اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

چراغ سبز تهران و بانکوک به همکاری در زمینه موتور برقی/«باغ دوستی» زمینه ساز دوستی بیشتر دو کشور ایران و تایلند

اخبار محرمانه - علیرضا زاکانی و سفیر تایلند در ایران در جلسه ای با یکدیگر در زمینه مسائل و موضوعات شهری از جمله طرح موتور برقی گفت و گو و تبادل نظر کردند.

دیدار صمیمی مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با مادران شهدا

اخبار محرمانه - در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم از مادران و همسران شهدای انقلاب و دفاع مقدس، مدیرعامل و جمعی از مدیران بهشت حضرت زهرا(س)، به صورت سرزده به دیدار تعدادی از مادران شهدا رفتند.

استاندار تهران: شوراهای آموزش و پرورش کارکرد حداقلی دارند

اخبار محرمانه - استاندار تهران با اشاره به اینکه قانون شوراهای آموزش و پرورش بیشتر جنبه پشتیبانی و لجستیکی به خود گرفته است گفت: حتما باید کمک کنیم که ساختار این قانون را ارتقاء داده و شوراها را توانمند کنیم. اکنون شوراهای آموزش و پرورش کارکرد حداقلی دارند که می‌توان آن را ارتقاء داد و تکمیل کرد.

با چهارچوب‌های هوشمندسازی می‌توان مانع گسترش کرونا شد

اخبار محرمانه - شهردار تهران با تاکید بر لزوم پیشگیری از ابتلا به کرونا گفت: ماحصل حضورفعال شهرداری در کمیته‌ای با حضور متولیان نظام بهداشتی کشور و دستگاه‌های مختلف اجرایی، برگزاری نوبت دوم بیماریابی به صورت دقیق با استفاده از ابزارهای هوشمندسازی است.

ایجاد فرصت‌های شغلی برای آسیب‌دیدگان اجتماعی در منطقه ۱۷

اخبار محرمانه - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۷ از ارائه خدمات مشاوره کاریابی و ایجاد فرصت‌های شغلی برای آسیب‌دیدگان اجتماعی و زنان سرپرست خانوار محلات این منطقه جنوبی پایتخت خبر داد.

زاکانی و دوره جدید شهری در مقابله با کرونا پیشتاز بودند/ بررسی هوشمند و محلی کرونا در مناطق پایتخت

اخبار محرمانه - جلسه هوشمندسازی کنترل زنجیره انتقال ویروس کرونا در کلانشهر تهران، امروز سه شنبه-۲۸ دی ماه ۱۴۰۰- با حضور شهردار پایتخت برگزار شد.

عرضه مگا پروژه ها از طریق سرمایه‌گذاری مستقیم یا شرکت در بورس/راهکار تحقق بودجه

اخبار محرمانه - شهردار تهران در حاشیه چهل و یکمین جلسه شورا و پس از ارائه بودجه۱۴۰۱ شهرداری در جمع خبرنگاران گفت: استفاده از ابزارهای نوین مالی، مولدسازی دارایی ها، استفاده از سهم ۴درصدی مالیات برارزش افزوده و باز شدن گره ساخت و ساز در شهر مواردی است که بودجه۱۴۰۱ شهرداری را عملیاتی می کند.

نامه فرماندار تهران در مورد فعالیت‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران بررسی شد

اخبار محرمانه - نامه فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیأت تطبیق به مصوبه الزام شهرداری تهران به انتقال فعالیت‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران، امروز در صحن شورای شهر بررسی گردید.

توضیحات عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر درخصوص مجمع عمومی شرکت اتوبوس‌رانی

اخبار محرمانه - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در جریان بررسی «مجمع عمومی عادی ( به صورت فوق العاده) شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه» در موافقت با لایحه فوق گفت: علتی که می‌خواهم در موافقت صحبت کنم این است که ما اختیار شهرداری تهران را نمی‌گیریم و شهردار تهران هر کس را که اراده کند، می‌تواند به عنوان هیات مدیره انتخاب کند و تایید آن را به عهده مجمع می‌گذاریم.

رئیس‌ کل دادگستری تهران: تمام پرونده‌های قصاص بازبینی می‌شوند

اخبار محرمانه - رئیس‌ کل دادگستری استان تهران با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضاییه نسبت به تعیین تکلیف محکومان قدیمی پرونده‌های قصاص گفت: در دادگستری تهران در حال پالایش و بازبینی تمام پرونده‌های مرتبط با قصاص هستیم.

لزوم اجرای قانون حریم رودخانه در راستای احقاق حقوق شهروندان

اخبار محرمانه - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم اجرای قانون حریم رودخانه بیان کرد: مطابق قانون، حریم رودخانه باید آزاد شود، اما با درنظر گرفتن حقوق حقه مالکین حقیقی فرحزاد و پرداخت ما به ازای آن، انتظار داریم سازمان آب و فاضلاب که متولی امر است و دادستانی در صدور احکام قضایی، حقوق شهروندان و منافع مردم را رعایت کنند.

۶۳۰ واگن چینی در مسیر مترو تهران/انجام پیش پرداخت قراداد فایناس طی هفته آینده

اخبار محرمانه - در دوره قبل مدیریت شهری قرار بود که ۶۳۰ واگن مترو از چینی‌ها خریداری شود. دولت سابق باید بخشی از پول را پرداخت می کرد اما این رقم در بودجه دیده نشد و عملاً خرید واگن ها منتفی شد اما اکنون معاون حمل و نقل شهرداری تهران می گوید طی رایزنی با دولت، معاون اول رئیس جمهور دستور داده است که اوایل هفته آینده پیش پرداخت خرید ۶۳۰ دستگاه واگن پرداخت شود.

افزایش ضریب ایمنی معابر در منطقه ۳

اخبار محرمانه - به منظور کانالیزه کردن عبور عابرین پیاده و دوچرخه‌سواران، ارتقاء ایمنی تردد وسایل نقلیه و تامین رضایت شهروندان، اصلاح هندسی معابر منطقه ۳ انجام شد.

امسال با تمرکزگرایی از اتلاف منابع شهرداری جلوگیری شده است/آماده باش برای روزهای برفی

اخبار محرمانه - معاون خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت ماشین آلات برف روبی و پسماند و فعالیت های این سازمان در سیل کنارک توضیحاتی ارائه کرد.

ورود وزرای نفت و کشور برای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی/ شهرداری تهران در بخش توسعه مترو عملکرد خوبی داشته است

اخبار محرمانه - مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها گفت: وزرای نفت و کشور برای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی ورود ‌پیدا کردند و ۴۰ تا ۵۰ درصد، سهم تهران و مابقی به تناسب به سایر کلان‌شهرها تعلق می‌گیرد. انتهای پیام/

از ۱۶هزار تلفات در حوادث رانندگی ۲۵درصد درون شهری است/لزوم فرهنگ سازی و آموزش

اخبار محرمانه - دبیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک و دبیرشورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور با بیان اینکه مقرر شده سهم ۶۰ درصدی جرایمی که وصول می‌شود، برای رفع نقاط حادثه خیز به شهرداری‌ها داده شود، گفت: براساس آخرین آمار، ۱۶هزار تلفات در حوادث رانندگی رخ داده که ۲۵درصد آن درون شهری و ۷۵ درصد برون شهری و در روستاها بوده است.

آخرین تغییرات اعتبارات شهرداری‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۱ کشور

اخبار محرمانه - یوسفی با اشاره به آخرین تغییرات اعتبارات شهرداری‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۱ کشور گفت: بر اساس تصمیم کمیسیون عمران مجلس مقرر شد در صورت تصویب نهایی در صحن مجلس، سهم شهرداری‌ها از درآمد مالیات بر ارزش افزوده به جای آنکه به وزارت کشور داده شود، در اختیار شهرداری‌ها قرار بگیرد.

توزیع هزاران اصله درخت میوه میان ساکنان منطقه ۱۷

اخبار محرمانه - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۷ از اجرای طرح نهضت درختکاری در محلات این منطقه جنوبی خبر داد و گفت: در نظر داریم هزاران اصله درخت میوه بین شهروندان توزیع شود.

کودکان کار منطقه ۹ باسواد می‌شوند

اخبار محرمانه - به منظور رفع نیاز آموزشی کودکان کار، اداره آسیب‌های اجتماعی منطقه ۹ با همکاری مرکز پرتو و اداره آموزش و پروش، نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی سوادآموزی ویژه کودکان کار بازمانده از تحصیل در غرب پایتخت اقدام کرد.

در ۲۰ سال گذشته همدلی شرایط کنونی برای توسعه حمل‌ونقل عمومی را ندیده بودم

اخبار محرمانه - معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: مهم‌ترین موضوع مدیریت شهری در همه شهرها حمل‌ونقل و ترافیک است و امیدوارم در جهت بهبود شرایط زندگی شهروندان که متاثر از حمل‌ونقل و ترافیک است، کارهای مهمی انجام شود.

تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام در منطقه ۶

اخبار محرمانه - همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و با حضور خانواده معظم شهدا، آحاد مردم، امام جمعه موقت تهران، وزیر کشور و شهردار منطقه ۶ ، بدرقه دو شهید گمنام تا بهشت انجام شد و در ساختمان وزارت کشور خاکسپاری شدند.

لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی

اخبار محرمانه - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در سطح مناطق و محلات شهر تهران تاکید کرد.

در هیچ کجای دنیا شهرداری‌ها وابسته به دولت‌ها نیستند

اخبار محرمانه - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: امروز قانونی در مجلس در حال دنبال شدن است که در بحث مدیریت شهری و درآمدهای پایدار نقطه نظرات و راهکارهایی مطرح شده، ولی هنوز به مرحله‌ای جدی در تصمیم گیری نرسیده است.

کاهش دمای تهران تا ۸ درجه/ بارش برف و باران

اخبار محرمانه - طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،از امروز(۲۶دی‌ماه) وضعیت جوی استان نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و برف برای اکثر مناطق استان و کاهش دما تا ۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

از دستاوردهای طرح رصد تا لزوم بررسی بیشتر درباره ساخت‌وساز مجاور باغ گیاه‌شناسی

اخبار محرمانه - رئیس شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران توضیحاتی درباره رخدادهای امروز شورای شهر تهران ارایه کرد و نسبت به ساخت و ساز در کنار باغ گیاه شناسی واکنش نشان داد.

تقدیر از سازمان زیباسازی برای نصب تابلوهای شهری در جهت گرامیداشت مادران شهدا

اخبار محرمانه - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: سازمان زیباسازی به مناسبت روز مادر طرحی زیبا و خلاقانه برای تقدیر از مادران شهدا در شهر اجرا کرده که قابل تقدیر می‌باشد.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران منصوب شد

اخبار محرمانه - زاکانی با صدور حکمی «داود گودرزی» را به عنوان رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران منصوب و در این حکم بر توجه جدی به شناسایی گلوگاه‌ها و بسترهای تولید فساد تاکید کرد.

الزام شهرداری به شناسایی و تحویل متکدیان به مجتمع‌های اردوگاهی

اخبار محرمانه - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: به استناد مصوبه هشتاد و دومین جلسه شورای عالی اداری کشور در سال ۱۳۷۸،‌ وظیفه هر یک از دستگاه‌ها در قبال متکدیان مشخص شده که بر اساس ماده ۳ این مصوبه، شهرداری‌ها موظف شده‌اند تا نسبت به شناسایی و جمع‌آوری و تحویل متکدیان به مجتمع اردوگاهی با همکاری نیروی انتظامی اقدام کنند.

۲۱۰۰میلیارد تومان بودجه احتمالی طرح های محلی در بودجه ۱۴۰۱/نیازها بیش از ظرفیت هاست باید مدیریت جهادی، خلاق و انقلابی داشته باشیم

اخبار محرمانه - شهردار تهران با بیان اینکه مجموعه ای را تحویل مدیریت شهری دادند که قابل دفاع نیست و باید با جمع خودمان این کاستی ها را با تاکید بر پیوستگی شورای شهر و شهرداری و تسری آن به عناصر مختلف در شهر جبران کنیم، اظهارکرد: حدود ۴ماه و ۱۷روز است که در شهرداری در خدمت مردم هستم. با تاسی از مسیر مورد تاکید شورا چند اتفاق بزرگ را رقم زده ایم که برای این کارها نیاز بود "من" ها تبدیل به "ما" شود.

ساير مطالب

از خالقان دغدغه‌مند طرح رصد که کارستان کردند، تشکر می‌کنم/ قصد جلوگیری از فعالیت سراهای محلات را نداریم

حکومت شاه درس عبرتی برای کسانی است که چشم به قدرت و سلطنت‌طلبی دوخته‌اند

آغاز عملیات احداث مخازن آب بتنی در بوستان بزرگ ولایت

بیست و هشتمین نشست کمیسیون حمل و نقل عمومی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار می‌شود

شورا یک‌فوریت «لایحه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک در سال 1401» را بررسی می‌کند

22 فرش گل در بزرگراه‌های منطقه 3 گسترده شد

همکاری سازمان مدیریت پسماند و یونسکو برای آموزش «تربیت محیط زیستی» به شهروندان

مدیریت شهر با فیک‌نیوزهای سریع

رنگ آمیزی المان‌ها و دیوارهای منطقه 8

در تهران به دلیل شرایط موجود کمترین بازگشایی مدارس را داریم

لزوم استفاده از پتانسیل منطقه 20 برای ساماندهی مشاغل مزاحم شهر تهران

تبدیل یک باغ به فضای سبز در منطقه 9

تکریم مادران معظم شهدا در منطقه 15 همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س)

منطقه 13 نامزد دریافت نشان «شهر سالم» از سازمان بهداشت جهانی شد

هیچ نقطه ناامنی در تهران نداریم/ بر جغرافیای جرم تسلط داریم

ساختمان سینگر

بهره‌برداری کامل از خط 7 مترو در سال 1402

لایروبی همه‌روزه انهار برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر شرق تهران

جزئیات ورود شهرداری به بورس

امکان خرید 16 کیلوگرم میوه در میادین تره‌بار با 199 هزارتومان

آغاز بازدیدهای میدانی اعضای قرارگاه اجتماعی شهر تهران از مراکز اجتماعی

اجرای 68 رای کمیسیون ماده صد در منطقه 10

تور بازدید عکاسان از مجتمع آرادکوه

بازدیدشهردار تهران از مرکز ماده 16 سروش

اعلام برندگان 135 دستگاه لوازم خانگی فروشگاه‌های شهروند

ثبت‌نام حاملین چرخ‌دستی در منطقه 12 /اجرای طرح آزمایشی محدودیت تخلیه و بارگیری چرخ‌دستی‌ها در خیابان خیام

بازدید میدانی شهردار منطقه 10 از محلات

«طرح رصد» در ایستگاه پایانی به منطقه 7 رسید

تمدید فاز اول اجرای طرح تحول نگهداشت شهر تا 22 بهمن

آغاز طرح فراگیر کاشت نهال در باغچه منازل شهروندان و مدارس منطقه 7

«حامدمقدم» مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران شد

سومین روز از نخستین رویداد ریحانِ شهر

رفع دغدغه‌های نخبگان ورزشی منطقه 15 برای حضور در محلات

خودروهای وارداتی تولید 2018 مشمول معاینه فنی شدند/ معاینه فنی موتورسیکلت با 12 هزار تومان

مراسم شعر خوانی با یاد قهرمان در خانه اخوان ثالث

شاهد اجرای پروژه‌ها و اقدامات تاثیرگذاری در مدیریت شهری خواهیم بود

جزئیات کمک مدیریت بحران تهران در مناطق سیل‌زده/ ایجاد گروه‌های دوام جهادی یا مسجدمحور

ایجاد تحول از راه علمی و استفاده از تجارب قبلی امکان‌پذیر است/ برخورد با افرادی که در گذشته حقوق شهر و شهروندان را تضییع کردند

طرح‌ها و ایده‌های اجتماعی توسط داوران بررسی شد

بهسازی بصری خیابان ولیعصر در دستور کار قرار گرفت

افزایش 17 درصدی دیوارهای صوتی تهران طی 6 ماه آینده

توسعه عرصه‌های عمومی تحت عنوان "پلازاهای شهری" در منطقه 10

طرح نظم دهی به تردد خودروها در معابر بزرگراهی تهران

احمد صادقی به عنوان رئیس دبیرخانه شورای عالی استان‌ها منصوب شد

اجرای طرح ضربتی ساماندهی و جمع‌آوری مراکز غیرمجاز پسماند خشک در منطقه 12

معابر و تقاطع‌های شمال تهران ساماندهی ترافیکی شد

در سی و نهمین جلسه شورای شهر تهران چه گذشت

موانع ایجادشده در دوره قبل کار را برای مردم سخت کرده است/ پروانه ای برای بلندمرتبه سازی صادر نکرده ایم

موانع ایجادشده در دوره قبل کار را برای مردم سخت کرده است/ پروانه‌ای برای بلندمرتبه سازی صادر نکرده‌ایم

شهرداری می‌تواند براساس قانون مانع برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی پرازدحام شود

خدمات‌رسانی در مسیر ایستگاه کرج تا هشتگرد در روزهای تعطیل انجام نمی‌شود

تهران با چالش بحران هویت روبه‌رو است/لزوم استفاده از ظرفیت خانواده و مسجد برای احیای سبک زندگی ایرانی-اسلامی

ضرورت تقویت جایگاه دبیران ستاد بحران در مناطق 22گانه

اجرای طرح بهسازی منظر شهری در بزرگراه اشرفی اصفهانی

تغییر نام چهار معبر به نام شهدا در منطقه 11

تجهیز بوستان‌های منطقه 20 به روشنایی پروژکتوری

شب های پایتخت

برای اجرای ایده ها نیازمند همکاری بین بخشی با شهرداری هستیم

توان‌افزایی خانواده‌ها در راستای بهبود وضعیت شهری با اجرای طرح ریحان شهر

احداث بوستان ده هزار مترمربعی به نام «حاج قاسم سلیمانی» در منطقه 17

حریق در خیابان زهدی تهران/ مصدومیت و دودگرفتگی 3 نفر

بیست و یکمین جلسه از طرح رصد در منطقه21 برگزار شد

لزوم رفع معضلات مرکز تجاری بنفشه در منطقه 15

تفکیک وظایف معاونت اجتماعی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری مورد نیاز است

شهرها و فرصت ویژه شورای‌عالی استان‌ها

سرای روشن

اهمیت بهبود فضای کسب و کار در راستای حل آسیب‌های اجتماعی

قیمت گوشت بدون استخوان گوساله در میادین میوه و تره بار

جزئیاتی از واگن‌های مترو تهران که به قم رفت

بررسی برنامه‌های سازمان فرهنگی‌ و هنری شهرداری تهران در جلسه آتی شورا

ابراز رضایت شربیانی از نتایج برگزاری جلسات هم‌اندیشی برای حل مشکل باغات

انتشار فراخوان مشارکت در نخستین رویداد «ریحانِ شهر»

نشست خبری مشاور شهردار و مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران

آخوندی: بی‌توجهی دولت و مجلس، مشکلات تهران را جدی‌تر می‌کند

مشاور شفیعی در امور حمل و نقل عمومی منصوب شد

اجرای مصوبه "احداث بنای یادبود جانباختگان هواپیمای اوکراینی" را پیگیری می‌کنیم

اجرای طرح اصلاح هندسی تقاطع اسفندیار با نلسون ماندلا

تجلیل از خانواده معظم شهید داود عزتی در منطقه 19

تأمین روشنایی و ایمن‌سازی 15 پل عابر پیاده در منطقه 19

اجرای مراسم یادوراه شهدا در مساجد منطقه 9

رفع چالش‌ها و مشکلات با تکیه بر توانایی و ظرفیت بانوان

حضور آمبولانس‌های شرکت شهر سالم در مراسم تشییع شهدای گمنام

صنعت ساخت «ریل سوم مترو» بومی‌سازی شد

نقش معاونت فنی و عمرانی در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهری پررنگ‌تر شده است

بازدید مدیران سازمان مدیریت بحران تهران از مناطق سیل‌زده در چابهار و کنارک

آغاز عملیات اجرایی تعمیرات شبکه برق بالاسری خط 5 مترو

پیکر مطهر دو شهید گمنام در منطقه13 آرام گرفت

تازه‌ترین شایعات علیه شهرداری تهران/ از بستن کوه تا متروخوابی

شایعات هفته اخیر علیه شهرداری تهران؛ از بستن کوه تا متروخوابی

حضور شهردار تهران در مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام بوستان بیسیم

جابه‌جایی صدهزار نفر با مترو برای شرکت در مراسم بدرقه پیکر مطهر شهدای گمنام

بدرقه 150 شهید گمنام تا بهشت

حضور مردم نمایانگر عظمت و وفاداری ملت ایران بود/ تشکر از مردم برای تشییع بی نظیر شهدا در اقصی نقاط کشور

چهارگوشه شهر فردا میزبان شهدا خواهد بود

شهدای گمنام شناسنامه و هویت اقتدار کشور هستند

مراسم تشییع پیکر 150 شهید گمنام در تهران

حماسه حضور مردم در تشییع شهدای گمنام

برگزاری ویژه برنامه «زیر آسمان روضه فاطمیه» در منطقه 19

روزی که هوای شهر پاک شد/ بدرقه 150 شهید گمنام تا بهشت

ویژه برنامه مرد میدان

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.