اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از بسیج تمامی ادارات کار استان در پاسخگویی و خدمت رسانی به موقع به مراجعین و متقاضیان یارانه معیشتی خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان عنوان کرد: تمرکز بر صنایع دستی برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سال جاری

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان بر تمرکز بر صنایع دستی برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سال جاری تاکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روند پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی در استان لرستان تسریع شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: بانکهای عامل روند پرداخت به متقاضیان حوزه مشاغل خانگی را تسریع کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار خواهیم گرفت

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان با حضور در محل سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت "سامد"، از طریق تلفن با مردم استان گفت وگو و درخواست ها و مشکلات آنان را در زمینه یارانه معیشتی، تعاون، روابط کار، اشتغال و رفاه اجتماعی، مورد بررسی قرار داد.

پاسخگویی مستقیم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم به پرسش‌های یارانه‌ای مردم

اخبار محرمانه - وحید وزیری‌راد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم؛ در محل این اداره کل پاسخگوی پرسش‌‎های مراجعه‌کنندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار هستیم

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: مقوله حفظ و ایجاد اشتغال و تنظیم روابط کار از موضوعات بسیار مهم در حوزه عملکردی ما هستند و ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار نیز هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: برنامه ریزی برنامه های متعدد ورزشی تا پایان سال برای جامعه کارگری

اخبار محرمانه - با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، علیرضا پورسلمان مدیرکل ورزش و جوانان مسابقات فوتسال کارگران به کار خود پایان داد.

اختصاص اعتبارات قابل توجه برای ایجاد و حفظ اشتغال به کردستان

اخبار محرمانه - مدیر پروژه های سرمایه گذاری دربرنامه های اشتغال فراگیر و روستایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص اعتبارات قابل توجهی به استان کردستان در سال «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» خبر داد و گفت: این اعتبارات با هدف حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت های جدید شغلی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: کارگران در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در جشن جامعه کار و‌ تلاش کرمان که به مناسبت هفته کار و‌ کارگر و بسیج کارگری در سالن شهدای کارگر کرمان برگزار شد، گفت:کارگران عزیز در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند .

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر پایداری بنگاه‌های اقتصادی با نگاه دانش‌بنیان

اخبار محرمانه - در راستای تعهد بیش از ۱۶ هزار شغل تا پایان سال ۱۴۰۱ در خراسان شمالی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین این اداره کل پس از طی یک دوره بازرسی های میدانی از محیط کارگاههای تولیدی و صنعتی و پایش مشکلات آنها و مطرح کردن در جلسات تخصصی رفع موانع تولید این بار در جهت توسعه این قبیل کارگاهها در محل کار آنها حاضر خواهند شد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: بالندگی و توسعه در گرو همدلی میان کارگر و کارفرماست

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ، همدلی میان کارگر و کارفرما را موجب توسعه و بالندگی و ایجاد فضای آرام و با نشاط در مجموعه کار و تولید دانست.

صادرات ۱۰۵ میلیون دلاری تعاونی‌های خراسان رضوی، ظرفیتی پنهان در بخش اشتغال

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: سالانه تعاونی های مختلفی در عرصه های مختلف پا به عرصه وجود می گذارند و البته برخی نیز ممکن است به دلایل گوناگون از گردونه خارج شده و غیرفعال شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بازرسی از واحدهای تولیدی استان به صورت مستمر انجام می شود

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان طرح های جدیدی نظیر اورژانس کسب و کار و سامان بخشی شرکت های خدماتی چندمنظوره غیر مستمر که به صورت پایلوت در گیلان در حال اجرا است را در ایجاد، پایداری و رسمیت بخشی به مشاغل استان موثر دانست.

۱۲ هزار و ۴۶۸ فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شد

اخبار محرمانه - معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۱۲ هزار و ۴۶۸ فرصت شغلی سال گذشته در نقاط مختلف این استان ایجاد شد.

توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران

اخبار محرمانه - مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) دنبال می‌شود.

به دغدغه های یارانه ای پاسخ داده شد/ درخواست در سامانه حمایت به معنی ثبت اعتراض به دهک بندی است

اخبار محرمانه - معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم با مراجعه به سامانه حمایت می توانند اعتراض خود را در خصوص دهک بندی یارانه ای ثبت کنند.

سامانه پیگیری درخواست جاماندگان یارانه از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها راه‌اندازی می‌شود

اخبار محرمانه - دومین اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اطلاع خانوارهای جامانده از دریافت یارانه که از ابتدای اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها در سال ۱۳۸۹ یارانه دریافت نکرده‌اند یا از سال ۱۳۹۳ به دلیل انصراف یا عدم ثبت نام، مشمول یارانه مذکور نبوده اند منتشر شد.

اعتراض‌ها نسبت به پرداخت یارانه‌ها در سامانه حمایت ثبت و رسیدگی می شود/ مردم برای ثبت اعتراض در سامانه عجله نکنند

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم برای ثبت اعتراض‌های مربوط به نوع دهک بندی‌های یارانه‌ها به سامانه «حمایت» وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کرده و درخواست بررسی مجدد بدهند.

هدف‌گذاری وزارت مردم برای توسعه صادرات به لبنان

اخبار محرمانه - نشست تبیین ظرفیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف توسعه صادرات محصولات شرکت های تابعه با حضور معاون وزارت امور اجتماعی لبنان و نماینده جهاد البناء در دفتر بین‌الملل وزارت مردم برگزار شد.

نشست تخصصی" نیازسنجی رشته های مهارتی" در استان مرکزی برگزار شد

اخبار محرمانه - نشست تخصصی" نیازسنجی رشته های مهارتی" به همت مرکز نوآوری کسب و کارهای اینترنتی و دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه انجمن علمی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک در سالن جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد.

دانشجویان کرمانشاه بیمه می‌شوند

اخبار محرمانه - مدیر کل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه در نشست همکاری تامین اجتماعی و دانشگاه رازی کرمانشاه برای ارتقای پوشش بیمه دانشجویان کرمانشاه گفت: به منظور ارتقای رفاه اجتماعی و بیمه فراگیر، دانشجویان کرمانشاه بیمه تامین اجتماعی می شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: واحدهای تولیدی در تملک بانک‌ها باید تعیین تکلیف شود

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: امسال احیای بیش از ۳۰۰ واحد تولیدی و بنگاه اقتصادی راکد و نیمه فعال در دستور کار قرار دارد.

مراجعه ۲ هزار نفر به کاروان جهادی پزشکی صندوق فولاد در کرمان/ مصمم به انجام مسئولیت اجتماعی در خدمت به مردم مناطق محروم هستیم

اخبار محرمانه - مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به جزئیات برگزاری اردوی جهادی پزشکی در بخش علی‌آباد و صوغان شهرستان ارزوئیه استان کرمان گفت: برگزاری این اردوی جهادی را در راستای مسئولیت اجتماعی این صندوق انجام می‌شود.

سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

اخبار محرمانه - با حکم دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «آزیتا همتیان» سرپرست دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.

سرپرست دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

اخبار محرمانه - با حکم دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «مهدی احمدزاده» سرپرست دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.

اولین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مریوان برگزار شد

اخبار محرمانه - نخستین نشست اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مریوان در سال جاری، با حضور نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، سرپرست اداره کل کار استان، اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

تشکیل یک مجموعه سیاستگذار، راهبر و ناظر در حوزه امور بانوان و خانواده

اخبار محرمانه - مشاور امور بانوان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت تشکیل یک مجموعه سیاستگذار، راهبر و ناظر در حوزه امور بانوان و خانواده تاکید کرد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: از ظرفیت دستگاه های شورای هماهنگی برای احیای واحدهای تولیدی استفاده خواهیم کرد

اخبار محرمانه - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در دیدار با استاندار گیلان که به مناسبت هفته کارگر برگزار شد، حفظ اشتغال موجود، ایجاد مشاغل جدید و صیانت از نیروی کار را از دیگر برنامه های مهم اداره کل در سال جاری عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: چرخ های اقتصاد جامعه به دستان توانمند کارگران به چرخش در می آید

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: چرخ های اقتصاد جامعه به دستان توانمند کارگران به چرخش در می آید و این قشر پایه و اساس توسعه کشور هستند.

صندوق کارآفرینی امید برای ۲ هزار و ۷۴۰ نفر کرمانشاهی شغل پایدار ایجاد کرد

اخبار محرمانه - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه گفت: این صندوق در سال ۱۴۰۰ با اعتبار ۱۲۴ میلیارد و ۵۴۴ میلیون تومان وام قرض الحسنه برای ۲ هزار و ۷۴۰ نفر در سطح استان شغل پایدار ایجاد کرد.

ساير مطالب

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم بازنشستگان و ارائه خدمات با کیفیت از مهمترین وظایف این مجموعه است

تحقق سیاست های تامین اجتماعی نیازمند تقسیم کار ملی است

اکثریت جمعیت استان هرمزگان مخاطب دستگاه های زیرمجموعه وزارت مردم هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شرکت‌های تعاونی در توسعه اقتصاد و اشتغال عملکرد قابل قبولی داشته‌اند

نشست رفع فقر مطلق با حضور خیرین در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: صیانت از نیروی کار رویکرد تخصصی و هدف اصلی ما است

25 کانون یاریگران زندگی در واحدهای تولیدی قزوین تشکیل شد

رسیدگی به 2800 دادخواست در مراجع حل اختلاف کار سیستان و بلوچستان

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: توجه به تعاونی‌های تولیدی و دانش‌بنیان در ارتقای بخش تعاون مؤثر است

تخصیص سرفصل بودجه رفاه بازنشستگان فولاد برای اولین بار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: تعامل و توسعه روابط با شرکای اجتماعی از اولویت های اداره کل است

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: فرهنگ کار از فرهنگ سازمانی نشأت می‌گیرد

در نشست شورای هماهنگی مدیران استان گیلان عنوان شد: با حرکت به سمت تولید دانش بنیان تولید، رقابتی می شود

بیش از 34 هزار فرصت شغلی امسال در لرستان پیش‌بینی شده است

حدود 82 درصد اعتبارات ابلاغی اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان جذب شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: رویکرد ما توجه ویژه به موضوع اشتغال است

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: خدمت‌گزاری به مردم باید خالصانه در عمل باشد

طالبی دارستانی: اصلاح و رفع معضلات موجود منوط به عزم جدی مسئولان در برخورد با متخلفان است

جزئیات جشنواره «تجربه ماندگار» تشریح شد

خیز تعاونی‌های شاخص، شرکت‌های دانش‌بنیان و هلدینگ‌های وزارت مردم برای حضور در مرکز تجاری ایران در ارمنستان

اولین نشست مبارزه با فقر مطلق در استان یزد تشکیل شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: کارگران پشتوانه اصلی کشور در مقابل هجمه های اقتصادی دشمنان هستند

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: باید اتاق تعاون به جایگاه واقعی و قانونی خود برسد

نشست مشاور وزیر با هیات مدیره شهرک صنعتی خصوصی صفادشت برگزار شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: شوراهای اسلامی کار به عنوان پل ارتباطی بین کارگر و کارفرما

50 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارگر در اردبیل برگزار می‌شود

انتخاب نهایی طرح‌های ملی سی و سومین جشنواره امتنان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خدمت رسانی در وزارت کار به معنای واقعی متحول شده است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: 400 میلیارد ریال تسهیلات آماده پرداخت به متقاضیان ایجاد شغل و صاحبان کسب و کار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: هفته کارگر باید نقطه شروعی برای رفع مشکلات و چالش های جامعه کارگری باشد

رفع مشکلات و موانع موجود در شرکت های تولیدی و صنعتی اولویت اصلی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی است

رهبر انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی را ابلاغ کردند

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: حمایت از شرکت های تعاونی دانش بنیان باید یکی از مهمترین اهداف دستگاه های زیرمجموعه باشد

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: خدمت رسانی در وزارت مردم وظیفه ماست

صادرات 11 میلیون دلاری شرکت‌های تعاونی در استان اردبیل

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: بهبود تولید و فضای کسب و کار، ثبات اقتصاد کلان و مبارزه با فساد از مهمترین اقدامات وزارت مردم است

دومین نشست هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر در کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: پیگیری مطالبات مردم و اتمام پروژه های نیمه تمام با جدیت دنبال می شود

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز: درآمدزایی و اشتغال پایدار با مشاغل خانگی است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تشکل های کارگری حلقه اتصال کارگران و دولت در اصل سه جانبه گرایی هستند

سرپرست تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان مرکزی: تلاش کارگران موجب چرخش و حرکت چرخه های تولید و اشتغال در کشور می شود

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: آموزش و مهارت افزایی متناسب با نیاز صنایع در اولویت است

ارایه بیش از 2 میلیون نفر ساعت آموزش مهارتی در استان قزوین

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: سند توسعه اشتغال استان بر اساس طرح زیست بوم ملی اشتغال تدوین می شود

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس تاکید کرد: تحقق شعار سال با هدایت تعاونی‌های فناور فارس به سمت دانش بنیان شدن

83درصد از تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان شهرکرد پرداخت شد

شناسایی 38 تبعه خارجی غیر مجاز در استان لرستان

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:سرمایه‌گذاری هزار میلیاردی صندوق بیمه اجتماعی در استان زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل خبر داد: اشتغال مستقیم 400 نفر در بزرگترین مجموعه فولاد اردبیل

نظارت بر عملکرد شرکت های تعاونی سیستان و بلوچستان تشدید می‌شود

تاکید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر تمرکز روی اولویت های دانش بنیان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: اقتصاد کارآفرین و دانش‌بنیان، اشتغالزایی را تضمین می کند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: وزارت مردم در جهت تکریم خیل عظیم سرمایه های اجتماعی گام برداشته است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: پیام روز «دوازده فروردین» تاکید بر حق مردم در تعیین سرنوشت خود است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: استفاده از جوانان در پست های مدیریتی یک ضرورت است

سرپرست مدیریت روابط کار اردبیل: اولویت مدیریت روابط کار در سال جدید صیانت از نیروی کار خواهد بود

مدیران فساد ستیز و انقلابی منصوب کردم

میز خدمت وزارت مردم در شهرستان‌های جغتای و جوین برپا شد

زیست‌بوم ملی اشتغال بستری برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری _ محمود کریمی بیرانوند/ سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بررسی 1865 درخواست متقاضیان مشاغل سخت و زیان‌آور در سال 1400 در خراسان جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: 3 مرکز شتاب دهنده و 5 فضای کاری اشتراکی در یزد فعالیت دارند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: فرهنگ کار باید متحول و در مسیر تولید کارآفرین و دانش بنیان ساماندهی شود

تاکید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی بر اجرای شعار «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم تاکید کرد: توجه به جهاد تبیین و برداشتن گام های موثر برای شفاف سازی

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: کمک تعاونی‌های دانش بنیان به اشتغالزایی در کرمانشاه

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: تحقق شعار سال از مسیر اجرای رسالت وزارت مردم می گذرد

دکتر عبدالملکی در بروجرد اعلام کرد: پشتیبانی از تولید با خط اعتباری 2 هزار میلیاردی

توسعه همکاری‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بین‌المللی کار

60 درصد حوادث ناشی از کار در سیستان و بلوچستان در کارگاه‌های ساختمانی رخ داده است

نماهنگ زیبای میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) + فیلم

کلنگ فرهنگسرای «ایثار و شهادت» شهرستان نیشابور به زمین زده شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: وحدت و همدلی با تکیه بر اصل سه جانبه گرایی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال می کنیم

فرماندهان پایگاه های بسیج کارخانجات کردستان تجلیل شدند

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در جذب نیروی بومی اهتمام ویژه ای داشته باشد

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: نظارت بر واحدهای تولیدی هوشمند خواهد شد

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: حرکت به سوی چالاکی از مهمترین اهداف راه‌اندازی کارگزاری های تامین اجتماعی است

سرپرست اداره کل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی ایلام: تحول، عدالت و اعتماد شعار اصلی سازمان تامین اجتماعی است

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: شبانه روز پیگیر مشکلات کارگران ساختمانی و صیانت از اشتغال آنان هستیم

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: در گام دوم انقلاب یاد شهدا و آرمان‌های آنان راهگشاست

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: شکوه، عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران را در سال 1401 ابلاغ کرد

تعیین افق 1420 برای اقدامات راهبردی وزارت مردم/ نمایشگاه دستاوردهای 6 ماهه وزارت مردم ، فرصت هم‌افزایی سطوح وزارتخانه را فراهم کرد

بیرانوند در نمایشگاه دستاوردهای شش ماهه وزارت مردم: توسعه مشاغل خانگی ریل‌گذاری می‌شود

چکشیان در آئین امضای تفاهم‌ نامه با جهاد دانشگاهی خبر داد: دبیرخانه «ستاد نهضت ملی ارتقای فرهنگ کار» با رویکرد اسلامی-ایرانی در وزارت مردم تشکیل شد

آئین اختتامیه مسابقات ورزشی حوزه‌های تابعه مرکز مقاومت بسیج وزارت مردم برگزار شد

پیشنهاد تأسیس دفتری با محوریت ارائه خدمات گردشگری سلامت به گردشگران عراقی

اعضای شورای سیاست‌گذاری مراسم گرامیداشت هفته کارگر منصوب شدند

ابوحمزه خبر داد: پرداخت کمک معیشتی به 32 میلیون ایرانی در 22 بهمن ماه امسال

دکترعبدالملکی: گزارش سه ماهه زیست بوم ملی اشتغال به سران قوا و مردم ارائه می‌شود

از سوی بانک توسعه تعاون البرز انجام شد: پرداخت بیش از 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات نوسازی ناوگان حمل و نقل باری کشور

شیوع کرونا مقرری بگیران بیکاری را در ایلام 30 درصد افزایش داد

مسئولین خانه های بهداشت کارگری و کارفرمایان سلامت محور برتر سال 1400 معرفی شدند

دکتر عبدالملکی خبر داد: هدف‌گذاری پوشش سه میلیون نفر در حوزه بهداشت کارگری

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: تعاونی فدک لبن به چرخه تولید باز می گردد

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: از ظرفیت تشکلات کارگری و کارفرمایی استفاده خواهیم کرد

مدیر‌کل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: یک میلیون کارگر تحت پوشش خدمات بهداشتی هستند

برگزیدگان سی و دومین جشنواره امتنان در سیستان و بلوچستان معرفی شدند

تعامل میان برزیل و وزارت کار تداوم داشته باشد

رونمایی از طرح «کاروان ورزش و نشاط» و «کتاب نگاهی به ورزش‌ها و بازی‌های بومی محلی ایران»

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل