اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی اردبیل: کارکنان با آگاهی کامل نسبت به وظایف خود زمینه رشد و توسعه استان را فراهم کنند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به گستردگی وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: کارکنان اداره کل با آگاهی و آشنایی کامل با وظایف و ماموریت خود تلاش می کنند نقش خود را به بهترین نحو ممکن ایفا کرده و زمینه رشد و توسعه استان را فراهم کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بزرگترین تعاونی تولیدکننده بتن سبک در کردستان بزودی به چرخه تولید باز می گردد

اخبار محرمانه - کمیته ستادی رسیدگی به موانع اعتباری تعاونی های مشکل دار سراسر کشور به ریاست معاون تعاون وزیر کار و با حضور سرپرست بانک توسعه تعاون کشور، سرپرست صندوق ضمانت و مدیران اجرایی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تخصیص اعتبارات در خراسان رضوی متناسب با جمعیت نیست

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به سهم ۸.۲ درصدی استان از جمعیت کل کشور گفت: در اختصاص بودجه های استانی همواره نسبت جمعیت استان به کشور در تعهدات دیده می شود اما در تخصیص اعتبارات کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: مدت زمان رسیدگی به دعاوی کارگری و کارفرمایی کاهش یافت

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان که با حضور مدیر عامل جدید تراکتور سازی کردستان و جمعی از مدیران این واحد تولیدی برگزار شد، از توجه روزافزون دولت به جامعه کار و تولید خبر داد و گفت: مدت زمان دعاوی کارگری و کارفرمایی در استان به شدت کاهش یافته و حل مشکلات شتاب گرفته است.

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی

اخبار محرمانه - در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای میان معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و سازمان امور مالیاتی امضاء شد.

اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری

اخبار محرمانه - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصویب اصلاحیه آئین‌نامه اجرایی قانون اشتغال روستایی و عشایری مصوب در سال ۱۳۹۶ برای ارسال به هیات وزیران و تخصیص‌مانده اعتبار ارزی توسط صندوق توسعه ملی به میزان ۳ هزار میلیارد تومان را از مهم‌ترین مصوبات کارگروه ملی توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: نقش سازنده بسیج در ایجاد اشتغال مناطق محروم

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در دیدار با جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی، فعالیت های سپاه پاسداران استان در ایجاد اشتغال مناطق محروم و کمکهای جهادی به بنگاههای اقتصادی را ارزنده دانست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: شوراهای اسلامی کار، محور همدلی در تولید و کار باشند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با در دیدار با روسای شوراهای اسلامی کار بر محوریت بودن شوراهای اسلامی در مجموعه های تولیدی و صنعتی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: انعکاس دستاوردهای دولت مصداق جهاد تبیین است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه حق مردم است که از مهمترین دستاوردها، خدمات دولت و نظام آگاه شوند، گفت: اطلاع رسانی این دستاوردها وظیفه مسئولان و مصداق جهاد تبیین است.

میانگین مدت حقوق معوق کارگران در قزوین کاهش یافت

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با برگزاری جلسات مستمر با مدیریت واحدها و پیگیری و تشکیل جلسات کارشناسی توسط معاونت روابط کار و مطرح شدن موضوعات کارگری در کمیسیون امنیت کارگری در سطح شهرستان و استان در راستای پرداخت معوقات کارگران، میانگین مدت حقوق معوق کارگران ۱۲ درصد کاهش یافته است.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شیراز: صنایع لامرد در مسیر پرورش نیروهای ماهر گام بردارند

اخبار محرمانه - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: صنایع فعال در شهرستان لامرد باید نسبت به پرورش نیروهای ماهر اقدام و از نیروهای بومی منطقه استفاده کنند.

صندوق پژوهش فناوری بخش تعاون تا پایان امسال افتتاح می‌شود/ اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است

اخبار محرمانه - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد تعاون این وزارتخانه از شرکت‌های تعاونی استان سمنان بازدید و اعلام کرد: اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است.

دستور ویژه مرتضوی برای تسریع در اجرای قانون جوانی جمعیت/ مشارکت وزارت رفاه در تدوین برنامه هفتم توسعه

اخبار محرمانه - اولین نشست قرارگاه جمعیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف تبیین راهکارهای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بخش‌های تابعه این وزارتخانه تشکیل شد.

ثبت‌نام سی‌‌و‌‌چهارمین جشنواره ملی امتنان تا ۱۰ آذرماه تمدید شد

اخبار محرمانه - به دنبال درخواست‌‌های متعدد استان‌ها و استقبال جامعه کار و تولید و با هدف فرصت‌سازی عادلانه برای جامعه مخاطب، زمان ثبت‌نام کارگران، گروه‌های کار نخبه و کارفرمایان واحدهای اقتصادی در سامانه جشنواه ملی امتنان تا ۱۰ آذر سال جاری تمدید شد.

استان مرکزی ۲۲۴ هزار و ۴۷۶ نفر بیمه شده اجباری دارد

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: استان مرکری به عنوان قطب صنعتی کشور با ۲۲۴ هزار و ۴۷۶ نفر بیمه شده اجباری جز استان های کارگری محسوب می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: حمایت از قشر ارزشمند و تاثیرگذار کارگر جزء اولویت‌هاست

اخبار محرمانه - گردهمایی سالروز تصویب قانون کار با حضور دکتر عین الله کشاورز مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کارگران، بازنشستگان، اعضاء خانه کارگر و تشکلات کارگری و مسئولین در دانشگاه کار برگزار گردید.

تشریح دستورالعمل سازش درون کارگاهی در خراسان رضوی

اخبار محرمانه - مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همزمان با سالروز تصویب قانون کار و هفته کارآفرینی کارگاه آموزشی تشریح دستورالعمل سازش درون کارگاهی برای روسای شوراهای اسلامی کار مشهد برگزار شد.

تقویت بدنه دولت با واگذاری امور به شوراهای اسلامی

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر حمایت از شوراها گفت: واگذاری امور به شوراها نه تنها دولت را تضعیف نمی‌کند بلکه سبب تقویت بدنه دولت می‌شود.

تولید ۸ برابری آنتی‌بیوتیک‌ها در کشور به روایت سایت کدال

اخبار محرمانه - در حالی برخی مقامات مسئول در دولت گذشته، آمارهای ارائه شده در حوزه تولید آنتی‌بیوتیک‌ها را غیرمنطقی دانسته‌اند که آمارهای منتشر شده از میزان رسمی تولید این محصولات از سوی شرکت‌های بورسی در سایت کدال، این آمار را کاملا تایید می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: در حوزه عمل واقع‌گرا هستیم

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه جمع بندی نتایج ارزیابی ادواری گروه اعزامی از طرف دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تشکر از حضور گروه ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اصفهان با اشاره به برنامه جامع تهیه شده در ابتدای مدیریت خود گفت: در حوزه برنامه ریزی آرمان گرا، اما در حوزه عمل واقع گرا هستیم.

توسعه دانش مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است/ تأکید بر لزوم اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‌وری

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از شرکت‌های تابعه صندوق‌های بازنشستگی، روز پنج‌شنبه از شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد بازدید کرد.

نخبگان و استعدادهای برتر «نخبه وظیفه» در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جذب می‌شوند

اخبار محرمانه - تفاهم‌نامه همکاری معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح با هدف به‌کارگیری نخبگان و استعدادهای برتر وظیفه «نخبه وظیفه» در زمینه های علمی و پژوهشی، امضا شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: تقویت نظارت میدانی بر طرح‌های اقتصادی با استفاده از ظرفیت موسسات تخصصی

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: نظارت کیفی و میدانی بر طرحهای اقتصادی استان در ماههای آتی با استفاده از ظرفیت موسسات تخصصی تقویت خواهد شد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تسلط بر قوانین کار و تامین اجتماعی جزو الزامات نمایندگان کارگران است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در دوره آموزشی قانون کار ویژه تشکلات کارگری گفت: تسلط بر قوانین کار و تامین اجتماعی جزو الزامات نمایندگان کارگران است.

سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین می‌شود/ همراهی با مجلس برای تدوین برنامه هفتم توسعه با رویکرد عدالت اجتماعی

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و عدالت هم‌سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می‌شود.

سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید ارتقا پیدا می‌کند

اخبار محرمانه - تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی‌واجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بهزیستی کشور با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید، امضا شد.

لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب‌و‌کارهای خانگی/ رفع موانع توسعه اشتغال راهبرد اصلی وزارت کار است

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم تسریع در صدور مجوزهای کسب‌و‌کارهای خانگی تأکید کرد و گفت: تولیدات باکیفیت در این حوزه می‌تواند با تسهیل‌گری جنبه صادراتی داشته باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خبر داد: ایجاد و ثبت ۴۸ هزار اشتغال جدید در سامانه رصد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: این استان با ثبت حدود ۴۸ هزار اشتغال جدید در سامانه رصد اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم اینک رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه اقتصادی کردستان در گرو توان و همت جوانان تحصیلکرده است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه فناوری سنگ آهن شهرستان قروه، توسعه اقتصادی استان را مرهون دستان پرتوان و همت والای جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم دانست.

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پایداری بنگاه‌های اقتصادی متکی به بهره‌گیری درست از مشاوران و رهنمودهای کارآفرینان است

اخبار محرمانه - جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی هفته جهانی کارآفرینی در خراسان شمالی با حضور مدیران مراکز مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی و هیئت‌رئیسه کانون کارآفرینان استان در سالن جلسات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: اشتغال نیازمند مهارت آموزی، استعدادیابی، بازارسنجی و آینده پژوهی است

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: اشتغال بیشتر از آنکه نیازمند تأمین مالی باشد، مسئله‌ای اجتماعی است و باید مهارت آموزی، استعدادیابی، بازارسنجی و آینده پژوهی در سیاست‌ها دخیل باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شورای سازش درون کارگاهی اجرا می شود

اخبار محرمانه - کارگاه آموزش نحوه اجرای دستورالعمل سازش درون کارگاهی در راستای حل اختلافات کارگر و کارفرما و کمک به اشتغال پایدار و پیشگیری از قطع رابطه کاری ویژه تشکلات کارگری و کارفرمایی در خراسان شمالی برگزار شد.

تحقق ۱۰۰ درصدی اشتغال تعهد شده کردستان در کمتر از ۸ ماه

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تحقق ۱۰۰ درصدی اشتغال تعهد شده استان در کمتر از ۸ ماه سپری شده از سال خبر داد و گفت: با دستیابی به این هدف، خوشبختانه کردستان در حال حاضر در جایگاه دوم کشوری قرار گرفته است.

تقدیر از فعالان و سازمان‌های برتر عرصه ارتباطات مردمی و بازرسان سلامت اداری + اسامی

اخبار محرمانه - با حضور مدیران ارشد مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری، در همایش «ارتباطات مردمی و سلامت اداری»، فعالان، سازمان‌های برتر عرصه ارتباطات مردمی و بازرسان سلامت اداری، معرفی و لوح تقدیری از سوی «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آنان اهدا شد.

صادرات ۱۰ هزار دلاری تعاونی های سیستان و بلوچستان در نیمه نخست سال

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در نیمه نخست امسال، بالغ بر ده هزار و ۸۴۹ دلار صادرات غیر نفتی به کشورهای مختلف توسط تعاونی های این استان انجام شده است.

ساير مطالب

رئیس ستاد هفته پژوهش و فناوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

قرارگاه ایجاد اشتغال در استان‌ها ایجاد شود/ نرخ بیکاری خراسان‌رضوی کمتر از میانگین کشوری است

نهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و زیمبابوه برگزار می‌شود/ زیمبابوه متحد راهبردی جمهوری‌اسلامی‌ایران در قاره آفریقا است

همکاری‌های ایران و زیمبابوه تقویت می‌شود

شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان قم برگزار شد

سالانه بیش از 10 هزار بازرسی کار در سطح کارگاه های کرمانشاه انجام می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی تاکید کرد: تعهد اشتغال خراسان شمالی زیر ذره بین نظارت و پایش

عملیات کلنگ‌زنی احداث 2 هزار واحد مسکونی در شهر جدید گلبهار آغاز شد

اقتصاد تعاون، کارآمد‌ترین الگوی حل مشکل اشتغال پایدار در کشور است

25 هزار و 635 فرصت شغلی امسال در کرمانشاه ایجاد شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روسای ادارات تمام تلاش خود را برای جذب کامل اعتبارات اشتغالزا به‌کار گیرند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شرکت‌های دانش‌بنیان در ایجاد اشتغال پایدار جایگاه ویژه دارند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بهره‌وری عامل ایجاد اشتغال پایدار و پویاست

30 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان کرمانشاه پرداخت شد

کسب 2 رتبه برتر وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سلامت اداری و اثربخشی فرایندهای بازرسی /تدوین طرح «زیست بوم فساد ستیزی» در وزارت کار

شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی 42 درصد کاهش یافت

انعقاد تفاهم‌نامه سه جانبه همکاری آموزشی مهارتی در استان سمنان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاون رکن مهم توسعه اقتصادی در کشور است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: پدافند غیرعامل یک اصل مهم و از جامع ترین راه ها برای مقابله با تهدیدات است

پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی‌(شاهچراغ)شیراز

سهم 30 درصدی هلدینگ تیپیکو از شبکه تولید و توزیع دارو کشور/ تولید ماهانه 6 میلیون واحد سرُم تا پایان سال

ایجاد اشتغال در اولویت کاری همه دستگاه‌ها باشد/ اتصال سامانه دستگاه‌ها، راهکاری مؤثر برای اطمینان از هدایت صحیح منابع به سوی اشتغال است/ ظرفیت بخش خصوصی، تعاونی و به ویژه تشکل‌های جهادی در زمینه ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید جدی تر از گذشته به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه شود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: در صورت بهره وری، توسعه و استفاده از ظرفیت های موجود در استان بیکار نخواهیم داشت

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشانی پاسخگویی دولت به جامعه است/ نمایندگان مجلس حلقه اتصال مردم و دولت هستند/ خدمات و اقدامات دکتر مرتضوی در دولت سیزدهم قابل تقدیر است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: دستگاه‌های اجرایی در ثبت اطلاعات اشتغال تعهدی دقت کنند

رویکرد ما بر محور تضمین عدالت است/ دولتمردان و مسئولان خواب و خوراک را بر خود حرام و به موضوع اشتغال توجه کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: نقش تولید و ایجاد اشتغال‌ پایدار در جامعه دارای اهمیت بسزایی است

با تأسیس 14 خانه بهداشت جدید در استان اصفهان 1843 کارگر تحت پوشش خدمات بهداشتی قرار گرفتند

2700 نابینا تحت پوشش بهزیستی زنجان قرار دارند

دوره "دانش افزایی و توانمندسازی" در حوزه روابط کار در آذربایجان غربی برگزار شد

نقش مؤثر ورزش کارگری در افزایش نشاط و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه

دیدار جامعه کار و تولید با فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی

چهاردهمین نشست هم‌اندیشی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خراسان شمالی برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: کاهش حوادث کار با بازرسی مستمر و جامع از کارخانجات

طرح پیشگیری از معلولیت برای سه هزار سالمند زنجانی اجرا شد

دکتر «مرتضوی» به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: هفته جهانی کارآفرینی بیش از یک رویداد اطلاع‌رسانی هماهنگ است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: ایجاد بیش از 8 هزار شغل در سال جاری توسط دستگاههای اجرایی

ارائه بسته 6 وجهی در نخستین نشست قرارگاه ملی اشتغال کرمانشاه

یزد میزبان ورزشکاران کارگر کشور در دو رشته ورزشی/دومین المپیاد ورزش کارگری استان یزد برگزار می شود

تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و نظام مهندسی قزوین جهت اجرایی کردن سامانه ارسال الکترونیکی گزارش ایمنی ساختمان برای اولین بار در کشور

اجرای طرح سراسری بازرسی از کارگاه های پرخطر در استان البرز

5093 نفر در استان قزوین مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

بیش از 2 هزار میلیارد تسهیلات اشتغال زا به استان کرمانشاه تخصیص داده شد

برگزاری کارگروه استانی اجرای تفاهم نامه معاونت تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در کردستان

سیاست های اقتصادی سال 1401 صندوق‌های بازنشستگی ابلاغ شد

ایجاد 6 هزار شغل در دو ماه اخیر در سیستان و بلوچستان

مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بازرسی کار در راستای پیشگیری از تکرار حوادث است

