اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تجهیز کلینیک گل و گیاه منطقه ۲۱ به آزمایشگاه تشخیص بیماری‌ها و آفات

اخبار محرمانه - طی بازدید معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۱ از ناحیه دو، پیشرفت آزمایشگاه کلینیک گل و گیاه بوستان شهید دستواره مورد تایید قرار گرفت و این آزمایشگاه جهت پذیرش دانش آموزان و دانشجویان اعلام آمادگی کرد.

به وقت خدمت؛ واکسیناسیون کارگران شهرداری تهران

اخبار محرمانه - با توجه به اینکه یکی از مشاغل پرخطر در شهرداری تهران، خدمات انجام شده توسط پاکبانان است، طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران، توسط شرکت شهر سالم آغاز شده است.

رکورد بازدید از نمایشگاه شهرآفتاب شکسته شد

اخبار محرمانه - امسال در برگزاری سومین دوره نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه برای اولین بار آمار بازدید از یک نمایشگاه در یک روز در شهرآفتاب شکسته شد .

منطقه ۴ میزبان نو مادران شهر تهران

اخبار محرمانه - شهردار منطقه۴ گفت: در مراسم جشن نو مادران پایتخت، از بانوانی که به تازگی دارای فرزندی شدند و یا فرزندی در راه دارند تقدیر شد.

تسهیل دسترسی شهروندان به مسکن مناسب در اولویت حوزه شهرسازی

اخبار محرمانه - جلسه "شورای مدیران معاونت شهرسازی و معماری" با محوریت ارائه گزارش احکام برنامه چهارم توسعه شهری شهرداری تهران و بررسی گزارش عملکرد سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص اقدامات قرارگاه مسکن و تامین مسکن در شهر تهران برگزار شد.

پایان فرایند ارزیابی اثرات محیط زیستی بیش از ٤٠٠ عنوان پروژه جدید شهرداری تهران

اخبار محرمانه - در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی شهردار تهران با عنوان"دستورالعمل پیشنهاد و تصویب پروژه‌های جدید شهرداری تهران"، فرآیند ارزیابی اثرات محیط زیستی بیش از ٤٠٠ عنوان پروژه به پایان رسید.

جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری

اخبار محرمانه - جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری تهران با نظارت متخصصین، کارشناسان دادگستری و دستور مقام قضایی در مجتمع شهید مفتح انجام شد. این درختان به پلاک همجوار، بوستان‌های اطراف و کوهسار منتقل شدند.

آغاز فروش گوشت گرم داخلی در میادین تره‌بار تهران/ نحوه تعیین قیمت‌ بر عهده شرکت پشتیبانی امور دام است

اخبار محرمانه - معاون بهره‌برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: در حال حاضر گوشت گرم تنظیم بازاری در میادین جلال آل احمد و صادقیه توزیع می‌شود.

میادین تره‌باری که گوشت گرم داخلی توزیع می‌کنند/ نحوه تعیین قیمت‌ برعهده شرکت پشتیبانی امور دام است

اخبار محرمانه - معاون بهره‌برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: در حال حاضر گوشت گرم تنظیم بازاری در میادین جلال آل احمد و صادقیه توزیع می‌شود.

بازسازی کانال و شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی فرعی شهرک دانشگاه تهران

اخبار محرمانه - در راستای اجرای سیاست های شهرداری تهران جهت نگهداشت، مرمت و بازسازی شبکه های فرعی و اصلی جمع آوری و هدایت آب های سطحی در منطقه ۲۱؛ معاونت فنی و عمرانی این منطقه اقدامات متعددی را اجرایی کرد.

تعریف بسته‌های مشارکتی سرمایه گذاری با توجه به ظرفیت بالای منطقه ۱۹

اخبار محرمانه - جلسه شورای معاونین و مدیران منطقه ۱۹ با حضور شهردار منطقه و معاونین و مدیران برگزار و بر تعریف بسته های مشارکتی سرمایه گذاری و برگزاری نمایشگاه در این خصوص با توجه به ظرفیت بالای منطقه تأکید شد.

برگزاری مراسم معارفه معاون طرح و برنامه ستاد معاینه فنی خودروهای تهران

اخبار محرمانه - المیرا میهن عبدالله زاده به عنوان سرپرست معاونت طرح و برنامه ، سید مهدی میرحسینی گنجی به عنوان سرپرست نظارت بر مراکز خصوصی و سیاوش عباسی قره حسن لو به عنوان سرپرست حوزه دفتر مدیریت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شدند.

غلظت ذرات معلق روند افزایشی داشته

اخبار محرمانه - محمدصادق حسنوند رئیس مرکز تحقیقات آلودگی هوا دانشگاه علوم پزشکی تهران از روند افزایشی میزان غلظت ذرات معلق می‌گوید.

احداث پروژه‌های گوناگون مشارکتی در غرب تهران

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه پروژه های گوناگون مشارکتی در غرب تهران به اتمام رسیده و بخشی نیز در حال اجرا است؛ گفت: مدیریت شهری در زمینه اجرای پروژه های گوناگون در این محدوده به شکل مشارکتی و سرمایه گذاری آمادگی دارد.

توزیع بلیط رایگان استخر بین کودکان کار منطقه۹

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۹ از توزیع هفتگی بلیط رایگان استفاده از استخر توسط اداره امور آسیب‌های اجتماعی در راستای ارتقاء نشاط و تعالی کودکان کار خبر داد.

مشارکت فعال استان‌های زنجان و قزوین در حوادث و امدادرسانی به منطقه ۲۱

اخبار محرمانه - به منظور حفظ جان شهروندان به هنگام زلزله و بروز حوادث غیرمترقبه، ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه ۲۱ با هماهنگی استان های پیشتاز و معین اقدام به برگزاری جلسه تخصصی و کارگروه ویژه این ستاد کرد.

از آموزش مهارت خودآگاهی تا راهکارهای عزت نفس در نوجوانان

اخبار محرمانه - فرهنگسرای اخلاق کارگاه دو روزه «باور ایران» را به مناسبت چهارمین سال صدور بیانیه گام دوم انقلاب را ویژه نوجوانان برگزار کرد. در این کارگاه راهکارهای تقویت خودآگاهی و عزت نفس بیان شد.

۵ ساختمان اسکان کارگری منطقه ۱۹ تجهیز و ساماندهی شد

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۹ با اشاره به تجهیز و ساماندهی پنج اسکان کارگری این منطقه افزود: پس از احصاء و بررسی نیازها و در راستای ضرورت رعایت کرامت انسانی و شأن کارگران این ساختمان ها تجهیز و ساماندهی شد.

نماینده شورای شهر در شورای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی پژوهشی شهرداری تهران انتخاب شد

اخبار محرمانه - نماینده مطلع و تام‌الاختیار شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در شورای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی پژوهشی شهرداری تهران و همچنین نمایندگان مطلع و تام‌الاختـیار شـورا جـهت عضویت در کمـیته کاربست طرح‌ها و فعالیت‌های مطالعاتی و پژوهشی انتخاب شدند.

آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران

اخبار محرمانه - در بیست و دومین شنبه امید و افتخار،طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران در تالار ایوان شمس آغاز شد.

پیشرفت ۷۰ درصدی عملیات مناسب‌سازی و اصلاح هندسی پایانه بهشت در منطقه ۱۹

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۹ با اشاره به اجرای عملیات مناسب سازی و اصلاح هندسی پایانه بهشت در ناحیه یک گفت: عملیات عمرانی اصلاح هندسی و مناسب سازی این پایانه در زمینی به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع است که در فاز اول۲۵۰۰ متر مربع و در فاز دوم ۲۰۰۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال انجام است.

لیست منتشره درخصوص نیروهای استخدامی موهوم است/ جذب ۶۷۰ نیروی جدید در شهرداری تهران/ در تبدیل وضعیت ایثارگری در کشور پرچم‌دار هستیم

اخبار محرمانه - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران تأکید کرد: لیست موهومی در ارتباط با استخدام نیروهای انسانی در شهرداری منتشر و به صورت کهکشانی نشر شده است.

شهر آفتاب، میزبان بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت می‌شود

اخبار محرمانه - با تصویب شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، بیست و هفتمین دوره این رویداد مهم با همکاری شهرداری تهران در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب برگزار می‌شود.

۴ هزار میلیارد تومان از دستگاه‌های دولتی طلب داریم/ تحقق بودجه غیرنقد تا ۲ هزار میلیارد تومان بیش از تکلیف

اخبار محرمانه - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: چهار هزار میلیارد تومان مطالبات از دستگاه‌های دولتی تاکنون تایید شده که باید در سازمان حسابرسی تایید شود تا بتوانیم جذب کنیم.

با اعتبار تخصیص داده شده به تهران برای آلودگی هوا فقط می شود ۵ متر مترو ساخت!

اخبار محرمانه - رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران گفت: سهم اعتباری تخصیص داده شده درخصوص مقابله با آلودگی هوا در مجلس به تهران ۸۱ میلیارد تومان است که یا پنج متر مترو باید ساخته شود و یا هشت دستگاه اتوبوس خریداری کرد. باید دقت شود این بودجه چه میزان اثرگذار خواهد بود.

باید از پرداختن به امور غیر قانونی پرهیز شود

اخبار محرمانه - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: رعایت سرعت عمل، پاسخگویی مسئولانه، پیگیری مطالبات مردمی و حفظ و رعایت اصل قانون در رابطه با شورا و آشنایی با ظرفیت‌های اداری در پاسخگویی به اعضای شورا به جای استفاده از فرصت‌های اداری نیز از ضروریات است.

اتوبوس‌ و مترو، ترافیک، آلودگی هوا و باقی داستان‌های تهران

اخبار محرمانه - آلودگی هوا، وضعیت حمل‌ونقل عمومی، ترافیک، آسیب‌های اجتماعی، اعتراضات و البته اغتشاشات اخیر و مسائلی از این دست، محورهای اصلی گفت‌وگو با سخنگوی شهرداری تهران است.

۱۵مخاطره تهران

اخبار محرمانه - زندگی شهری در پایتخت با تهدیدهای مختلفی مواجه است که باید برای رفع آنها چاره‌ای فوری اندیشید.

ضرورت رفع ابهام در طرح صیانت باغات و حفظ حریم روددره کن

اخبار محرمانه - رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح ویژه‌ای در خصوص معماری کن در سال ۹۹ تصویب شده و با توجه به استقبال پایین مردم و لزوم انطباق طرح با طرح موضعی ساماندهی رودخانه، بازنگری هر دو طرح با هدف اجرایی‌تر کردن آن در بافت فرسوده و باغات در دستور کار مدیریت شهری است.

ابلاغ اخطاریه به ۶۲ ساختمان ناایمن در پایتخت

اخبار محرمانه - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: جلسه‌ای با حضور دادستان تهران و ۱۷ نفر از شهرداران برگزار شد و به ۶۲ ساختمان ناایمن از ۱۲۹ ساختمان اخطاریه ابلاغ شد و تا پایان سال فرصت دارند نسبت به انعقاد قرارداد ایمن‌سازی ساختمان‌ها اقدام کنند.

تحقق ۸۵ درصد از بودجه سال ۱۴۰۱ نتیجه تلاش، پیگیری و برنامه‌ریزی درست است

اخبار محرمانه - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به تحقق ۸۵ درصدی بودجه ۱۴۰۱ تا پایان دی‌ماه گفت: با برنامه ریزی و پیگیری های ویژه، امیدواریم ۱۰۰ درصد بودجه مصوب را تا پایان سال، محقق کنیم.

لیست منتشرشده درباره استخدام ۴هزار نیرو در شهرداری صحت ندارد

اخبار محرمانه - رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره استخدام ۴هزار نفر در شهرداری تصریح کرد: آنچه خوانده‌ام صحت ندارد و لیست ساختگی است، چون استخدام شرایط خاصی دارد و توسط شورا بررسی می‌شود.

پایان مراحل اول و دوم مسابقات «قهرمان شهر»/ مرحله فرامنطقه‌ای تا پایان سال برگزار می‌شود

اخبار محرمانه - میرزایی گفت: مسابقات قهرمان شهر از ۱۰ تیر آغاز شد و تا دی ماه دو مرحله ابتدایی آن به انجام رسید و در بهمن و اسفند مسابقات فرامنطقه ای این رقابت ها برگزار می شود.

ساير مطالب

هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد

کدام‌یک از شعبه‌های فروشگاه شهروند 24 ساعته فعال هستند؟

پیش‌بینی جایگاه‌های شارژ رایگان برای موتورسیکلت‌های برقی در پایتخت

از مزاحم تلفنی های آتش نشانی تا رد کردن چراغ قرمز/200 آتش نشان جذب می شوند

وقوع آتش‌سوزی در محل نگهداری مواد اولیه عطر در ناصرخسرو

تغییراستانداردهای محاسبه کیفیت هوا تعداد روزهای آلوده را افزایش داده است / بهبود هوای تهران در اواخر سال

آغاز فعالیت پاتوق‌ کتاب ویژه نوجوانان در کتابخانه‌ها

آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران

اینفوگرافیک | بسته‌های تشویقی شهرداری برای پرداخت عوارض

پرداخت 1600 دلار از سوی دولت به ازای هر موتورسیکلت برقی/ قابلیت سوآپ برای شارژ باتری‌ها اجرایی می‌شود

ایجاد دهکده‌های سلامت با هدف خدمات‌دهی به سالمندان/ باغ‌شهرها برای ارتقا سطح بهداشت و درمان در تهران احداث می‌شوند

در هفته اول بهمن ماه چه گذشت؟

ملاقات مردم با شهردار و معاونان

از شنبه 8 بهمن چه خبر؟

تقدیر عضو شورای شهر از خدمات منطقه 10 در آماده‌سازی یادمان شهید بوستان نورالزهرا(ع)

اجرای طرح «دوشنبه‌های سالمندی» در منطقه22

آذین‌بندی معابر منطقه 3 به مناسبت ایام‌الله دهه فجر

ماجرای اختلال در خط یک مترو/ راهبر مترو جان مسافر را نجات داد

7 کیلومتر از مسیل‌های منطقه هشت پایش شد

ابلاغ دستورالعمل نحوه هزینه‌کرد اعتبارات آموزشی شوراهای شهر

بهره‌برداری از ورودی جدید دومین ایستگاه عمیق خط 7 مترو در آینده نزدیک

از شهرداری تهران برای رقم‌زدن اتفاقات خوب در شهر تشکر می‌کنم

شهرداری به موضوعات پایتخت، نگاه سخت‌افزاری ندارد

مرگ سالانه 5 تا 10 هزار نفر در ایران بر اثر ابتلا به هپاتیت/ مراکز سلامت در 80 نقطه تهران ایجاد می‌شود

تقدیر از تلاش‌های شهرداری در اجرای طرح‌های سلامت‌محور

اقدامات شهرداری در حوزه بهداشت مطابق با به‌روزترین اقدامات دنیاست/ هر یک دلار هزینه در زمینه هپاتیت برابر 20 دلار سرمایه‌گذاری است

4برابر شدن مسافرگیری خط 6

لایحه بودجه سال 1402شهرداری‌ چه ویژگی‌هایی دارد؟

54 واحد تجاری غیرمجاز در محله خلازیر تخریب شد

رقابت نزدیک ورزشکاران تهرانی در مسابقات اسکواش جام پهلوان جان فدا

20 واحد صنفی متخلف در پاساژ حجت پلمب شدند

معرفی برترین‌های مسابقات شطرنج نابینایان و کم‌بینایان شهر تهران

اجرای طرح بهارجان‌ها در 54 کیلومتر از محور بزرگراهی غرب تهران

نخستین جام بازی‌های الکترونیکی جایزه بزرگ شهر تهران برگزار می‌شود

مشارکت ستاد معاینه فنی و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل در اجرای پروژه‌های مشترک

حفظ کرامت انسانی کارکنان اولویت اداره کل تخلفات اداری است

لزوم ایجاد وحدت رویه در انعکاس به‌موقع اخبار

موتورسیکلت‌ها به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کنند/معاینه فنی 307 دستگاه موتور از ابتدای سال

کاهش ترافیک تهران-کرج تا سال آینده با اجرای پروژه جدید

گلایه عضو شورای شهر از نصب بی رویه سرعت گیر در معابر تهران/لزوم جمع‌آوری سرعت‌گیرهای مزاحم

18 ایستگاه سنجش کیفیت هوا در وضعیت قرمز قرار دارد/ شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس

حمل و نقل پاک، نیاز امروز پایتخت است/ تاثیر خروج خودروهای فرسوده از شهر بر کاهش آلودگی هوا

شنبه‌های امید و افتخار یعنی کار/ درآمدزایی شهرداری به‌گونه‌ای نیست که بر مردم فشار وارد شود

همراهی شهرداری تهران با فراجا در شوش و هرندی

قرار خدمت در منطقه 6

طرح جامع کاهش آلودگی هوا باید بازنگری شود

هوای تهران برای گروه‌های حساس ناسالم است

بهره‌مندی دو جانبه شهر و سازنده هدف گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک بود

به دنبال فراهم کردن زمینه اشتغال برای زنان سرپرست خانوار، افراد جویای کار و اقشار در معرض آسیب هستیم

تاثیر افزایش دمای شبانه تهران بر روند افزایش آلاینده‌ها در هوا

تاثیر افزایش دمای شبانه تهران بر میزان آلودگی هوا

شب لیله‌الرغائب در آستان مقدس امامزاده صالح(ع)

20 هزار خانه تحویل می‌شود/پردیسی‌ها منتظر افتتاح باشند

قرار خدمت؛ منطقه 6

قرار خدمت؛ دیدار با کارکنان منطقه 6

محله امامت در منطقه13 پاکسازی و ساماندهی شد

بهره‌برداری از تصفیه‌خانه مسیل باختر در منطقه 8 تا نیمه اسفند

عرضه متری مسکن موجب جذب سرمایه‌های خُرد است

خدمات‌رسانی نوین سامانه 137 پلاس در منطقه 22

سیزدهمین قرار خدمت در منطقه 6 آغاز شد

پیشرفت 90 درصدی ایستگاه مترو کارگر/ همراه‌سرای پناه تا ماه آتی به بهره‌برداری می‌رسد

بلوار شهید جوزانی در منطقه 22 ایمن‌سازی می‌شود

آغاز طرح کاشت 15 هزار نهال در منازل شهروندان و فضای سبز منطقه 19

مشارکت شهروندان در جشنواره «یارانِ شهر» فوق‌العاده بود/ حمایت و صیانت از «گزارشگران فساد» محور جشنواره سال آینده

تغییر نام 4 معبر تهران به نام شهدای زن

بودجه سال 1402 شهرداری ارائه شد

برپایی بازارچه کارآفرینی و کارگاه‌های آموزشی در مجموعه گردشگری دریاچه شهدای خلیج‌فارس

مرمت بیش از هزار متر گاردریل در معابر منطقه 5

استقرار گرمخانه سیار در میدان امام حسین (ع)

مدیران خانه‌های قرآن و عترت محلات منطقه 12 با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند

بودجه 25 هزار میلیاردی شهرداری برای توسعه حمل ونقل عمومی /رشد بودجه چقدر بود؟

ایمن‌سازی تردد شهروندان را با جدیت دنبال می‌کنیم

پایگاهی قوی برای نمایش و ارائه آثار فاخر ایجاد شود

آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری

نوسازی چاره دارد، اما برنامه قوی می‌خواهد

اجرای طرح ساماندهی دستفروشان و بساط‌گستران در منطقه 21

کسب عنوان برتر مدیر شهرساز و پاسخگو برای شهردار منطقه 14

گسترش فرهنگ دوچرخه‌سواری یکی از راه‌های برون‌رفت از آلودگی هوا

مشوق‌های شهرداری منطقه 17 به مالکین املاک فرسوده جهت نوسازی

ایمنی بوستان‌های منطقه 2 مطابق با استانداردهای HSE کنترل می‌شود

همایش شهروندان مشارکت‌جو

لزوم ایجاد انگیزه و تقویت نیروهای توانمند حوزه سرمایه انسانی در مناطق جنوبی پایتخت

نیازسنجی مرحله دوم اجرای طرح "بهاران خدمت" در پایتخت

التیماتوم کمیته ایمنی به مالکان ساختمان‌های ناایمن/ایمن‌سازی آغاز شد

خانه تاریخی «مشیرالدوله» به‌زودی برای بازدید عموم بازگشایی می‌شود

«صندوق پروژه»؛ طرحی برای مشارکت مالی شهروندان

ساماندهی 200 دستفروش منطقه 8 در محله کرمان

تخریب 2 هکتار از ویلاهای غیرمجاز

اماکن نگهداری حیات‌وحش در شهرداری زیر ذره‌بین اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار

بانوان مدافع سلامت تجلیل شدند

طرح خرسندسازی فرصتی برای کسب رضایت پرسنل ساعی

پیش‌بینی دما و بارش نرمال در تهران طی بهمن‌ماه/ استان همچنان درگیر کم‌بارشی

پشتیبانی مناطق از توسعه و احداث ایستگاه‌های جدید شبکه مترو تهران

شناسایی و تجهیز 16 تقاطع پایتخت به سیستم آلارم صوتی برای نابینایان

نوسازی تاکسی در تهران فعلا به صورت نقدی/مذاکره با سه بانک برای ارائه تسهیلات

ظرفیت معابر، پاسخگوی حجم افزایشی خودروها نیست

آراستگی نمای بصری پایتخت با اجرای فاز اول طرح بهاران خدمت/بزرگراه آزادگان نونوار می‌شود

محفل ادبی «شعر و ترانه» در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود

بخش خصوصی با رفع موانع تولید مسکن، گردش اقتصادی کشور را رونق می‌بخشد

تامین روشنایی ایستگاه‌های اتوبوس و انجام خط‌کشی محوری در منطقه 11

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل