اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تکمیل بخشی از پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی سرشاخه اکباتان

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت خاکریزآب، از اتمام عملیات لوله گذاری در پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی سرشاخه اکباتان و آغاز عملیات اجرایی قطعه ۳ بخش تونلی این پروژه خبر داد.

کاشت درخت برای خواهران و برادران نوزادان پویش «نفس‌های تازه شهر»/ به دنبال شهری هستیم که خانواده در آن احساس آرامش کند

اخبار محرمانه - مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران بیان کرد: امیدواریم در بخشی از قانون جوانی جمعیت که بر عهده شهرداری است، اقداماتی اتفاق بیفتد و روان شدن این مسیر به خانوده ها کمک کند؛ ما به دنبال شهری هستیم که به خانواده چیزی بیفزاید و از آن چیزی کم نکند و خانواده در آن احساس آرامش و آسایش کند.

۷۰۰ کیلومتر مسیر رفت و آمد سواره در شهر تهران کوتاه شد

اخبار محرمانه - با اجرای قریب به ۱۰۰ طرح دور برگردان و تقاطع در شهر تهران که در بسیاری از موارد فعالیت شروع شده و در حال اجرا است، بیش از ۷۰۰ کیلومتر مسیر رفت و آمد سواره رو کوتاه شد.

افزایش حقوق و مزایای نیروهای آتش‌نشانی موقتی نبوده است

اخبار محرمانه - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه از دو سال پیش نظارت بر ضوابط ایمنی ساختمان‌های کمتر از ۶ طبقه به دفاتر خدمات الکترونیک شهر واگذار شده است توضیحاتی در خصوص بخشنامه شهرداری تهران درباره واگذاری ایمنی ساختمان‌ها به دفاتر الکترونیک شهر ارائه کرد.

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران

اخبار محرمانه - چهارمین نمایشگاه خودرو تهران بعد از ۳ سال وقفه به خاطر شیوع کرونا، با حضور ۲۵ شرکت خودروساز داخلی و چند شرکت مونتاژ کننده خودرو آغاز به کار کرد و تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین‌ المللی شهر آفتاب، پذیرای عموم مردم و علاقه‌مندان به صنعت خودرو خواهد بود.

لزوم توجه به نقش موثر و ارزشمند روابط عمومی در انعکاس عملکرد سازمان‌ها

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۹ همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور در این اداره، طی نشستی صمیمی با مدیر و کارکنان روابط عمومی منطقه دیدار و از زحمات آنها تقدیر کرد.

رزمایش کمک مؤمنانه در مجموعه ورزشی سلمان فارسی برگزار شد

اخبار محرمانه - رزمایش کمک مؤمنانه در سایه فرهنگ پهلوانی با حضور حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و دیگر مدیران ارشد شهری پایتخت، در مجموعه ورزشی سلمان فارسی منطقه ۲۰ شهرداری پایتخت برگزار شد.

بازیابی سلامت شهروندان با ایثارگری کادر درمان میسر شد

اخبار محرمانه - جلسه تقدیر از مدیران سلامت شهرداری تهران با حضور سوده نجفی عضو هیات رییسه و رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران، مدیر کل اداره سلامت، مدیرعامل شرکت شهر سالم، سید محمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه و مدیران اداره سلامت مناطق ۲۲ گانه به میزبانی منطقه ۹ برگزار شد.

"اعتمادسازی” و" تقویت سرمایه اجتماعی " از مهم‌ترین وظایف کلیدی روابط عمومی است

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲ در مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی اظهار کرد: “اعتمادسازی” و “تقویت سرمایه اجتماعی” در میان شهروندان دو وظیفه کلیدی روابط عمومی ها در شهرداری است.

سقف قیمت قبر در بهشت زهرا (س) ۲۷میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است/قبر خاص و لوکس نداریم

اخبار محرمانه - معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران با تاکید بر اینکه خانه ابدی لوکس و خاصی در این سازمان وجود ندارد، درباره افزایش قیمت‌ خرید خانه ابدی در سال جاری، گفت: در سنوات گذشته قبور در سه ناحیه با ۲۵درصد افزایش واگذار می‌شد اما امسال برای رعایت حال هموطنان، این افزایش با شیبی ملایم‌تر اتفاق افتاد و در ناحیه یک، با ۱۰ درصد افزایش، در ناحیه دو با ۲۰ درصد و در ناحیه سه با ۲۵ درصد افزایش رو به رو بود و خدمات نیز با ۲۵ درصد افزایش قیمت به مردم شریف و داغدار واگذار می‌شود.

توضیح در مورد بخشنامه اخیر شهردار تهران|نظارت مستقیم آتش‌نشانی بر ساختمان‌های بیش از ۶ طبقه پابرجاست

اخبار محرمانه - مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام کرد براساس بخشنامه اخیر شهردار تهران، نظارت بر ایمنی ساختمان‌های بالاتر از ۶ طبقه همچنان به شکل مستقیم از سوی سازمان آتش‌نشانی انجام می‌شود اما برای افزایش ایمنی ساختمان‌های در حال ساخت زیر ۶ طبقه فرایند نظارت باید براساس ضوابط سازمان باشد و نقشه‌های ساختمانی از سوی آتش نشانی تأیید شود.

معابر پایتخت سالانه به یک‌ میلیون و ۶۰۰ هزار تن آسفالت نیاز دارند/تلاش برای ارتقای بازدهی و افزایش میزان تولید ماهیانه آسفالت

اخبار محرمانه - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای افزایش میزان تولید ماهانه آسفالت به ۴۲۰۰ تن خبر داد.

بی قانونی؛ تخلف جناغی

اخبار محرمانه - در ساعات پیک ترافیک خروجی برخی از معابر به نسبت نقاط دیگر مسیر با حجم بیشتری از ترافیک روبه‌رو هستند و به همین دلیل لازم است تا برابر مقررات راهنمایی و رانندگی خودروها در لاین مرتبط با همان خروجی تردد کنند تا از آن معبر خارج و وارد مسیر بعدی شوند. در این میان اما برخی از رانندگان بدون توجه به ضرورت رعایت این موضوع از لاین سه و چهار سعی در تغییر مسیر دارند که این اقدام علاوه بر اینکه سبب سنگینی بیشتر ترافیک در تمام مسیر می‌شود و حق دیگران رانندگان قانونمند را ضایع می‌کند، احتمال وقوع تصادفات را نیز افزایش می‌دهد.

آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خط ۱۱ مترو تهران با مشارکت بخش خصوصی

اخبار محرمانه - به موجب تفاهمنامه ای که بین شهرداری تهران و گروه صنعتی مپنا امضاء شد، مقدمات آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خط ۱۱ مترو تهران عملاً فراهم شد؛ خط ۱۱ از جمله خطوط جدید شبکه مترو تهران به حساب می‌آید که طول تقریبی آن ۲۸ کیلومتر بوده و ۵ ایستگاه تبادلی با خطوط هفتگانه موجود دارد.

کارکنان خدوم؛ ماموران ۱۳۷

اخبار محرمانه - شهرداری تهران به واسطه مشاغل مختلف و به همت جمعی از نیروهای متخصص، خدمات خود را به شهروندان ارائه می‌دهد. در مجموعه «کارکنان خدوم» هر هفته سراغ یکی از این مشاغل می‌رویم.

شهر آفتاب؛ آماده میزبانی از نمایشگاه‌های بزرگ

اخبار محرمانه - با وجود اینکه شهرداری و شورای شهر بر انتخاب «شهر آفتاب» برای مراسم سالانه نمایشگاه کتاب تأکید می‌کردند، نمایشگاه امسال باز هم به مصلی رسید. طبیعی است که بحران اقتصادی و گرانی‌های بازار مشتریان کتاب‌ها را کمتر می‌کند. شاید به همین دلیل برگزاری نمایشگاه پرمخاطب کتاب در میانه شهر باعث ترافیکی شدید نشد. قبلا هم مشکلات گوناگون بر فروش کتاب تأثیر گذاشته بود، ولی ح

با اصلاح ماده۱۰۰ قانون شهرداری‌ها دیگر کمیسیون ماده ۱۰۰ نخواهیم داشت/سوءاستفاده افراد سودجو از بی‌اطلاعی مالکان از مصوبه ساخت در طرح اداری

اخبار محرمانه - معاون قضایی در امور اقتصادی-اراضی و شهرسازی دیوان عدالت اداری گفت: اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد که اگر این طرح نهایی شود، دیگر کمیسیون ماده ۱۰۰ نخواهیم داشت و هر تخلف ساختمانی بر خلاف پروانه باشد، حکم قلع و قمع صادر می‌شود.

مهمترین ثمره نشست با قضات دیوان عدالت، رویه‌سازی در صدور آراء است

اخبار محرمانه - رئیس مرکز حقوقی شهرداری تهران گفت: در فرآیند کار گروهی در شهرداری‌ها مسائل، چالش‌ها و سوالاتی مطرح می‌شود که اگر قضات دیوان این مسائل را بررسی کنند، چالش ها و مشکلات شهرداری کمتر خواهد شد.

ساخت ۵ پیاده‌ راه جدید در تهران | طراحی فاز یک پیاده‌راه‌سازی میدان تجریش تا قدس

اخبار محرمانه - معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از ساخت پیاده‌راه قدمگاه صالحیه حد فاصل میدان تجریش تا قدس خبر داد و گفت: در چند خیابان شهری دیگر که اغلب در جنوب و مرکز شهر واقع شده‌اند، برای پیاده‌راه‌سازی برنامه داریم.

جای خالی پروانه ها

اخبار محرمانه - پارکینگ پاساژ پروانه که روزهای جمعه، محلی برای گرد هم آمدن فروشنده های محصولات آنتیک، صنایع دستی، دست سازه‌ها، لباس‌های سنتی و ... بوده، حالا خالی از سکنه شده و قرار است به زودی بازسازی شده و به عنوان پارکینگ عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

بازدید مدیران شهری منطقه ۲۱ و راه آهن جمهوری اسلامی از مسیر احداثی اتوبوس ریلی

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲۱ با همراهی معاونین فنی و عمران و حمل ونقل و ترافیک این منطقه، مدیرکل دفتر مهندسی و تاسیسات زیربنایی راه آهن و معاون راه آهن تهران از مسیر احداث اتوبوس ریلی بازدید کرد.

مرغ و تخم‌مرغ در میادین زیرنظر شهرداری پایین‌تر از قیمت سطح شهر توزیع می‌شود

اخبار محرمانه - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه مشکلی در تامین مرغ در پایتخت نداریم، اعلام کرد:قیمت خرده فروشی مرغ در میادین زیر نظر شهرداری کمتر از قیمت سطح شهر است.

نام شهدا ورد زبان آزادگان عالم است/زنده نگه‌داشتن یاد شهدا با مزین کردن معابر به نام آن‌ها

اخبار محرمانه - نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شواری اسلامی شهر تهران گفت: نام بزرگ شهید «حسن آسیایی»، آسیایی است، اما نه تنها آسیایی است، بلکه جهانی بوده و نام شهدای ما ورد زبان آزادگان عالم است.

شبکه بی‌سیم مدیریت بحران تهران ایجاد می‌شود

اخبار محرمانه - رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از پیگیری برای ایجاد شبکه بی‌سیم مدیریت بحران تهران در زمان بحران خبر داد.

سرویس‌دهی ویژه متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب

اخبار محرمانه - مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها برای ارائه سرویس‌دهی هرچه بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب خبر داد.

فعالیت دوباره پارکبان‌ها با مجوز پلیس| پاکبان‌های غیرقانونی جمع‌آوری می‌شوند

اخبار محرمانه - فعالیت پارکبان‌ها در برخی از نقاط تهران دوباره آغاز شده، آنطور که پلیس می‌گوید به شرکت‌های انتظام در بکارگیری پارکبان‌ها مجوز داده و هزینه پارک خودرو نیز از سوی این شرکت‌ها تعیین خواهد شد.

ضرورت حمایت از زنان نخبه و فعالیت‌های آنان/پیگیری جدی برای اجرایی شدن قانون حمایت از معلولان در مجلس

اخبار محرمانه - نشست «هم‌اندیشی بانوان نخبه فرهنگی، ورزشی، کارآفرین و اجتماعی منطقه ۱۰ و احصای مسائل مرتبط» با حضور رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، مشاور امور زنان معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع انسانی و امور شوراهای شهرداری تهران و شهردار منطقه ۱۰ برگزار شد.

تکمیل خطوط هفتگانه متروی پایتخت نیازمند بودجه یک سال شهرداری تهران است

اخبار محرمانه - شبکه خطوط مترو تهران که با ۷ خط در حال سرویس دهی به شهروندان پایتخت است،‌ برای تکمیل ایستگاه های باقی مانده و ساخت و بهره برداری از ایستگاه ها، تقریباً به بودجه یک سال شهرداری تهران نیاز دارد.

تنها استان امن کشور در بحث فرونشست اعلام شد

اخبار محرمانه - رئیس اداره ترازیابی دقیق سازمان نقشه برداری کشوری گفت: در مناطق ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۷ و ۱۸ تهران فرونشست در حال کشیده شدن به مناطق شهری است و به عنوان مثال در منطقه چهاردانگه سرعت فرونشست در یک بازه کم در حال افزایش است.

اجرای کمپین «پیگیری مشکلات پهنه جنوب تهران» تا پایان بهار

اخبار محرمانه - عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از حضور اعضای شورا در مناطق ۱۵ تا ۲۰ شهرداری تهران در راستای اجرای کمپین پیگیری مشکلات پهنه جنوب پایتخت تا پایان فصل بهار خبر داد.

مجموعه نشست‌های ادبی در خانه موزه اخوان ثالث و سیمین و جلال برگزار می‌شود

اخبار محرمانه - نشست اخوان ثالث و ادبیات حماسی توسط شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران با همکاری موسسه موزه‌های ایران (ایکوم) در خانه موزه مهدی اخوان ثالث برگزار شد.

منطقه ۲۲ از حیث سرانه بهداشت و درمان از وضعیت خوبی برخوردار است

اخبار محرمانه - به مناسبت هفته سلامت شهردار منطقه ۲۲ با حضور در بیمارستان ایرانیان به عنوان یکی از قدیمی ترین بیمارستان های غرب تهران از زحمات کادر درمان این مجموعه قدردانی کرد.

نمایش دستاوردهای روابط عمومی در حوزه اطلاع‌رسانی در منطقه ۲

اخبار محرمانه - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه۲ درتشریح برنامه‌های گرامی داشت هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: این برنامه‌ها با هدف معرفی چشم اندازهای روابط عمومی درعصر جدید و با تاکید بر اهمیت فرهنگ اطلاع رسانی و همچنین نقش گره‌گشایی روابط‌ عمومی از مردم و ایجاد شکوفایی اجرا می‌شود.

نشست هماهنگی برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سی و سومین ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

اخبار محرمانه - معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی حداکثری شهرداری تهران برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سی و سومین ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: شهرداری تهران با بسیج کلیه امکانات و بهره گیری از تمامی ظرفیت های لازم آماده برگزاری مراسم سی و سومین ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می باشد.

نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

اخبار محرمانه - معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی حداکثری شهرداری تهران برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: شهرداری تهران با بسیج کلیه امکانات و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های لازم آماده برگزاری مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می باشد.

ساماندهی فعالیت باراندازها و چرخ‌دستی‌های بازار تهران در سال جاری

اخبار محرمانه - پس از بازدید میدانی ۴ ساعته و جلسه ارزیابی تخصصی اداره کل حمل‌ونقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، برنامه‌های حوزه حمل‌ونقل و ترافیک منطقه ۱۲ در سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

ساير مطالب

کشف گوشت چرخ‌کرده تقلبی در تهران

اعلام جزئیات افزایش حقوق کارکنان شهرداری تهران و رای‌گیری طرح دو فوریت فیش‌های عوارض اسفند 1400 در جلسه آتی شورا

پخش بیش از 5 هزار تن تراش روکش آسفالت در معابر منطقه 4

تقدیر شهردار تهران از فعالیت‌های فرهنگی مترو در حوزه سلامت

توزیع محصولات سازمان فرهنگی و هنری در یازدهمین «فرهنگ‌سرای کتاب»

معرفی نانوایی‌هایی که کم‌فروشی و گرانفروشی دارند به دستگاه‌های نظارتی

برگزاری نمایشگاه طرح‌ها و برنامه‌های مدارس ابتدایی در منطقه14

صدور روزانه 5 هزار و 500 باربرگ الکترونیک توسط سامانه‌های شهرداری تهران

روز بزرگداشت شاعر ایران زمین

بازدید اعضاء شورای شهر از بوستان مادر و کودک

تولید و پخش 100 هزار تن آسفالت طی 45 روز نخست سال جاری

رشد 40 درصدی تولید و پخش آسفالت نسبت به مدت مشابه سال

حذف ارز ترجیحی در شرایط حساس بین المللی امری ضروری و لازم است

استاندار تهران: مشکلی در موجودی کالا نداریم/بازار موادغذایی در روزهای آینده متعادل می‌شود

برگزاری نشست بررسی پیام‌های 137 در منطقه 17

هفتاد و دومین نشست کمیسیون مالی و اقتصاد شهری کلانشهرهای ایران برگزار شد

بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب‌های اجتماعی زنان در نشست شهرداری منطقه5

فرایند تدوین برنامه پنج ساله چهارم توسعه شهرداری تهران کلید خورد

ساماندهی معابر و المان‌های شهری در منطقه 4

300 میلیون لیتر صرفه‌جویی سالانه در مصرف سوخت به مدد بهره‌مندی از مترو تهران

گام جدید شهرداری تهران در حوزه درآمدزایی از زباله‌ها

صدور عوارض پسماند و نوسازی برای 3هزار و 800 واحد مسکونی شهرک شهید بروجردی پس از 30 سال

بازدید سرزده شهردار تهران از روددره فرحزاد

خدمت به شهروندان و کسب رضایت آن‌ها محور فعالیت‌های مجموعه شهری است

اهتمام جدی برای رفع چالش آب و فاضلاب در پایتخت/ کارگروه‌های تخصصی آینده‌پژوهی شهری تشکیل شود

نظارت بر شهرداری حق طبیعی شهروندان است/ یک شعبه از 137 پلاس رو میز کار شهردار قرار دارد

برج میلاد

با فروکش کرونا؛ ایمنی را فراموش نکنید

همایش پیاده روی خانوادگی بوستان جوانمردان

برگزاری همایش‌های ورزشی در بوستان جوانمردان به صورت هفتگی

افزایش حقوق 24 هزار نیروی شهرداری تهران

با تقویت ورزش عمومی به دنبال انسجام اجتماعی هستیم/ توسعه مراکز گردشگری و تفرجگاهی در پایتخت

گشوده شدن 24 ساعته ورودی باب‌الشهدای بهشت زهرا(س) در روزهای پنج‌شنبه

تدوین سند سلامت محلات اولویت مدیریت شهری است

مدیران شهری برای خدمات‌رسانی به شهروندان به طور مستمر تلاش می‌کنند

هیچ مشکلی از حیث تامین و عرضه کالا در میادین تره‌بار وجود ندارد

رقابت شهروندان منطقه 19 در جشنواره غذای «نه به فست فود»

کلنگ احداث 442 واحد مسکونی در منطقه 15 به زمین خورد

خرید و تحویل 2 هزار چرخ توسط مترو پایتخت

جشنواره‌ای برای دختران نوجوان

انتصاب شهردار منطقه 9

مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب ظرفیت تبدیل به منطقه نمونه گردشگری را دارد

واحد تکریم ارباب رجوع شهرداری منطقه 8 در بین مناطق برتر و نمونه شهرداری تهران قرار گرفت

256 معبر و 145 بوستان در پایتخت تا مهرماه مناسب‌سازی می‌شود/ بهره‌برداری از 20 دستگاه مینی‌بوس ویژه تردد معلولان تا پایان اردیبهشت

نصب 50 دستگاه آسانسور در ایستگاه‌های افتتاح شده شبکه مترو تهران در سال جاری

واکسیناسیون کارگران اتباع خارجی در برابر سرخک

تلاش برای تملک و مرمت خانه شیخ فضل‌الله نوری

مصدومیت دو تبعه افغانی در پی انفجار منزل مسکونی در نعمت‌آباد

بازدید نماینده مجلس و شهردار منطقه 22 از کمپ تیم‌های ملی کشتی

تهران از رسانه‌ها چه می‌خواهد؟

34 بازار تره‌بار اضافه شد

اجرای طرح سنجش و پایش سلامت شهروندان در منطقه2

ضرورت ساماندهی گل‌فروشان مسیر بهشت زهرا (س)

موافقت شهردار با افزایش حقوق کارمندان رسمی شهرداری/ پیگیری تصویب آیتم‌های افزاینده حقوق در شورای اداری

افزایش سرویس‌دهی خطوط یک و سه مترو همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب

لزوم توجه به مسائل سلامت‌محور گروه‌های آسیب‌پذیر از سوی اداره کل سلامت شهرداری

اجرای طرح راه خدمت در منطقه 7

اجرای چهارمین رزمایش جهادی محرومیت‌زدایی در محله شهید مظاهری

شهردار پایتخت دربرابر ذهن پرسش‌گر خبرنگاران جناح‌های مختلف

مسافران مترو به مناسبت هفته سلامت رایگان غربالگری می‌شوند

از سرگیری فعالیت‌های ورزشی در اماکن روباز شهرداری تهران

برگزاری نمایشگاه خودرو پس از سه سال وقفه در شهر آفتاب

برخی موارد مطرح شده تنها سیاه نمایی است/ توضیحات شهردار قانع کننده بود

حقوق کارکنان شهرداری افزایش می‌یابد/جراحی اقتصادی بزرگ توسط دولت

4 درصد از بودجه شهرداری‌ در حوزه آتش‌نشانی صرف می‌شود

امیدواریم نمایشگاه کتاب در سال آینده به دور از سیاست‌بازی‌ها در شهر آفتاب برگزار شود

افزایش استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر رویکرد مدیریت شهری است

زباله‌گیر فرسوده مسیل مقصودبیک جمع‌آوری شد

افزایش 35 درصدی عرضه انواع گوشت قرمز در میادین میوه و تره بار

معرفی صبحانه سالم به شهروندان در مزرعه خانواده منطقه 15

تأمین انرژی پاک در بوستان‌های منطقه 4

ویژه برنامه هفته سلامت با شعار«حال خوب» برگزار شد

رونمایی از سامانه تعیین کارشناس رسمی قیمت‌گذاری املاک/ تفویض اختیار املاک شهرداری به مناطق 22 گانه

غرفه‌های بازیافت منطقه 19 ساماندهی شدند

استقرار اتوبوس‌های زندگی واکسیناسیون در اماکن پرتردد پایتخت طی هفته ملی سلامت

به دور از تراکم فروشی شهر را به سمت نوسازی پیش می بریم/سیاست های مدیران دوره قبل شهر منجر به افزایش دوبرابری معتادان متجاهر شد/خط قرمز ما فساد است

با ایمن‌سازی معابر فوتی‌های ناشی از تصادفات کاهش یافته است/بهسازی ناوگان اتوبوس و تامین قطعات مترو

آستان دل ها؛ امامزاده زید(ع)

مراسم رونمایی از سامانه جامع املاک و مستغلات شهرداری تهران

شاخص‌ترین بخش کارنامه عملکرد شرکت شهر سالم در دوران مبارزه با کرونا بود

شهرداری تهران را با معیار شهرداری‌های غیرکلانشهرها سنجیده بودند/ شورای شهر و دیوان بررسی کردند، مشکلی نبود

از انتقادها به انتصاب زاکانی به عنوان شهردار تهران تا پیشنهاد رئیس‌جمهور/ برنامه شهرداری برای احداث بوستان‌های فناوری

جلسه شورای معاونین با حضور شهردار تهران

برپایی میز سلامت در مساجد و بوستان‌های منطقه 14

برگزاری همایش پیاده‌روی و اسکیت‌سواری خانوادگی در بوستان ملت

انتقاد عضو شورا از تاخیر در اعلام تعطیلی مدارس

وضعیت مسکن در تهران ارباب رعیتی شده است

لزوم مدیریت بهینه با توجه به شرایط تنش آبی/ عدم تفکیک صحیح پسماند یک معضل قابل حل است

شهرداری به ایمن‌سازی گودهای رهاشده و ساختمان‌های پرخطر توجه کند/ جلوگیری از ساخت و ساز در جوار باغ گیاه‌شناسی

از افزایش 186‌درصدی اعتبار مناطق کم‌برخوردار تا بهینه‌سازی آسفالت معابر در مناطق 22 گانه

تقدیر عضو شورا از اقدامات شهرداری به دلیل ترویج فرهنگ قرآنی در نمایشگاه قرآن

نامگذاری یکی از معابر پایتخت به نام مرحوم طالب‌زاده با قید فوریت

سلامت روان شهروندان از اولویت‌های مدیریت شهری در دوران پساکرونا است

١١5 کیلومتر مسیر تهرانی‌ها را کاهش می‌دهیم/ تحویل 63 هزار تن آسفالت تا نیمه اردیبهشت امسال

وبینار آسیب‌شناسی و چشم‌انداز استحصال انرژی از پسماندهای شهری

لزوم رسیدگی به اضطراب اجتماعی در دوران پساکرونا

47 مرکز پسماندی در تهران راه‌اندازی می‌شود

حفظ سلامت جامعه از مهم‌ترین برنامه‌های جوامع شهری است

اجرای عملیات هزار متر لوله‌گذاری در فضاهای سبز منطقه 14

بهسازی 22 هزار مترمربع از آسفالت بزرگراه امام رضا(ع)

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل