اخبار محرمانه
چمران: زاکانی تایید صلاحیت شد باید مرخصی بگیرد
يکشنبه 20 خرداد 1403 - 12:34:09
اخبار محرمانه - ایرنا / مهدی چمران گفت: هر موقع شورای نگهبان صلاحیت افراد (کاندیداها) را اعلام کند تکلیف مرخصی شهردار تهران مشخص خواهد شد چون قاعدتا او نمی‌تواند همزمان دو کار را انجام دهد لذا یک معاون را به عنوان جانشین موقت خود تعیین خواهند کرد تا امور محوله را انجام دهند.
مهدی چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران مرخصی علیرضا زاکانی شهردار تهران در ایام انتخابات را حق طبیعی او دانست و گفت: البته فعالیت همزمان شهردار در حوزه کاری و داوطلبی ریاست‌جمهوری مشکل ندارد.
به گزارش ایرنا، چمران افزود: هر موقع شورای نگهبان صلاحیت افراد (کاندیداها) را اعلام کند تکلیف مرخصی شهردار تهران مشخص خواهد شد چون قاعدتا او نمی‌تواند همزمان دو کار را انجام دهد لذا یک معاون را به عنوان جانشین موقت خود تعیین خواهند کرد تا امور محوله را انجام دهند.

وی اظهار کرد: امروز در صحن شورا دستور تشکیل یک ستاد حمایت از خانواده و تشکیل سازمان گردشگری به صورت متمرکز در شهرداری تهران را به صورت یک فوریت خواهیم داشت.
چمران در ارتباط با ایجاد مشکل برای خط سه مترو در روز جاری هم گفت: اجازه دهید اطلاعات را دریافت کنیم بعد از ان در این خصوص اظهار نظر خواهم کرد.

http://www.SecretNews.ir/Fa/News/1240639/چمران--زاکانی-تایید-صلاحیت-شد-باید-مرخصی-بگیرد
بستن   چاپ