

آیین تجلیل از تعاونی های برتر استان گیلان برگزار شد

اخبار محرمانه - آیین تجلیل از تعاونی های برتر استان گیلان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری،مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران شورای هماهنگی و تعاونگران استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مشکلات تعاونی‌های قزوین رصد و پیگیری می‌شود

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در حال حاضر در استان تقویت ساختارهای تعاونی و حل مشکلات تعاونی‌ها در حال پیگیری است و در حال رصد هستیم و یک تیم حقوقی و کارشناسی قوی در نظر گرفته شده و با کانون وکلا هم تفاهم نامه خواهیم داشت.

مسکنی در آیین افتتاحیه سامانه نقل و انتقال الکترونیکی عضویت شرکت‌های تعاونی: هوشمند‌سازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود

اخبار محرمانه - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هوشمندسازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود.

۵ طرح تعاونی با ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از بهره‌برداری پنج تعاونی با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در استان خبر داد و گفت: این پنج تعاونی با ایجاد ۱۳۰ فرصت شغلی در بخش‌های مختلف مانند خدمات، کشاورزی در سطح استان کرمانشاه به مناسبت هفته تعاون بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ۱۹۳۸ تعاونی در کردستان با ۱۸۴ هزار نفر عضو وجود دارد

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در حال حاضر ۱۹۳۸ تعاونی در کردستان با ۱۸۴ هزار نفر عضو وجود دارد و تعاونی‌های استان تاکنون برای ۱۷ هزار و ۴۶۰ نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند.

اشتغالزایی تعاونی‌های کرمانشاه برای ۵۰ هزار نفر

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اشتغالزایی تعاونی‌های استان برای نزدیک به ۵۰ هزار نفر خبر داد و گفت: تعاونی‌ راه نجات کرمانشاه از بیکاری است.

تشکیل ۲۹ تعاونی در دولت مردمی سیزدهم در سمنان

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سیاست های کلی بخش تعاون در ایجاد اشتغال مولد برای فارغ التحصیلان و افراد فاقد شغل می تواند نقش موثری ایفا کند.

کریمی‌بیرانوند: سراسر کشور به زودی باید به سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی متصل شود

اخبار محرمانه - سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی با حضور «محمود کریمی‌بیرانوند» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و «محسن ابراهیمی» مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۱۴ استان رونمایی شد.

مسکنی‌: نمایشگاه «رسم تعاون» با رویکرد مردمی برگزار می شود

اخبار محرمانه - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نمایشگاه رسم تعاون با رویکرد مردمی برگزار می شود گفت: تعاونی ها با پیروی از فرهنگ تعاون عهده دار برگزاری این رویداد هستند.

ساير مطالب

تعاونی های کرمانشاه از خط اعتباری دو هزار میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون بهره مند می شوند

550 ویژه برنامه در هفته تعاون سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

تصویب تسهیلات 94 میلیاردی برای تعاونی های استان مرکزی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دستگاه‌های اجرایی شورای هماهنگی خدمات گسترده ای به جامعه کار و تولید ارائه می کنند

سیستان و بلوچستان رتبه چهارم ایجاد اشتغال را به خود اختصاص داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: افتتاح 48 طرح تعاونی در هفته تعاون سال جاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: تعیین تکلیف پروژه‌های فعلی تعاونی‌های مسکن اولویت ماست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان خدمات دولت و نظام به مردم است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تحقق نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش و الگوسازی است

اشتغال بیش از 19 هزار بوشهری و افزایش 2 درصدی میزان اشتغال استان

افتتاح 17 شرکت تعاونی با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی در هفته تعاون

راهیابی یک تعاونی از لرستان به بخش ملی رقابت های جشنواره تعاونی های برتر

ثبت 17 هزار فرصت شغلی در استان کرمانشاه در سامانه رصد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: جذب 95 درصدی اعتبارات مشاغل خانگی تا پایان سه ماهه اول سال جاری

رویکرد اصلی دولت مردمی سیزدهم، ترمیم اعتماد عمومی مردم به دولت است

آیت‌الله عبادی: برنامه‌های دولت امیدبخش باشد زاهدی‌وفا: پیشرفت پروژه‌های عمرانی در هفته دولت منعکس می‌شود

جلیلی: با تاکید دکتر زاهدی‌وفا نقاط قوت و ضعف فرآیندهای استانی باز بینی می‌شود

ستاد اربعین حسینی و گرامیداشت هفته دولت؛ دستور کار هفتمین نشست تخصصی مدیران تابعه وزارت کار در کردستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: کارفرمایان مشمولین غایب وظیفه را به کارگیری نکنند

31 طرح و پروژه بهزیستی زنجان طی هفته دولت افتتاح می‌شود

همزمان با آغاز هفته تعاون:34 طرح تعاونی در اصفهان به بهره برداری می رسد

تعداد بیمه شدگان استان زنجان 12.5 درصد افزایش یافت

تعاونی‌های استان مرکزی در دولت سیزدهم 720 فرصت شغلی ایجاد کردند

اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به واحدهای تولیدی و خدماتی خراسان شمالی

نخستین نشست هماهنگی شورای ستاد اربعین در خوزستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توجه به تعاون رونق و تحرک را در بخش اشتغال و تولید ایجاد می کند

124 تعاونی استان مرکزی در هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ثبت‌نام کردند

نشست هم اندیشی مدیر کل دفتر امور استان‌ها با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان برگزار شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی بوشهر خبر داد: استان بوشهر در زمره برترین استان‌های کشور دارای بیشترین نرخ اشتغال

حقوق مستمری بگیران در سقف مصوبه شورای عالی کار افزایش یافت / دولت برای بهبود معیشت سایر اقشار نیز برنامه دارد

تقویت سرمایه‌های اجتماعی از راهبردهای رسانه‌ای کشور باشد/ نقش‌آفرینی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در توسعه منطقه‌ای و استانی/ مدیریت حرفه‌ای بر تصمیم‌گیری‌های وزارت کار حاکم می‌شود

کسب رتبه برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب

کسب‌و‌کارهای خُرد و خانگی توسعه پیدا می‌کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ تعاون در جامعه باید با کمک رسانه‌ها نهادینه شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: رسانه‌ها به ترویج فرهنگ کار در استان کرمانشاه کمک کنند

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است

موافقت وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان

ثبت اشتغال 18 هزار نفری در سامانه رصد استان البرز

بررسی اعتبارات اشتغالزایی و میزان تحقق اشتغال پیش بینی شده کردستان سال 1401

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تاکید کرد: لزوم استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس در ارتقا سطح خدمات

15 تعاونی از استان به بخش ملی رقابت های جشنواره تعاونی های برتر راه یافتند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود برای رفع معضل بیکاری است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» اجرا می‌شود

تقدیر ستاد کل مبارزه با مواد مخدر از برنامه‌های معاونت فرهنگی وزارت کار

مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح می‌شود

نتایج اولین جشنواره فیلم کوتاه جبین استان مرکزی اعلام شد

عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل در حمایت از ایجاد اشتغال رصد می‌شود

70 درصد از جامعه مخاطب خدمات دستگاه های زیرمجموعه وزارت مردم در استان اردبیل هستند

ایجاد بیش از 5 هزار شغل در استان سمنان

میز خدمت جهادی در مناطق محروم اردبیل برگزار شد

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک توسعه فرهنگ کارآفرینی با رویکرد آموزش فنی حرفه ای در استان البرز

30 درصد از هدف‌گذاری اشتغال استان گیلان محقق شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه ورزش کارگری منجر به بهره وری در واحدهای تولیدی و تحرک کارگران می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بسیج کارگری از بازوان توانمند وزارت کار است

بنیاد علوی در روستاهای چهارمحال و بختیاری شرکت‌های تعاونی ایجاد می‌کند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اعتلا و بالندگی روزافزون نظام اسلامی به دست کارگران میسر می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بیش از 70 درصد مردم تحت پوشش خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: واحدهای صنعتی استان به نیروی کار ماهر نیاز دارند

افتتاح مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی آکادمی موفقیت در استان اصفهان

تاکید مدیران کل کار و دیوان محاسبات کردستان بر افزایش همکاری های مشترک برای خدمت رسانی به مردم

366 تشکل کارگری و کافرمای در واحدهای اقتصادی استان لرستان فعالیت می کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

حدود 6 درصد، نرخ بیکاری بهار 1401در استان سمنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

همایش مسئولین ایمنی خراسان شمالی در شرکت آلومینا(جاجرم) برگزار می شود

بازدید سرپرست وزارت رفاه از پالایشگاه نفت شازند همزمان با واگذاری سهام آن به سازمان تأمین اجتماعی

نوسانات قیمت بازار، چالش بزرگ صنایع سیمان

رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا برای کمک به گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید آمادگی دارد/ ابراز امیدواری سرپرست وزارت کار برای بهبود فضای کسب‌و‌کار در جامعه با همکاری هر 3 قوه

بافت بلوچ، مجموعه ای اثرگذار در جهش اشتغال سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توسعه اشتغال روستایی متضمن ایجاد اشتغال پایدار در کشور است

نشست کمیته فنی تسهیلات روستایی کردستان با حضور نمایندگان بانک ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد

مدیرکل بهزیستی گیلان خبر داد: تحویل 73 واحد مسکن مددجویان بهزیستی

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل