اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

نقص قوانین شهری در حوزه تشکل‌های مردمی

اخبار محرمانه - عضو شورای شهر تهران بیان کرد: عمده‌ترین مشکلی که تشکل‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، نقص و فقدان قوانین و مقرره‌های شهری در حوزه مشارکت با تشکل‌ها است.

عمارت عین الدوله

اخبار محرمانه - باغ و عمارت عین الدوله مربوط به دوره قاجارِ و در زمان احداث (بین سال های ۱۳۳۰-۱۳۱۰ هـ . ق) شامل یک عمارت تشریفاتی و باغ‌های زیادی در اطراف بوده و در سال ۱۳۷۶ هـ . ش در حالی که از سال‌ها پیش ویران و متروک شده بود، شناسایی و در تاریخ ۱۳۷۷ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. ساختمان اولیه که متعلق به عین الدوله وزیر قاجار بوده، یک عمارت اعیانی ولی ساده ییلاقی در دو طبقه بوده که در طبقه همکف شامل یک شاه نشین با سقف آیینه کاری شده و تزئینات و دو راهرو در دو طرف آن قرارداشته است.

پله‌های خاموش پایتخت روشن می‌شوند

اخبار محرمانه - هفده سال از نصب نخستین پل مکانیزه در پایتخت می‌گذرد و امروز بسیاری شهروندان تهرانی از خاموشی‌های مکرر پله برقی این پل‌ها گلایه دارند موضوعی که به گفته مسئولین مدیریت شهری در سازمان زیباسازی شهر تهران دنبال می شود. بخشی از پیگیری‌ها با وعده روشن شدن دوباره پله برقی ها و بخشی نیز با جمع‌آوری پله‌برقی ها و جایگزینی انها با روش هایی همچون زیرگذر.

نگهداشت ویژه بیش از یک صد اصله درخت در منطقه ۱۷

اخبار محرمانه - با توجه به اوج گرمای تابستان، اداره فضای سبز منطقه ۱۷ به منظور حفظ و نگهداری و مهار آفات درختان، آنها را تحت مراقبت ویژه قرار داده است.

لزوم بازنگری در فرآیند طراحی و ساخت خطوط جدید شبکه مترو تهران

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت مترو تهران بر لزوم بازنگری در فرآیند طراحی و ساخت خطوط جدید شبکه مترو تهران تاکید کرد و از مشاوران و دست‌اندرکاران طراحی و ساخت مسیر و ایستگاه‌های خطوط جدید خواست تا با ارائه ایده‌های نو و فناوری‌های جدید، روش‌های مرسوم فعلی را بهینه سازی کنند.

موتورسیکلت‌ها در بن‌بست تخلف

اخبار محرمانه - رئیس پلیس راهور تهران از تشدید برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش که امنیت و آسایش مردم را به مخاطره انداخته‌اند،خبر داد

تلاش شهرداری تهران برای خرید و راه‌اندازی دو کارخانه تولید آسفالت

اخبار محرمانه - مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق شهرداری تهران گفت: خرید و راه اندازی ۲ کارخانه ۲۴۰ تنی تولید آسفالت در شرق و غرب پایتخت، همچنان در دستور کار معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران قرار دارد.

دولت باید سهم ۵۰ درصدی از هزینه تردد شهروندان با وسایل حمل و نقل عمومی را پرداخت کند

اخبار محرمانه - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید ۵۰ درصد سهم بلیت شهروندان از تردد با وسایل حمل و نقل عمومی را پرداخت کند که امیدواریم در زمان تدوین بوجه‌های سنواتی با کمک گرفتن از کارشناسان مالی شهرداری در کمیته‌های تخصصی بتوانیم این معضل را برطرف کنیم.

توسعه شهری بدون توجه به شاخص‌های مشارکت‌های شهروندی باعث ایجاد مشکلات می‌شود

اخبار محرمانه - عضو شورای شهر تهران بیان کرد: بسیاری از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم، محصول توسعه بدون زیر ساخت و عدم توجه به شاخص‌های شهروند مداری در توسعه کلان شهرهاست.

کشف تخلف یکی از مدیران شهرداری توسط شهرداری/مواجهه با فساد را وظیفه خود می‌دانیم

اخبار محرمانه - شهردار پایتخت در توضیح درباره بازداشت یکی از مدیران حقوقی شهرداری تهران گفت: این امر توسط مجموعه‌های داخلی شهرداری انجام شده و یک امر صیانتی است.

کشف تخلف یکی از مدیران شهرداری توسط شهرداری/ مبارزه با فساد را وظیفه خود می‌دانیم/ بسته‌ای از خدمت در مراسم راهپیمایی اربعین ارائه می‌کنیم

اخبار محرمانه - شهردار پایتخت در توضیح درباره بازداشت یکی از مدیران حقوقی شهرداری تهران گفت: این امر توسط مجموعه‌های داخلی شهرداری انجام شده و یک امر صیانتی است.

برگزاری مراسم تعزیه در بوستان نوفل لوشاتو

اخبار محرمانه - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برنامه های اجرایی این منطقه در دهه دوم محرم در محله های ۲۰ گانه خبر داد و گفت: در این روزها محافل عزاداری سیدالشهدا (ع) در نقاط مختلف منطقه برگزار می شود .

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه۱۸

اخبار محرمانه - مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به همراه علیرضا نادعلی شهرستانکی عضو و سخنگوی شورا و محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸ از بیمارستان کودکان حکیم، مرکز طبی کودکان ۲ در محلات محروم جنوب غرب پایتخت و منطقه ۱۸ شهرداری تهران، بازدید کردند.

افتتاح نخستین مدرسه اوتیسم در منطقه۱۴

اخبار محرمانه - شهردار منطقه۱۴ از افتتاح نخستین مدرسه آموزشی اوتیسم با حضور مدیرکل و معاون وزیر آموزش و پرورش شهرتهران، معاون و مدیر سازمان دانش آموزان استثنایی کشور، مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۴ و جمعی از خیرین مدرسه ساز در دارالمومنین تهران خبر داد.

ضرورت ورود وزارت نیرو برای حل مشکل آب/ اکوپارک فرحزاد تا اواخر سال جاری در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد

اخبار محرمانه - نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرحی ۳۵ هکتاری برای احیای فرحزاد توسط سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهری تهیه و با همکاری مناطق ۵ و ۲ شهرداری تهران و سایر سازمان‌های مرتبط در دستور کار قرار گرفت که با وعده رئیس این سازمان قرار است که اکوپارک طراحی شده تا اواخر اسفند ماه سال جاری تکمیل و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

بودجه سالیانه شهرداری تهران باید متناظر با برنامه چهارساله باشد

اخبار محرمانه - رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: معمولا در پیوند برنامه و بودجه گسست وجود دارد و باید تلاش شود بودجه سالیانه شهرداری تهران متناظر با برنامه چهارساله تهیه و تدوین شود.

همکاری شورای عالی استان‌ها و مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران منجر به اقدامات بزرگ خواهد شد

اخبار محرمانه - رئیس شورایذعالی استان ها با اشاره به اهمیت هماهنگی و همکاری شورای عالی استان‌ها با مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران گفت: مقرر شد این دو نهاد فعالیت‌های مشترکی در زمینه‌های مختلف انجام دهند.

بهره‌برداری از مجموعه ورزشی مرودشت؛پاییز امسال/ ایستگاه مترو بهارشیراز در سال ۱۴۰۲ افتتاح می‌شود

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۷ گفت: ایستگاه بهار شیراز که در قسمت های میانی این خط قرار دارد سال آینده در اولویت افتتاح قرار می گیرد؛ پروژه ای که در چند سال گذشته متوقف شده بود و در این دوره از مدیریت شهری فعال شده است.

خودروهای پارک شده طعمه حریق شد

اخبار محرمانه - جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‎‌نشانی ازضرورت وجود سیستم‌های اعلام اطفای حریق در ساختمان‌ها برای جلوگیری از حوادث و کاهش خسارت می‌گوید.

تخریب سازه غیرمجاز در خیابان خرمشهر

اخبار محرمانه - سازه غیرمجاز ساخته شده در خیابان خرمشهر خیابان فرهاد از سوی شهرداری ناحیه ۴ منطقه ۷ تخریب شد.

سرانه تولید پسماند در تهران به ازای هر شهروند ۷۶۴ گرم است/تفاوت معنادار تولید پسماند در پایتخت نسبت به سایر شهرهای جهان

اخبار محرمانه - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: طبق گزارش طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران، سرانه تولید پسماند در شهر تهران ۷۶۴ گرم است که این میزان از سرانه تولید پسماند در جهان که حدود ۶۰۰ گرم است، بالاتر است.

اجرای فاز نخست پروژه توسعه شرقی خط ۴ مترو پایتخت/ حفاری تونل‌های دسترسی ۴ ایستگاه به تونل اصلی

اخبار محرمانه - مجری خط ۴ مترو تهران گفت: عملیات حفاری تونل‌های دسترسی به تونل اصلی پروژه توسعه شرقی خط ۴ مترو تهران در حال پیگیری بوده و فاز نخست این طرح، پیشرفتی مطابق با برنامه زمان‌بندی دارد.

دفن روزانه ۱۲۰ تن پسماند پزشکی در پایتخت/نیروگاه زباله‌سوز تهران دارای استانداردهای محیط زیست و APA است

اخبار محرمانه - معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: تکنولوژی استفاده شده در نیروگاه زباله‌سوز تهران استانداردهای محیط زیست و سازمان APA را دریافت کرده است.

جمع‌آوری ۹۰۰ کیلوگرم پسماند خشک در منطقه ۱۰

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۰ از جمع‌آوری ۹۰۰ کیلوگرم پسماند خشک و ۵۰ تن لجن از کانال‌ها، حوضچه‌ها و انهار در این منطقه توسط نیروها و عوامل اجرایی خدمات شهری در دهه نخست محرم خبر داد.

مراسم عزاداری نوجوانان منطقه۱۱ برگزار شد

اخبار محرمانه - با مشارکت اموزش و پرورش منطقه۱۱ و اداره اموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه، دسته عزاداری و هیئت حسینی نوجوانان منطقه۱۱ تهران برگزار شد.

وضعیت هوای پایتخت در روز جاری

اخبار محرمانه - شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۶۳ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.

فعالیت گسترده شهرداری منطقه ۲۲ در مرز خسروی/ ۵۰ کیلومتر خدمات‌رسانی در پایانه مرزی غرب کشور

اخبار محرمانه - شهرداری منطقه ۲۲ طی حکمی از سوی شهرداری تهران به عنوان مسئول خدمات رسانی در اربعین حسینی در مرز خسروی انتخاب شده، به همین منظور برنامه ریزی و اقدامات قابل توجهی از سوی مدیریت شهری این منطقه برای خدمات رسانی به هموطنان صورت گرفته است.

نقش موثر اطلاع‌رسانی به شهروندان در مدیریت پسماند از مبدا

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اهمیت موضوعات مرتبط با پسماند گفت: طرح جمع آوری خشکاله در غرفه های بازیافت و توسط خودروهای ملودی منطقه همراه با آموزش و فرهنگ سازی آموزش گران اداره بازیافت در اماکن مسکونی، تجاری، آموزشی، مذهبی و عمومی منطقه انجام می شود.

وقوع رگبار در شمال و وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غرب تهران

اخبار محرمانه - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک موقتی در نیمه‌جنوبی و نواحی غربی استان پیش‌بینی می‌شود.

افزایش میزان درآمدهای پایدار در منطقه ۲۲

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به افزایش درآمدهای پایدار در هفته اخیر در این منطقه غربی پایتخت گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۰ درصد وصول مطالبات ماده صد در این منطقه محقق شده است.

رتبه دوم منطقه۱۴ در زمان پاسخگویی به مطالبات شهروندان

اخبار محرمانه - شهرداری منطقه۱۴ در راستای خدمت به شهروندان در حوزه های مختلف شهری با میانگین کمترین زمان پاسخگوی به مطالبات شهروندان در سال جاری، رتبه دوم بین مناطق تهران را از آن خود کرد.

برنامه‌ریزی مدون شورا برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر/ به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم

اخبار محرمانه - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شورای شهر برنامه مدونی برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر تهران دارد، گفت: به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم.

ایجاد دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی؛ به زودی

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲۲ از تسریع در اجرای عملیات دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی خبر داد و گفت: این فعالیت عمرانی به همت سازمان عمران شهرداری تهران و با همکاری معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه در حال انجام است و تا چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

ساير مطالب

شناسایی و رفع کم و کاستی‌های خیابان شهید دستغیب

خدمات‌رسانی اتوبوسرانی تهران به شرکت‌کنندگان در تجمع ابراز انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه

تایید لایحه بودجه اربعین در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران

تجمع مردم تهران در اعتراض به جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی

پیکر جانباز شهید «سید کمال موسوی» تشییع شد

17ماده قانونی برای تحقق درآمد درآمدهای پایدار شهرداری‌ها

اقامه نماز ظهر عاشورا در منطقه 10

وضعیت آشفته پایتخت به دوره پنجم مدیریت شهری برمی‌گردد/ از گفته‌هایم برداشت اشتباه شده است

کاهش 10درصدی مصرف انرژی در شهرداری تهران تا پایان برنامه پنج ساله سوم

همکاری ایتالیا با شهرداری تهران در تفکیک زباله از مبدا و بازیافت/ حدود 65 درصد پسماند شهر تهران پسماند تر است

آغاز اجرای 35 پروژه مسکونی و 5 پروژه خدماتی در محله نفرآباد؛ پایان مردادماه

ایستگاه‌های ورزشی منطقه دو شناسنامه‌دار می‌شوند

31 درصد متجاهران جمع‌آوری شده صرفا کارتن‌خواب هستند

کارکنان خدوم؛ راهبر مترو

اهانت به قرآن مجید در آلمان دردآور است/پیشرفت‌های علمی حاصل به میدان آمدن جوانان است

ظهر عـاشورا در تکیه حصاربوعلی

خبرنگار؛ عنصر مهمی در دیپلماسی نرم

برگزاری مراسم خیمه‌سوزان و اقامه نماز ظهر عاشورا در تکایا و اماکن عمومی منطقه 19

برگزاری مراسم «روضه در صحرا» در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)/استقرار 20 ون برای انتقال رایگان شهروندان به قطعه شهدا

عالم مکتب حسینی و عامل آموزه‌های اخلاقی و معنوی شاخص این مکتب باشیم

برخورد قاطع بازرسی منطقه 4 با ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام تعطیل

ایمن‌سازی سقف کانال هدایت آب‌های سطحی شقایق در منطقه 19

اجرای مراسم تعزیه‌خوانی و بازسازی واقعه عاشورا در جنوب شرق تهران

توزیع کیسه و مخازن تفکیک پسماند در پایگاه‌های مذهبی منطقه14

چرا مطالعات 600 صفحه‌ای پلاسکو در کتابخانه خاک می‌خورد؟

اجرای عملیات تراش و روکش مکانیزه با پخش بیش از 9 هزار تن آسفالت در منطقه 17

ساختمان خانه شهر بزرگترین پروژه بازآفرینی ابنیه شهری کشور است

شرکت خاکریز آب شهر تهران متولی روان‌آب‌های پایتخت شود

اتوبوس‌های باکیفیت جدید از نیمه دوم سال وارد پایتخت می‌شوند/ اورهال 1400 دستگاه اتوبوس؛ امسال

پرورش استعدادهای ورزشی شهر با کمک فدراسیون‌ها و آموزش و پرورش/لازم است مدیریت تخصصی واحد در ورزش شهرداری ایجاد شود

محرم در «طهران»

هشدار وقوع سیل در تهران/ مردم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند

داور بین‌المللی تکواندو در جمع خانواده بزرگ سازمان ورزش شهرداری تهران

رفع آسیب‌های اجتماعی کشور در گرو توجه به مقام مادر است

مصدومیت 8 نفر در تصادف شدید جاده خاوران

3 رویکرد سازمان زیباسازی جهت تحقق تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام

مراسم یادبود ارشا اقدسی

تعطیلی میادین میوه و تره‌بار در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

تلاش شهرداری تهران برای انجام صحیح تکالیف خود در ساماندهی کودکان کار

آغاز عملیات اصلاح هندسی زیرگذر روستای پلائین در منطقه 19

اجرای پویش آئینی زندگی حسینی در منطقه 17

هوشمندسازی شهر منجر به کاهش فساد و افزایش درآمد می‌شود

تعطیلی مراکز معاینه فنی تهران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی

بررسی وضعیت 530 کیلومتر شبکه آب‌های سطحی پایتخت/ اجازه ندادیم بارندگی‌ها حادثه‌ای در سطح شهر ایجاد کند

بازگشت 90درصد پله‌های برقی به چرخه خدمت/ هر اقدامی در شهر انجام می‌دهیم، باید به مردم توضیح دهیم

پیگیری اتصال 5 بیمارستان به مترو/ طرح جامع پدافند غیرعامل آماده رونمایی است

یکی از وظایف سازمان مدیریت بحران افزایش اعتماد اجتماعی است

تصاویر دیده نشده از سیل امامزاده داود(ع)

زندگی حسینی یعنی عزت‌طلبی

جمع‌آوری 580 معتاد متجاهر از دره فرحزاد/تجهیز کارگاه برای احداث اکوپارک فرحزاد

موتور اقتصادی شهرداری قدرت گرفت

تبدیل میدان آزادی به قطب برگزاری مراسم ملی و مذهبی پایتخت

احداث 7 هزار و 500 متر مسیر دوچرخه در منطقه 4 طی هشت ماه

تملک 4 ملک در محله مشیریه برای اجرای پروژه کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار/30 ملک دیگر باید تملک شود

بازار گل محلاتی کوچک‌تر می‌شود / بازگشایی پارک بسیج تا پایان مرداد / زیباسازی بخشی از بزرگراه امام علی (ع)

نظرات شورای ششمی‌ها در خصوص رویداد عطر سیب/ کیفیت نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته ارتقاء یافته است

تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی

تقویت ساختار سازمان اجتماعی در دستورکار وزارت کشور

احداث 26کیلومتر شبکه آب‌های سطحی در دست اقدام و اجرا/ برای تکمیل شبکه به دنبال جذب سرمایه‌گذار هستیم

برگزاری نمایشگاه عکس «تهران امروز» در مرکز ایرانشناسی وادبیات فردوسی کتابخانه ملی قرقیزستان

رضایت اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از عملکرد برج میلاد

لایروبی و رسوب‌برداری مستمر کانال‌ها و شبکه‌های اصلی منطقه 17

‎اجرای ویژه برنامه‌های ایام محرم در دریاچه شهدای خیلج فارس

‎اجرای ویژه برنامه‌های ایام محرم در دریاچه شهدای خلیج فارس

بارش باران اختلالی در رودخانه‌ها و معابر شمال تهران ایجاد نکرد

تهران بیش از 130 بازار زیان‌ده دارد/کاهش 600 درصدی زیان در شرکت ساماندهی صنایع مشاغل شهر

بزرگ‌ترین پروژه پارکینگ عمومی سرپوشیده کشور با حمایت سازمان نوسازی تکمیل می‌شود

جریمه 117میلیاردتومانی برای خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج)/تقدیر از شهرداری برای پیگیری

برپایی هیئت نوجوانان حسینی در منطقه 15

از تجمع بزرگ عزاداران تا برپایی خیمه‌های حسینی در منطقه 5

نه اتوبوس اختصاصی بانوان داریم، نه اتوبوس اختصاصی آقایان

اجرای "پویش آیینی زندگی حسینی" همزمان با ماه‌های محرم و صفر در منطقه 21

هزار و 200 میلیارد تومان درآمد غیر نقد محقق شده است/ تحقق 50درصدی درآمدغیرنقد تا شهریور

تحقق بالغ بر پنج هزار میلیارد تومان اعتبار توسط شهرداری تهران

کدام مناطق درخصوص درآمدهای غیرنقد فعال‌تر بوده‌اند؟

خزان زودرس‌چگونه به تهران رسید؟

انطباق دوره برنامه‌های میان‌مدت با مدیریت‌شهری؛ زمینه‌ساز پاسخگویی

لزوم تشکیل کمیته‌های اجتماعی و فرهنگی جریان‌ساز با استفاده از ظرفیت‌های بومی

پاسخگویی معاون امور مناطق شهرداری تهران به 330 تماس سامانه 137 پلاس

تزریق 3هزار دز واکسن یادآور کرونا در پایگاه‌های واکسیناسیون شهر سالم

برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف/لزوم توجه به ماهیت ایرانی، اسلامی و انقلابی برج میلاد

همایش بزرگ کوهپیمایی "کاروان عاشورایی" برگزار می‌شود

پایگاه‌های سیار تزریق واکسن دوباره به شهر برگشتند / تیم اورژانس برای تزریق دز یادآور به منزل افراد سالمند می‌رود

احداث بندر خشک در مجموعه شهر آفتاب با ظرفیت 200 هکتار

افزایش ظرفیت اتوبوسرانی برای جابه‌جایی زائران اربعین/امسال تمامی اتوبوس‌های اربعین به سیستم سرمایشی مجهز می‌شوند

قوانینی برای زنده نگه داشتن درختان شهری | مجازات آسیب‌زنندگان به درختان در سایر کشورها چیست؟

اجرای 26هزار مترمربع جداره‌سازی در منطقه9

آمار فوتی از کارتن‌خواب‌ها در بارندگی‌های اخیر نداشتیم/ آماده‌باش گشت‌های فوریت‌های اجتماعی در زمان بارندگی

او «عاشق» است

18 پایگاه اوقات فراغت در خدمت دانش‌آموزان منطقه 12

امداد رسانی شهرداری منطقه 14 به مناطق سیل زده فیروزکوه

نشان عاشقی

زور سیل به تهران نرسید

نحوه اجرای طرح ترافیک در سال جدید/ ساعت اجرای طرح در موج هفتم کرونا تغییر می‌کند؟

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

قرارداد 219 پیمانکار نگهداشت فضای سبز بررسی شد

خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی با حداکثر ظرفیت در روزهای پربارش پایتخت

ذکر امام حسین(ع) در نمایشگاه عطر سیب زنده می‌شود

تکیه شهر؛ شهر و آیین محرم

بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص تقویت مسیر کانال زرین گلاب

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل