اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ذره‌بین| آغاز به کار پروژه احداث خانه کشتی شهدای شمیران نو در منطقه ۴

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۴ از آغاز احداث خانه کشتی شهدای شمیران نو خبر داد و گفت: به منظور پاسخگویی به نیازهای مردمی و تشویق و ترغیب بیشتر نسل جوان به ورزش از جمله ورزش کشتی این پروژه در دست اقدام قرار گرفت.

تمهیدات مترو تهران برای فصل زمستان

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما، تدابیر و تمهیداتی در نظر گرفته شده تا مسافران شهر زیرزمینی در این ایام به راحتی رفت و آمد کنند.

برپایی بازارچه کارآفرینی در منطقه ۹

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۹ از برپایی بازارچه کارآفرینی ویژه بانوان سرپرست خانوار به مناسبت شب یلدا از ابتدای آذر ماه در خیابان اجتماعی خبر داد.

بیست و سومین رویداد «طرح رصد۲» در منطقه۱۴ برگزار شد

اخبار محرمانه - میثم مظفر و احمد صادقی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در قالب "طرح رصد ۲"، با حضور در منطقه ۱۴ میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های توسعه محله‌ای و اقدامات اجرایی مدیریت شهری را مورد بررسی قرار دادند.

طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در منطقه ۲۲

اخبار محرمانه - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ گفت: یکی از دغدغه‌های شهروندان که در دیدارهای مردمی با مدیران شهری در میان می‌گذارند؛ موضوع رسیدگی بیشتر به سگ‌های بلاصاحب است که اقداماتی در این حوزه توسط پسماند در سطح منطقه صورت گرفته و هم اکنون نیز در حال انجام است.

افزایش ایمنی و روان‌سازی ترافیک منطقه ۱۹ با نصب و مرمت بیش از ۱۸۰ عدد تجهیزات ترافیکی

اخبار محرمانه - عملیات ایمن‌سازی ورودی‌ها و خروجی‌های شبکه معابر منطقه ۱۹، با هدف افزایش ضریب ایمنی، کاهش تصادفات و هدایت درست جریان ترافیکی انجام شد.

طرح "من شهردارم "گامی اساسی در مدیریت شهری پایتخت

اخبار محرمانه - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: طرح "من شهردارم" به عنوان یک گام اساسی در مدیریت شهری برای جلب مشارکت شهروندان در اداره شهر انجام می‌شود.

برگزاری مسابقه گروه دوام آماده در قالب لیگ مهارتی پرسنل شهرداری تهران

اخبار محرمانه - معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه‌محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: این مسابقات به منظور سنجش میزان آمادگی همکاران مجموعه مدیریت شهری که متقاضی شرکت در این مسابقه بودند، برگزار شد.

تصمیم‌گیری در اجرای یک پروژه توسط شهروندان یک دستاورد بسیار مهم برای شهرداری است

اخبار محرمانه - جلسه توجیهی سفیران دومین رخداد "من شهردارم" در منطقه ۷ با حضور شهردار، معاونین، مدیران و سفیران منتخب اجرای این طرح در ساختمان ستادی منطقه برگزار شد.

برگزاری تمرین زلزله و ایمنی در مدرسه دخترانه سید جمال‌الدین اسدآبادی منطقه ۱۹

اخبار محرمانه - صبح امروز چهارشنبه هشتم آذر ماه به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله در مدارس، تمرین زلزله و ایمنی در مدرسه دخترانه سید جمال‌الدین اسدآبادی با حضور دستگاه های امدادرسان برگزار شد.

مانور زلزله و ایمنی در دبیرستان اشرفی اصفهانی منطقه ۱۷ برگزار شد

اخبار محرمانه - همزمان با بیست و پنجمین مانور سراسری "زلزله و ایمنی" در مدارس سراسر کشور، این مانور با حضور مدیران شهری و رئیس ستادمدیریت بحران و پدافند غیرعامل و دستگاه‌های خدمت رسان منطقه، در دبیرستان اشرفی اصفهانی منطقه ۱۷ برگزار شد.

مراسم تکریم و تجلیل از بسیجیان منطقه ۲۰ برگزار شد

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲۰ در مراسم تکریم و تجلیل از بسیجیان حوزه بسیج شهدای شهرداری منطقه گفت: بسیجیان به واسطه حس تعلق به نظام اسلامی و با تکیه بر ایمان و غیرت در برابر دشمن ایستادند و همواره در عرصه‌های مختلف دفاع از مرزهای جغرافیایی و مصاف با دشمنان و خدمت رسانی در موقعیت های بحرانی حضور فعال داشته‌اند.

نشست بصیرتی "نقش بسیج در اقتصاد مقاومتی " با حضور بسیجیان منطقه ۱۵

اخبار محرمانه - فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه ۱۵ گفت: همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، نشست بصیرتی با موضوع" نقش بسیج در اقتصاد مقاومتی " با حضور بسیجیان منطقه ۱۵ برگزار شد.

انتصاب مشاور حوزه توان‌یابان معاونت برنامه‌ریزی،توسعه سرمایه انسانی و امور شورا

اخبار محرمانه - در آستانه روز جهانی معلولان و در راستای تکریم و پیگیری موضوعات همکاران توان‌یاب شهرداری تهران، مشاور حوزه توان‌یابان معاونت برنامه‌ریزی،توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد.

شهادت دکتر فخری‌زاده چهره رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی را بر همگان روشن کرد

اخبار محرمانه - سردار ناظر گفت: شهادت دکتر محسن فخری‌زاده بار دیگر چهره کریه و رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی وجوخه ترور استکبار جهانی و پایگاه نظامی رژیم تروریست آمریکا را بر همگان روشن کرد.

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با بهره‌برداری ایستگاه مترو

اخبار محرمانه - عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: افتتاح ایستگاه مترو پرند در کاهش ترافیک و آلودگی مسیر تهران-پرند موثر است و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استقبال کنند.

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با افتتاح ایستگاه مترو پرند

اخبار محرمانه - عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهره‌برداری از ایستگاه مترو پرند در کاهش ترافیک و آلودگی مسیر تهران-پرند موثر است و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استقبال کنند.

دانش‌آموزان منطقه ۲ برای مقابله با حوادث طبیعی احتمالی آماده شدند

اخبار محرمانه - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲ گفت:مانور زلزله و ایمنی در مدارس با هدف آشنایی دانش‌آموزان با حوادث طبیعی و چگونگی مقابله با آن، در منطقه۲ برگزار شد.

۱۵۰ پروژه شهری در لیست انتخاب شهروندان درطرح «من شهردارم۲»

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۶ در جلسه ستاد اجرائی طرح بودجه ریزی «من شهردارم ۲» بیان داشت: از اهداف مهم اقدامات شهرداری در این دوره مردمی سازی مدیریت شهری است. در سال جاری نیز با شرکت کردن شهروندان در این طرح بیش از ۱۵۰ پروژه در لیست انتخاب شهروندان قرار دارد.

بزرگراه‌های منطقه ۲۲ امن‌تر می‌شود

اخبار محرمانه - مدیران شهری و فرماندهان پلیس راهور شهر تهران با هدف ایمن‌سازی نقاط حادثه‌خیز بزرگراهی از بزرگراه‌های منتهی به منطقه ۲۲ بازدید میدانی کردند.

آیین رونمایی از کتاب «میهمان حبیب» انجام شد

اخبار محرمانه - آیین رونمایی از کتاب «میهمان حبیب» با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور دوستان و همرزمان ایشان و خانواده معظم شهدا در منطقه ۶ برگزار می‌شود.

تجدید میثاق و غبارروبی مزار شهداء در منطقه ۲۱

اخبار محرمانه - آیین میثاق با شهداء و غبارروبی گلزار شهداء به مناسبت سالگرد خاکسپاری شهدای محله استقلال در منطقه ۲۱ توسط خانواده‌های معزز شهداء برگزار شد.

بهره‌برداری از ۴۲ کیلومتر مسیر شبکه مترو در ۲۷ ماه

اخبار محرمانه - با بهره‌برداری از ۱۹ کیلومتر مسیر ریلی بین ایستگاه‌های فرودگاه امام خمینی (ره) تا شهر پرند و همچنین ایستگاه مترو این شهر، آمار عملکرد شرکت مترو تهران در دوره کنونی مدیریت شهری به بهره‌برداری از ۱۵ ایستگاه، ۱۳ ورودی، یک پایانه مترویی و ۴۲ کیلومتر مسیر ریلی (تونلی و روزمینی) ارتقاء می‌یابد.

اصلاح هندسی در تقاطع بزرگراه شهید خرازی-آزادراه تهران _شمال

اخبار محرمانه - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۲۲ اظهار کرد: با هدف تردد آسوده شهروندان که قصد سفر به شمال کشور از مسیر بزرگراه شهید خرازی به آزاد راه تهران_ شمال را دارند، این مسیر با اجرا اصلاح هندسی ایمن‌تر می‌شود.

همکاری وزارت راه‌ وشهرسازی و مدیریت شهری برای اجرای متروی پرند

اخبار محرمانه - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی متروی تهران- پرند نماد عدالت‌محوری در دولت سیزدهم عنوان کرد و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز و تسریع پیشبرد اهداف توسعه قطارهای حومه‌ای از سوی وزارت راه و شهرسازی با استانداری‌ها و مجموعه مدیریت شهری شد.

مترو پرند افتتاح می‌شود

اخبار محرمانه - در این قسمت به ذربین به افتتاح مترو پرند و مزایای آن پرداختیم.

آرزویی که بعد از ۱۸ سال محقق شد

اخبار محرمانه - مترو پرنده بالاخره بعد از سال‌ها انتظار ۹ آذر ۱۴۰۲ افتتاح می‌شود. با افتتاح مترو تحولات چشمگیری در زندگی ساکنان پرند ایجاد می‌شود.

تعریف ۱۲۰ پروژه در طرح من شهردارم منطقه ۳

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۳ در اولین نشست ستاد اجرایی طرح من شهردارم سال ۱۴۰۲ از شناسایی ۱۲۰ پروژه در محلات منطقه ۳ با همکاری شهروندان خبر داد.

مکان‌محوری پروژه‌ها؛ مزیت طرح من شهردارم۲ برای انتخاب آسان و دقیق شهروندان

اخبار محرمانه - مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران از افزودن دو مزیت اصلی به طرح من شهردارم ۲ خبر داد و گفت: برای افزایش مشارکت شهروندان، نظرسنجی امسال با استفاده از فناوری مکان‌محوری پروژه‌ها و امکان به اشتراک‌گذاری پروژه‌ها صورت خواهد گرفت.

ثبت هوای پاک در ۲ ایستگاه

اخبار محرمانه - بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوا هم‌اکنون روی عدد ۷۷ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

شهرنگار| روی این پل برف نمی‌نشیند

اخبار محرمانه - برای نخستین‌بار در شهر تهران پلی هوشمند ساخته می‌شود که نیاز به نمک و ماسه برای برف‌روبی ندارد

سامانه‌ای برای رصد کیفیت آسفالت معابر تهران

اخبار محرمانه - علی‌اصغر قائمی، عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران طی یادداشتی در روزنامه همشهری به ضرورت ایجاد سامانه‌ای برای رصد کیفیت آسفالت معابر تهران پرداخته است.

انجام بررسی نهایی برای انتخاب کریدور اجرای تراموا در تهران/ احتمال استفاده از چه مدل تراموایی در پایتخت وجود دارد؟

اخبار محرمانه - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: امروزه ترامواهای چرخ لاستیکی در دنیا مورد استفاده است که در سفر چین هم از این ترامواها تحت عنوان (ART) بازدید کردیم که شاید از این مدل چرخ‌دار برای تهران نیز استفاده شود.

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/ بهره‌برداری از سالن نمایش گنبد مینا تا پایان سال

اخبار محرمانه - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه باید مجموعه‌های فرهنگی شهرداری تهران اتصال و ارتباط بیشتری با یکدیگر داشته باشند، گفت: امروز ارتباط بین اراضی عباس‌آباد، سازمان فرهنگی و هنری و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری نسبت به قبل بهبود یافته که این هم‌افزایی بیشتری را در پی دارد.

ساير مطالب

مجموعه‌های فرهنگی شهرداری تهران نسبت به گذشته هم‌افزایی بیشتری دارند

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

نظر راهور درباره احداث تراموا در پایتخت چیست؟

نشست بسیجیان ستاد معاینه فنی خودروهای تهران برگزار شد

تدوین دستورالعمل جدید برای اداره اماکن ورزشی شهرداری تهران

تدوین دستور العمل جدید برای اداره اماکن ورزشی شهرداری تهران

مرحله دوم طرح استعدادیابی نوجوانان در مدارس منطقه 9 کلید خورد

ارائه خدمات سلامت‌محور به شهروندان منطقه 22 در کارگاه‌های آموزشی سرای محلات

برگزاری نشست تخصصی دوره مهارت‌افزایی فعالان سلامت پهنه غرب تهران

پاکسازی و لایروبی انهار و کانال‌های سطح منطقه 5

بهبود سیستم روشنایی بوستان‌ها و معابر منطقه 20

استفاده از طرح جامع شهری تهران برای دیگر شهرهای کشور

تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری و اتحادیه شهرداران در مجلس/ وزارت راه پاسخگوی علت عدم اجرای طرح جامع شهری باشد

اجرای رزمایش طرح زمستانه در میدان آزادی

اختصاص بیش از 10هزار غرفه به مشاغل سیار و بی‌کانون در منطقه8

با مدیریت شهردار توانمند تهران مشکلات برطرف می‌شود

لایروبی مسیل و حوضچه‌های شمال تهران/ تخلیه بیش از 6 هزار تن رسوب در 8 ماه

ویژه‌برنامه «سلام یا غزه» در مترو تهران

بازدید شهردار منطقه 4 از فرآیند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شمال شرق پایتخت

شهرنگار| توضیحات معاون شهردار تهران درباره ترافیک روزهای بارانی+فیلم

لزوم بازنگری و استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای حل مشکلات حوزه خدمات شهری

1500 فرد دارای معلولیت به قله توچال صعود می‌کنند

از بهسازی معابر با پخش 83 هزار تن آسفالت تا رفع کامل معارضین پروژه شهید شوشتری

بدون نگاه کلی‌نگر به تهران گره‌ای از مشکلات شهر و شهروندان باز نمی‌شود

واگذاری قرارداد طرح‌های جامع شهری از وزارت مسکن به شهرداری‌ها/ طرح جامع باید به‌روزرسانی شود

ایجاد باغ‌راه و تمهیدات ترافیکی در خیابان کاشان

راه‌اندازی آزمایشگاه زیست هوشمند شهری/ به دنبال استفاده از نقطه نظرات نخبگان هستیم

اولین نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان تهران

دیدار شهردار منطقه22 با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عماریاسر

رویداد هنری «دفاع کودکانه» برگزار می‌شود

بازدید معاون شهردار تهران از مرکز کنترل ترافیک تهران + فیلم

بازدید معاون شهردار تهران از مرکز کنترل ترافیک تهران

آیین‌های سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در منطقه 15

تبدیل چالش‌های ناشی از بارندگی به فرصت

محله آبشار منطقه 22 صاحب ساختمان سرای محله می‌شود

اهدای تجهیزات آموزشی و ورزشی به مدارس منطقه 19

از احیای قنات سلیمانیه تا حفر 7 حلقه چاه جذبی چاه در منطقه 14

ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم در منطقه 2

اجرای بخشی از مسیرهای رو سطحی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه‌های نواب-تندگویان

دورهمی شاعرانه سالمندان در شهرک والفجر منطقه6

راهکارهای تامین روشنایی محور خاوران در منطقه 15 بررسی شد

رشد 300 درصدی صدور پروانه ساختمانی نسبت به 8 ماهه اول سال گذشته

شهرآفتاب تنها نمایشگاه تخصصی صنعت تفریحات در کشور/ تا پایان سال بیش از 12 نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد

جهش در نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار منطقه15 با تجمیع 254 پلاک

رفع معارض تاسیساتی در کندرو بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15

قیمت انواع میوه و سبزیجات در میادین و بازارهای میوه و تره‌بار اعلام شد

اختتامیه رویداد «برنده‌شو» در برج میلاد

عملکرد شورای شهر می‌تواند در رضایت‌مندی بیشتر شهروندان اثرگذار باشد

مترو پرند نهم آذر افتتاح می‌شود

با بهره‌مندی از هوش مصنوعی و تکنولوژی نظارت بر تاکسیرانان دقیق‌تر می‌شود

حسابرسان شورا و شهرداری تهران در سال 1402 انتخاب شدند

تاکنون مشکل آبگرفتگی گزارش نشده است/ استقرار نیروهای خدمات شهری در مناطق 22 گانه

بررسی میدانی مشکلات روددره قوری‌چای در منطقه 21

نیازهای پژوهشی منطقه14 بررسی شد

راه‌اندازی خط ویژه خانواده با ارائه خدمات ویژه در مراکز معاینه فنی؛ به‌زودی

راه‌اندازی خط مخصوص خانواده با ارائه خدمات ویژه در مراکز معاینه فنی؛ به‌زودی

بررسی موضوعات رفاهی و شغلی کارکنان دچار معلولیت و بیماری‌های خاص منطقه 7

این دوره، دوره بازگشت ایران به اقتدار است

از دلایل آلودگی هوای تهران در 6 ماه دوم سال مازوت‌سوزی است/ تقدیر از شهرداری تهران برای بازگشت اضافه برداشت حقوق

آخرین وضعیت آلاینده‌ها در هوای پایتخت

لزوم تخصیص اعتبار برای تکمیل پل‌های ورودی و خروجی خیابان خاوران در بودجه 1403

توصیه‌های پیرهادی برای یخ‌زدایی معابر در فصل سرما

چمران:اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

چمران:اقدامات شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی موثر است/ نجفی: وظیفه سازمان محیط‌زیست در مورد آلودگی هوا چیست؟

شهرداری منطقه 16 با تبدیل یک قالیشویی به بوستان موجبات رضایت شهروندان را فراهم کرد

60 درصد از انهار قدیمی منطقه 14 جمع‌آوری شد

به جای افزایش اعتبار برای درمان، اعتبار برای مبارزه با آلودگی هوا درنظر گرفته شود/ اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

به جای افزایش اعتبار برای درمان، اعتبار برای کاهش آلودگی هوا درنظر گرفته شود/ اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

برای ساماندهی دستفروشان پایتخت بیش از 250هزار مترمربع زمین نیاز است/ ضرورت همکاری وزارت راه و شهرسازی

میلیاردرهای وانت‌سوار

آخرین وضعیت 2377پروژه پایتخت

حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین در صحن علنی شورا

بهره برداری از متروی پرند در کاهش ترافیک پایتخت موثر خواهد بود/ سایر شهرهای اقماری پایتخت نیز باید به شبکه ریلی تهران متصل بشوند

ضرورت توجه به ترویج ادبیات دفاع مقدس و روحیه بسیج با هدف جهاد تبیین

برگزاری همایش تجلیل از رانندگان برتر حمل و نقل عمومی تاکسیرانی و اتوبوسرانی منطقه 5

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در منطقه 5

حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین در صد و نود و ششمین جلسه شورا

مبلغ کاهش یافته در حقوق آبان‌ماه کارکنان شهرداری تهران واریز شد

چمران: ورود اتوبوس‌های برقی به تهران آلودگی هوا را کاهش می‌دهد/ وانمینگ: آماده همکاری با تهران در زمینه کاهش آلاینده‌های زیست محیطی هستیم

اهتزاز نماپرچم و ابرپرچم های شهادت حضرت زهرا (س) در منطقه 15

ارائه 2500 نفرساعت آموزش موضوعات ترافیکی در مدارس منطقه 13

دیدار شهردار منطقه 9 با بسیجیان

المان‌های نوری یا فاطمه‌الزهرا (س) در منطقه یک نصب شد

ضرورت توجه به الزامات ترافیکی پیرامون ساختمان‌ها

4 دور برگردان جدید در اطراف میدان مهتدی منطقه 18 احداث می‌شود

تعویض کفپوش زمین‌بازی در بوستان‌های منطقه8

قرعه‌کشی جوایز صندوق سبز در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند برگزار شد/ تحویل جوایز برندگان 5دستگاه لوازم خانگی

برگزاری دوره آموزشی پیاده‌سازی نظام‌نامه یکپارچه مدیریت محیط زیست در شهرداری تهران

تحقق 100 درصدی پروژه آسفالت معابر محلات 9گانه

شهردار منطقه 16 خبر داد؛ تحقق 100 درصدی پروژه آسفالت معابر محلات 9گانه

افتتاح کلبه دوستداران کتاب در بوستان بانوان ریحانه چیتگر منطقه22

نورپردازی متفاوت در بزرگراه شهید چمران / زیبایی بصری شبانه بزرگراه شهید چمران با نصب المان‌های نوری

بررسی نیازهای خدماتی و زیرساختی شهرک‌های مسکونی منطقه 21

اصلاح پاداش و اختصاص تعجیل در گروه به «کارکنان قراردادی» با 176 ساعت آموزش

برنامه‌ریزی حوزه‌ها برای طراحی پروژه‌های سال آینده در منطقه 15

افزایش 13 هزار مترمربعی فضای سبز در منطقه 17

خدمات‌دهی به اقشار خاص در حوزه گردشگری/ تقاضا برای تورهای گردشگری تاریخی افزایش یافته‌است

ایجاد پاویون و مرکز تجاری در نمایشگاه شهر آفتاب برای توسعه روابط با همسایگان

تکریم و معارفه مدیران منطقه14 برگزار شد

کنترل سلامت یکهزار شهروند منطقه 7 در هفته ملی دیابت

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.