اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت نفت

ذخیره‌سازی گاز پشتیبان ایمن فصل سرد سال است/ مدیریت مصرف ضامن ثبات و پایداری تولید و مصرف گاز است

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ذخیره‌سازی را دارایی برای روزهای سخت دانست و گفت: ذخیره‌سازی گاز پشتیبان ایمن فصل سرد سال است.

وزیر نفت تهران را به مقصد الجزیره ترک کرد

اخبار محرمانه - وزیر نفت به‌منظور همراهی رئیس‌جمهوری برای شرکت در هفتمین نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌ئی‌سی‌اف) عازم الجزیره شد.

کارگروه بحران سوخت شرکت نفت مرکزی به پایش مناطق عملیاتی شتاب داد

اخبار محرمانه - پایش مناطق عملیاتی از سوی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای تولید حداکثری سوخت‌زمستانی با توجه به برودت دما و تداوم سرما، در پی ابلاغ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران شتاب گرفت.

هفدهمین نشست کمیسسون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه

اخبار محرمانه - شانا _ گروه فیلم: جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه شامگاه چهارشنبه (نهم اسفندماه) در پایان هفدهمین نشست کمیسیون همکاری‌های اقتصادی دو کشور در محل هتل اسپیناس پالاس تهران در حضور جواد اوجی، وزیر نفت و الکساندر نواک، معاون نخست‌وزیر روسیه به‌عنوان رؤسای کمیسیون همکاری اقتصادی دو کشور، ۱۹ سند همکاری امضا کردند.

ظرفیت همکاری ایران و عراق در حوزه انتقال و توزیع فرآورده و صنعت سی‌ان‌جی بررسی شد

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: در زمینه زیرساخت‌های صنعت پالایش از انتقال تا توزیع و صنعت گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) ظرفیت مطلوبی برای همکاری بین ایران و عراق وجود دارد.

اجرای صفر تا ۱۰۰ پروژه‌های پالایشی از سوی زنان برای نخستین بار در صنعت پالایش/ به‌دنبال عدالت جنسیتی هستیم

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: خوشبختانه بانوان فعال در صنعت پالایش و پخش برای نخستین بار در صنعت نفت توانسته‌اند در طرح تصفیه نفت سفید پالایشگاه اصفهان مسئولیت کار را به عهده بگیرند و به هیئت مدیره شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ پالایشی ورود کنند.

اجرای صفر تا صد پروژه‌های پالایشی از سوی زنان برای نخستین بار در صنعت پالایش/ به‌دنبال عدالت جنسیتی هستیم

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: خوشبختانه بانوان فعال در صنعت پالایش برای نخستین بار در صنعت نفت توانسته‌اند در طرح تصفیه نفت سفید پالایشگاه اصفهان مسئولیت کار را به‌عهده گیرند و به هیئت مدیره شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ پالایشی ورود کنند.

تهران و مسکو ۱۹ سند همکاری دوجانبه امضا کردند

اخبار محرمانه - سند نهایی هفدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه و در عین حال ۱۸ سند همکاری دیگر بین مقام‌ها و نمایندگان دو کشور امضا و مبادله شد.

جایگاه زنان شاغل در نفت باید با حمایت از نقش‌های خانوادگی تقویت شود

اخبار محرمانه - معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: جایگاه زنان شاغل در صنعت نفت و دیگر صنایع باید با حمایت و پشتیبانی ویژه مدیران از نقش‌های خانوادگی آنها و تعریف قوانین تازه منحصر به زنان ارتقا یابد.

لزوم تقویت جایگاه زنان شاغل در صنعت نفت

اخبار محرمانه - معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: جایگاه زنان شاغل در صنعت نفت و دیگر صنایع باید با حمایت و پشتیبانی ویژه مدیران از نقش‌های خانوادگی آن‌ها و تعریف قوانین جدید منحصر به زنان ارتقا یابد.

سهم ۲۰۰ هزار بشکه‌ای شرکت‌های روس در افزایش تولید نفت ایران

اخبار محرمانه - وزیر نفت اعلام کرد که قرارداد توسعه هشت میدان نفتی ایران با شرکت‌های روس امضا شده و بیش از روزانه۲۰۰ هزار بشکه از افزایش تولید نفت ایران از محل این قراردادها بوده است.

سهم ۲۰۰ هزار بشکه‌ای شرکت‌های روسیه در افزایش تولید نفت ایران

اخبار محرمانه - وزیر نفت اعلام کرد که قرارداد توسعه ۸ میدان نفتی ایران با شرکت‌های روس امضا شده و بیش از ۲۰۰ هزار بشکه از افزایش تولید نفت خام ایران از محل این قراردادها انجام شده است.

توسعه پایه حقوقی قراردادی بین ایران و روسیه

اخبار محرمانه - معاون نخست‌وزیر روسیه گفت: در سال‌های اخیر پایه حقوقی قرادادی روسیه و ایران توسعه یافته است و پارسال ۱۵ موافقت‌نامه بین دو کشور امضا شد که اکنون ۴۰۰ سند در پایه قراردادی وجود دارد.

توسعه پایه حقوقی قرادادی بین ایران و روسیه

اخبار محرمانه - معاون نخست‌وزیر روسیه گفت: در سال‌های اخیر پایه حقوقی قرادادی بین روسیه و ایران توسعه یافته و پارسال ۱۵ موافقت‌نامه بین دو کشور امضا شد و اکنون ۴۰۰ سند در پایه قراردادی وجود دارد.

اوجی: فضای همکاری ایران و روسیه در عالی‌ترین سطح است

اخبار محرمانه - وزیر نفت با تأکید بر اینکه فضای همکاری ایران و روسیه اکنون در عالی‌ترین سطح است، گفت: به‌عنوان رئیس کمیسیون مشترک باور دارم فرصت تاریخی به‌وجود آمده و دو کشور بیش از گذشته به هم نزدیک شده‌اند.

رئیسی برای حضور در نشست سران جی‌ئی‌سی‌اف راهی الجزایر می‌شود

اخبار محرمانه - رئیس‌جمهوری به‌منظور انجام دیدار رسمی دوجانبه و شرکت در هفتمین نشست مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز (GECF) بامداد شنبه (۱۲ اسفندماه) عازم الجزیره پایتخت الجزایر می‌شود.

تخصیص ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار نفت برای تکمیل جاده گچساران به گناوه و دیلم

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: برای تکمیل جاده‌ گچساران به گناوه و دیلم و دیگر اقدام‌های اجتماعی محیط پیرامونی ۱۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت به این پروژه اختصاص یافت.

پیگرانی و نگهداری هوشمند خطوط لوله نفت و گاز اولویت همکاری با «ترانسنفت» روسیه

اخبار محرمانه - معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت با اشاره به مذاکرات با «ترانسنفت» روسیه در زمینه فناوری‌های پیگرانی هوشمند تأکید کرد: انتظار داریم فعالیت‌های طرف روس شتاب و اولویت‌های همکاری دو طرف قرار گیرد.

مواضع مشترک تهران- مسکو در برابر یکجانبه‌گرایی آمریکا بسیار مناسب است

اخبار محرمانه - معاون اول رئیس‌جمهوری با بیان اینکه از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم افزایش جدی مناسبات اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی دو کشور اتفاق افتاده است، گفت: مواضع مشترک تهران و مسکو در برابر یکجانبه‌گرایی آمریکا در منطقه بسیار مناسب است.

ثبت رکورد تازه استفاده از تجهیزات داخلی در پروژه فاز ۲ پالایشگاه گاز ایلام

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران گفت: یکی از شاخص‌های پروژه احداث فاز ۲ پالایشگاه گاز ایلام، تبلور توانایی سازندگان کشور در ساخت تجهیزات پیشرفته است.

روسیه از خدمات فنی و مهندسی ایرانی‌ها بهره می‌برد

اخبار محرمانه - رئیس شورای تجاری روسیه و ایران با بیان اینکه شرکت‌های نفت و گاز روسیه در حال همکاری با صنعت نفت ایران هستند، گفت: در حال انتقال فناوری به ایران برای استخراج در مناطق سخت‌گذر هستیم که امکان استخراج سخت است، همچنین ما نیز از خدمات فنی و مهندسی شرکت‌های ایرانی در روسیه بهره‌مند شده‌ایم.

تأسیسات تقویت فشار گاز شهید باقری (خورموج) آماده بهره‌برداری رسمی شد

اخبار محرمانه - متخصصان شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با همکاری منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز موفق به انجام آزمون ۷۲ ساعته در تأسیسات تقویت فشار گاز شهید باقری (خورموج) شدند تا این ایستگاه در آستانه بهره‌برداری قرار گیرد.

رئیسی: مدیریت مصرف انرژی به شکل جدی دنبال شود

اخبار محرمانه - رئیس‌جمهوری با اشاره به شرایط اقلیمی کشور و افزایش مصرف سوخت، مدیریت مصرف را از جمله مسائل مغفول مانده در نظام مدیریتی کشور دانست و گفت: مدیریت مصرف با اولویت اداراه‌ها و سازمان‌های دولتی و سپس مردم به شکل جدی دنبال شود.

بازپرداخت هزینه تأمین وسیله نقلیه مراکز طرح اقماری از سقف حقوق خارج شد

اخبار محرمانه - پرداخت هزینه از سوی کارمند به‌منظور تأمین وسیله نقلیه برای عزیمت به برنامه کار اقماری از محل سکونت تا مرکز تجمع و محل کار و برعکس، براساس ابلاغیه اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی و با استفاده از ظرفیت مصوبه شورای اداری و استخدامی صنعت نفت، از سقف حقوق خارج شد.

پروژه تأمین خوراک واحد بودارکننده پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید

اخبار محرمانه - مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از تکمیل پروژه تأمین و افزایش ظرفیت واحد بودارکننده پالایشگاه اول از پالایشگاه سوم پارس جنوبی خبر داد.

هدف وزارت نفت صدور خدمات فنی و مهندسی به دیگر کشورهاست

اخبار محرمانه - رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز با بیان اینکه هدف ما در آینده صدور خدمات فنی - مهندسی به دیگر کشورهاست، گفت: برای رسیدن به این هدف باید چالش‌های آن مانند استاندارد، مالی و بانکی برطرف و زیرساخت‌ها آماده شود.

نخستین نشست مدیران نگهداری و تعمیرات پتروشیمی‌های پارس جنوبی برگزار شد

اخبار محرمانه - نخستین نشست تخصصی نگهداری و تعمیرات در صنایع پتروشیمی با حضور مدیران شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیران اداره تعمیرات پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) در مجتمع پتروپالایش کنگان برگزار شد.

یادداشت تفاهم همکاری فناوری و اجرای پروژه‌های مشترک نفتی ایران و روسیه امضا شد

اخبار محرمانه - تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی در حوزه‌های فناوری و اجرای پروژه‌های مشترک صنعت نفت میان معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت ایران و شرکت ترانس نفت روسیه امضا شد.

دعوت از فعالان زیست‌بوم فناوری برای حضور در رویداد میدان‌های نفتی دیجیتال

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از بازیگران زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور برای شرکت در رویداد رقابتی مهندسی نفت شهید تندگویان با عنوان میدان نفتی دیجیتال دعوت کرد.

۴ جایگاه عرضه سوخت در فارس به بهره‌برداری رسید

اخبار محرمانه - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از بهره‌برداری همزمان چهار جایگاه عرضه سوخت در این استان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این جایگاه‌ها، شمار جایگاه‌های عرضه سوخت مایع فارس به ۳۲۶ باب رسید.

افت فشار یا قطعی گاز خانگی وجود ندارد/ باقیمانده زمستان را با مصرف بهینه پشت سر می‌گذاریم

اخبار محرمانه - وزیر نفت گفت: با تلاش همه همکارانم در صنعت نفت و گاز که در آماده‌باش کامل هستند و شبانه‌روز روی سکوهای عملیاتی فعالیت می‌کنند در هیچ کجای کشور قطعی و افت فشار گاز نداشته‌ایم.

ایران و روسیه؛ رقابتی که به رفاقت در صنعت نفت بدل شد

اخبار محرمانه - بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که روس‌ها هیچ‌گاه شریک مطمئنی برای ایران نبوده‌اند، اما آنها یک نکته را نباید فراموش کنند که رفتار دولت‌ها در پویایی‌های نظام بین‌الملل تغییر می‌کند و امروز آن روزی است که تحولات نظام بین‌الملل روس‌ها را به سمت صنعت نفت ایران کشانده و اگر «نسبت توازن نیازمندی به تعاملات» را در نظر بگیریم، هم‌اکنون این روس‌ها هستند که نسبت نیازمندی‌شان به ایران در حال افزایش است.

بیشترین سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت نفت انجام شده است

اخبار محرمانه - وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه بخش نفت با ۴.۸ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی کارنامه قابل‌توجهی نسبت به سال‌های گذشته دارد، گفت: در ۱۱ ماه امسال بیشترین سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت نفت انجام شده است.

سرپرست شرکت گاز استان فارس منصوب شد

اخبار محرمانه - معاون وزیر نفت در امور گاز در حکمی «وحیدبهفر» را به‌عنوان «سرپرست شرکت گاز استان فارس» منصوب کرد.

ساير مطالب

پروژه حفاری 9 حلقه چاه درون‌میدانی در میدان گازی پارس جنوبی آغاز شد

مشارکت پتروشیمی‌ها در جلوگیری از سوختن 50 میلیون فوت مکعب گاز همراه نفت

سرآمدی صنعت نفت در زمینه حضور زنان در سمت‌های مدیریتی

رشد اقتصادی 5.1 درصدی کشور با نفت محقق شد

پتروشیمی شهید تندگویان بخشی از سهام صدف خلیج فارس را می‌خرد

قیمت نفت افزایش یافت

مدیر بهینه‌سازی مصرف انرژی شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب شد

دریافت نزدیک به 100 مقاله علمی از زنان متخصص در زمینه رفع چالش‌های صنعت پالایش

مصرف گاز کشور رکورد زد/ صرفه‌جویی کنید

حضور و توانمندسازی زنان در همه بخش‌های صنعت نفت در دولت سیزدهم

رشد بخش نفت پاییز 1402 به 21.8 درصد رسید/ رشد 2 برابری نقش نفت در اقتصاد کشور

رشد بخش نفت پاییز 1402 به 21.8 درصد رسید/ افزایش 2 برابری نقش نفت در اقتصاد کشور

رشد بخش نفت پاییز 1402 به 21.8 درصد رسید

درخواست وزیر نفت از عموم مردم برای همکاری در مصرف بهینه گاز

نخستین همایش علمی نقش بانوان متخصص در صنعت پالایش و پخش در حال برگزاری است

پیشرفت پتروشیمی آلای مهستان از مرز 44 درصد گذشت

درخواست شرکت ملی گاز ایران از مردم: «صرفه‌جویی کنید»

وضع طرح فشارافزایی میدان پارس جنوبی بررسی شد

اختصاص 50 هزار میلیارد تومان اعتبار به حساب بهینه‌سازی انرژی

افزایش 3 برابری منابع بهینه‌سازی انرژی در لایحه بودجه سال 1403

همکاری‌های گازی ایران و روسیه طرح‌ریزی شده است

تسلیت وزیر نفت برای درگذشت مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب

آژانس بین‌المللی انرژی برای بحران مواد معدنی حیاتی وارد عمل شد

کارخانه گاز و گاز مایع 3100 سال 1403 راه‌اندازی می‌شود

پیام تسلیت معاون وزیر نفت در پی درگذشت مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب

قیمت نفت برنت در تابستان به 87 دلار می‌رسد

صرفه‌جویی ارزی یک هزار و 100 میلیارد ریالی در شرکت نفت و گاز آغاجاری

167 جایگاه سوخت منطقه ارومیه آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی

اسکله و موج‌شکن تأسیسات صادرات میعانات گازی بندر سیراف 1403 بهره‌برداری می‌شود

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در پی درگذشت مدیر منطقه میاندوآب

اصرار کمیسیون اروپا بر کاهش انتشار کربن با وجود مخالفت‌ها

سامانه ردیاب انبار نفت شمال‌غرب منطقه تهران آغاز به‌کار کرد

دوره آموزشی تدوین تاریخ شفاهی برگزار می‌شود

احتمال تأخیر در کاهش نرخ بهره قیمت نفت را پایین آورد

بازدید وزیر نفت از مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی نفت

بازدید وزیر نفت از مرکز رصد و پایش شرکت ملی نفت ایران

هفتادوچهارمین جایگاه سوخت منطقه زاهدان به بهره‌برداری رسید

توزیع روزانه 132 میلیون لیتر بنزین همزمان با استمرار پایداری گاز در کشور

مصرف روزانه گاز بخش خانگی و تجاری کشور به 650 میلیون مترمکعب می‌رسد/ رعایت الگوی مصرف برای پایداری شبکه

برداشت روزانه یک میلیارد و 70 میلیون مترمکعب گاز غنی در بخش بالادستی صنعت نفت

گام‌های تازه برای تنوع محصول و تولید ال‌ان‌جی در ایران

آغاز نشست‌های کارشناسی هفدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه

حجم فروش پتروشیمی ارومیه افزایش یافت

قطعی‌ گاز و برق حتی در اوج مصرف هم نداریم

پیش‌بینی افزایش 100 میلیون مترمکعبی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری

گزارش جدید صندوق بین‌المللی پول از مقدار فروش نفت ایران: فراتر از انتظارها بود

صندوق بین‌المللی پول: مقدار فروش نفت ایران فراتر از انتظارها بود

چراغ سبز پاکستان برای تکمیل پروژه مشترک گازی با ایران

اثربخشی تولید و صادرات گاز و فرآورده‌های گازی افزایش می‌یابد

توقف صادرات ال‌ان‌جی آمریکا بر روابط با متحدانش اثر نمی‌گذارد

رئیس‌جمهوری در هفتمین نشست سران جی‌ئی‌سی‌اف در الجزایر حاضر می‌شود

نگهداشت کیفیت سامانه مدیریت یکپارچه از اولویت‌های شرکت کارون است

مشارکت صنعت نفت در احیای جنگل‌های زاگرس/ از تولید 2 میلیون اصله نهال تا آفت‌زدایی

ساخت نخستین راکتور سنتز متانول در کشور

اقدام جهادی وزارت نفت برای ترمیم خطوط آسیب‌دیده انتقال گاز ستودنی است

گزیده‌های نفتی هفته

بازدید رئیس سازمان انرژی اتمی از پالایشگاه آبادان

قدردانی از خانواده‌های کارکنان فقید و آسیب‌دیده شرکت نفت و گاز پارس در سوانح شغلی

افزایش چندبرابری صادرات نفت در دولت سیزدهم

رفع نشتی نفت در عمق 30 متری خلیج‌فارس

تحریم سبب شکوفایی نبوغ ایرانی‌ها شد

از تحریم استقبال نمی‌کنیم اما سبب شکوفایی نبوغ ایرانی‌ها شد

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پژوهشگاه نیرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

نخستین واحد طرح پتروشیمی صدف خلیج‌فارس به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

دشمنان حتی حاضر به دیدن تأمین انرژی پایدار برای مردم این سرزمین نیستند

امکان اصلاح قانون برگزاری مناقصات و استفاده از آیین‌نامه معاملات شرکت نفت

لزوم ایجاد حاکمیت شرکتی در شرکت ملی گاز ایران

لزوم ایجاد حاکمیت شرکتی در صنعت گاز

حکم تمشیت و راهبری مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی گاز ایران صادر شد

نقش بسزای صنعت نفت در حفظ آب‌وخاک و جلوگیری از مهاجرت روستاییان هرمزگان

هجمه دشمن علیه جوانان کشور است

نخستین گردهمایی «شورای حقوقی صنعت نفت»

حساسیت کار گزینش مانند حساسیت کار تخریبچی است

آیین رونمایی از یادبود شهدای گزینش وزارت نفت برگزار شد

گزینش خط مقدمی برای پالایش نیروهای مؤمن و متعهد است

رشد اقتصادی بخش نفت و گاز پاییز امسال به 21.8 درصد رسید

نقش تعیین‌کننده دستگاه‌های مرتبط از جمله وزارت نفت در بازگشت اموال بابک زنجانی

بازدید مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب از پروژه‌های در حال اجرای گچساران

افزایش 104 درصدی رشد اقتصادی کشور با درخشش صنعت نفت

بازدید جمعی از مسئولان دستگاه‌های نظارتی از تأسیسات نفتی خارک

انقلاب صنعتی چهارم در صنعت نفت و گاز چگونه پیش می‌رود؟

ششمین دوره ممیزی خارجی در شرکت نفت و گاز آغاجاری آغاز شد

قیمت نفت برنت بالای 82 دلار تثبیت شد

گام ارزشمند جوانان پتروشیمی شیراز در مسیر خودکفایی صنعت پتروشیمی

خنثی کردن توطئه دشمن در انفجار خطوط لوله گاز کاری بی‌نظیر بود/علاقه‌مندی پاکستان به احیای خط لوله گازی آی‌پی

امضای اسناد همکاری در زمینه توزیع زیرساخت‌های زنجیره سوخت

آرامکو اوراق قرضه با سررسیدهای طولانی‌تر منتشر می‌کند

نقش برجسته گچساران در افزایش تولید نفت طی فعالیت دولت سیزدهم

تمرکز راهبرد ادنوک بر توسعه فعالیت‌های گازی

خلق ثروت از مسیر توسعه زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی

اجرای ناقص سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی؛ چالش امروز صنعت نفت

️تشریح مهم‌ترین فعالیت‌ها و اقدام‌های برنامه‌ریزی نیروی انسانی مناطق نفت‌خیز جنوب

چالش‌های پیش‌روی تقاضا قیمت نفت را کاهش داد

حرکت به سمت توسعه میدان‌های جدید در نفت مناطق مرکزی

تعمیرات شناورهای مختلف با تکیه بر توان متخصصان ایرانی انجام می‌شود

پالایشگاه گاز ایلام نشان درجه یک اقتصاد مقاومتی گرفت

تحقق 102 درصدی برنامه تولید نفت و گاز آغاجاری

هفدهمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه در تهران برگزار می‌شود

حرکت رو به‌ جلو صنعت پالایش در بهره‌گیری از توان دانش‌بنیان‌ها در عرصه سوخت‌رسانی

توزیع کارت آزاد در جایگاه‌های سوخت برای سوخت‌رسانی مطلوب نوروزی/ پیش‌بینی افزایش 12 درصدی مصرف بنزین در سفرهای نوروز

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

چاپ ایرانیان کمپانی