طرح های اولویت دار تعاونی در استان های مختلف کشور شناسایی می شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه لاستیک بارز: کارگران در دوره های مختلف چرخ های تولید را به حرکت درآورده اند

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

21 هزار پرونده توانبخشی در بهزیستی زنجان تشکیل شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: هشت سال دفاع مقدس یکدلی و تسلیم ناپذیری ملت ایران را به رخ جهانیان کشید

مشکلات بیمه ای و تامین اجتماعی واحدهای تولیدی و صادراتی استان زنجان بررسی شد

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان 46 درصد کاهش یافت

تحقق 60 درصدی تعهدات اشتغالزایی در کردستان

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

تحقق حدود 58 درصد تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی در سمنان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالی: فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی ارکان پیشـرفت و توسـعه پایـدار جامعـه

سرپرست دفتر امور آسیب های اجتماعی: اجرای هرگونه اقدامات توسعه‌ای در کشور نیازمند پیوست اجتماعی است

اشتغال بیش از 700 مددجوی بهزیستی زنجان طی یکسال گذشته

رشد 160درصدی بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ایلام

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر لزوم اشتغال پایدار در مناطق روستایی

مدیرکل بهزیستی گیلان خبرداد: آغاز اجرای برنامه پیشگیری از معلولیت های دوران سالمندی

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار: خروجی کارآفرینی می‌تواند به کسب‌و‌کار منجر شود

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: تعاونی‌ها بر ارزش‌های عدالت و همبستگی بنا شده است

رییس فدراسیون ورزش کارگری: گیلان یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است

گیلان از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران در رتبه دوم کشور قرار دارد

هفدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان یزد برگزار شد

تعاونی های برتر استان همدان تجلیل شدند

افتتاح اولین واحد‌های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در زاهدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تقویت و توسعه بخش تعاون، کاهش بیکاری و افزایش تولید را در پی دارد

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

پنجمین سوگواره ملی عکس «مسیر سبز» ویژه اربعین حسینی در ایلام برگزار می‌شود

تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر بهره مند می شوند

شکوفایی ویژه بخش تعاون در دولت سیزدهم

چکشیان: سرعت در تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگران با همکاری بخش خصوصی امکان‌پذیر است

دیدار فرمانده نیروی انتظامی کردستان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همزمان با سالروز گرامیداشت هفته تعاون

فرهنگ تعاون باید به فرهنگ غالب تبدیل شود

تصویب 121 میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از تعاونی‌های کردستان

اجرای طرح شمیم خدمت در مصلای الغدیر خرم آباد به مناسبت هفته تعاون

یک شرکت تعاونی از سیستان و بلوچستان برگزیده ملی شد

آیین تجلیل از تعاونی های برتر استان گیلان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مشکلات تعاونی‌های قزوین رصد و پیگیری می‌شود

مسکنی در آیین افتتاحیه سامانه نقل و انتقال الکترونیکی عضویت شرکت‌های تعاونی: هوشمند‌سازی و توسعه دولت الکترونیک موجب تقویت مردمی‌سازی بخش تعاون می‌شود

رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره): الگوی تعاون موجب رشد و تحول اشتغال کشور می‌شود

مردمی‌سازی اقتصاد با الگوی تعاون موجب افزایش اعتماد عمومی می‌شود

5 طرح تعاونی با 200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: 1938 تعاونی در کردستان با 184 هزار نفر عضو وجود دارد

اشتغالزایی تعاونی‌های کرمانشاه برای 50 هزار نفر

تشکیل 29 تعاونی در دولت مردمی سیزدهم در سمنان

کریمی‌بیرانوند: سراسر کشور به زودی باید به سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی متصل شود

مسکنی‌: نمایشگاه «رسم تعاون» با رویکرد مردمی برگزار می شود

تعاونی های کرمانشاه از خط اعتباری دو هزار میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون بهره مند می شوند

550 ویژه برنامه در هفته تعاون سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

تصویب تسهیلات 94 میلیاردی برای تعاونی های استان مرکزی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دستگاه‌های اجرایی شورای هماهنگی خدمات گسترده ای به جامعه کار و تولید ارائه می کنند

سیستان و بلوچستان رتبه چهارم ایجاد اشتغال را به خود اختصاص داد

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل