اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تکمیل بخشی از پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی سرشاخه اکباتان

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت خاکریزآب، از اتمام عملیات لوله گذاری در پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی سرشاخه اکباتان و آغاز عملیات اجرایی قطعه ۳ بخش تونلی این پروژه خبر داد.

کاشت درخت برای خواهران و برادران نوزادان پویش «نفس‌های تازه شهر»/ به دنبال شهری هستیم که خانواده در آن احساس آرامش کند

اخبار محرمانه - مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران بیان کرد: امیدواریم در بخشی از قانون جوانی جمعیت که بر عهده شهرداری است، اقداماتی اتفاق بیفتد و روان شدن این مسیر به خانوده ها کمک کند؛ ما به دنبال شهری هستیم که به خانواده چیزی بیفزاید و از آن چیزی کم نکند و خانواده در آن احساس آرامش و آسایش کند.

۷۰۰ کیلومتر مسیر رفت و آمد سواره در شهر تهران کوتاه شد

اخبار محرمانه - با اجرای قریب به ۱۰۰ طرح دور برگردان و تقاطع در شهر تهران که در بسیاری از موارد فعالیت شروع شده و در حال اجرا است، بیش از ۷۰۰ کیلومتر مسیر رفت و آمد سواره رو کوتاه شد.

افزایش حقوق و مزایای نیروهای آتش‌نشانی موقتی نبوده است

اخبار محرمانه - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه از دو سال پیش نظارت بر ضوابط ایمنی ساختمان‌های کمتر از ۶ طبقه به دفاتر خدمات الکترونیک شهر واگذار شده است توضیحاتی در خصوص بخشنامه شهرداری تهران درباره واگذاری ایمنی ساختمان‌ها به دفاتر الکترونیک شهر ارائه کرد.

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران

اخبار محرمانه - چهارمین نمایشگاه خودرو تهران بعد از ۳ سال وقفه به خاطر شیوع کرونا، با حضور ۲۵ شرکت خودروساز داخلی و چند شرکت مونتاژ کننده خودرو آغاز به کار کرد و تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین‌ المللی شهر آفتاب، پذیرای عموم مردم و علاقه‌مندان به صنعت خودرو خواهد بود.

لزوم توجه به نقش موثر و ارزشمند روابط عمومی در انعکاس عملکرد سازمان‌ها

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۹ همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور در این اداره، طی نشستی صمیمی با مدیر و کارکنان روابط عمومی منطقه دیدار و از زحمات آنها تقدیر کرد.

رزمایش کمک مؤمنانه در مجموعه ورزشی سلمان فارسی برگزار شد

اخبار محرمانه - رزمایش کمک مؤمنانه در سایه فرهنگ پهلوانی با حضور حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و دیگر مدیران ارشد شهری پایتخت، در مجموعه ورزشی سلمان فارسی منطقه ۲۰ شهرداری پایتخت برگزار شد.

بازیابی سلامت شهروندان با ایثارگری کادر درمان میسر شد

اخبار محرمانه - جلسه تقدیر از مدیران سلامت شهرداری تهران با حضور سوده نجفی عضو هیات رییسه و رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران، مدیر کل اداره سلامت، مدیرعامل شرکت شهر سالم، سید محمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه و مدیران اداره سلامت مناطق ۲۲ گانه به میزبانی منطقه ۹ برگزار شد.

"اعتمادسازی” و" تقویت سرمایه اجتماعی " از مهم‌ترین وظایف کلیدی روابط عمومی است

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲ در مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی اظهار کرد: “اعتمادسازی” و “تقویت سرمایه اجتماعی” در میان شهروندان دو وظیفه کلیدی روابط عمومی ها در شهرداری است.

سقف قیمت قبر در بهشت زهرا (س) ۲۷میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است/قبر خاص و لوکس نداریم

اخبار محرمانه - معاون مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) تهران با تاکید بر اینکه خانه ابدی لوکس و خاصی در این سازمان وجود ندارد، درباره افزایش قیمت‌ خرید خانه ابدی در سال جاری، گفت: در سنوات گذشته قبور در سه ناحیه با ۲۵درصد افزایش واگذار می‌شد اما امسال برای رعایت حال هموطنان، این افزایش با شیبی ملایم‌تر اتفاق افتاد و در ناحیه یک، با ۱۰ درصد افزایش، در ناحیه دو با ۲۰ درصد و در ناحیه سه با ۲۵ درصد افزایش رو به رو بود و خدمات نیز با ۲۵ درصد افزایش قیمت به مردم شریف و داغدار واگذار می‌شود.

توضیح در مورد بخشنامه اخیر شهردار تهران|نظارت مستقیم آتش‌نشانی بر ساختمان‌های بیش از ۶ طبقه پابرجاست

اخبار محرمانه - مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام کرد براساس بخشنامه اخیر شهردار تهران، نظارت بر ایمنی ساختمان‌های بالاتر از ۶ طبقه همچنان به شکل مستقیم از سوی سازمان آتش‌نشانی انجام می‌شود اما برای افزایش ایمنی ساختمان‌های در حال ساخت زیر ۶ طبقه فرایند نظارت باید براساس ضوابط سازمان باشد و نقشه‌های ساختمانی از سوی آتش نشانی تأیید شود.

معابر پایتخت سالانه به یک‌ میلیون و ۶۰۰ هزار تن آسفالت نیاز دارند/تلاش برای ارتقای بازدهی و افزایش میزان تولید ماهیانه آسفالت

اخبار محرمانه - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای افزایش میزان تولید ماهانه آسفالت به ۴۲۰۰ تن خبر داد.

بی قانونی؛ تخلف جناغی

اخبار محرمانه - در ساعات پیک ترافیک خروجی برخی از معابر به نسبت نقاط دیگر مسیر با حجم بیشتری از ترافیک روبه‌رو هستند و به همین دلیل لازم است تا برابر مقررات راهنمایی و رانندگی خودروها در لاین مرتبط با همان خروجی تردد کنند تا از آن معبر خارج و وارد مسیر بعدی شوند. در این میان اما برخی از رانندگان بدون توجه به ضرورت رعایت این موضوع از لاین سه و چهار سعی در تغییر مسیر دارند که این اقدام علاوه بر اینکه سبب سنگینی بیشتر ترافیک در تمام مسیر می‌شود و حق دیگران رانندگان قانونمند را ضایع می‌کند، احتمال وقوع تصادفات را نیز افزایش می‌دهد.

آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خط ۱۱ مترو تهران با مشارکت بخش خصوصی

اخبار محرمانه - به موجب تفاهمنامه ای که بین شهرداری تهران و گروه صنعتی مپنا امضاء شد، مقدمات آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خط ۱۱ مترو تهران عملاً فراهم شد؛ خط ۱۱ از جمله خطوط جدید شبکه مترو تهران به حساب می‌آید که طول تقریبی آن ۲۸ کیلومتر بوده و ۵ ایستگاه تبادلی با خطوط هفتگانه موجود دارد.

کارکنان خدوم؛ ماموران ۱۳۷

اخبار محرمانه - شهرداری تهران به واسطه مشاغل مختلف و به همت جمعی از نیروهای متخصص، خدمات خود را به شهروندان ارائه می‌دهد. در مجموعه «کارکنان خدوم» هر هفته سراغ یکی از این مشاغل می‌رویم.

شهر آفتاب؛ آماده میزبانی از نمایشگاه‌های بزرگ

اخبار محرمانه - با وجود اینکه شهرداری و شورای شهر بر انتخاب «شهر آفتاب» برای مراسم سالانه نمایشگاه کتاب تأکید می‌کردند، نمایشگاه امسال باز هم به مصلی رسید. طبیعی است که بحران اقتصادی و گرانی‌های بازار مشتریان کتاب‌ها را کمتر می‌کند. شاید به همین دلیل برگزاری نمایشگاه پرمخاطب کتاب در میانه شهر باعث ترافیکی شدید نشد. قبلا هم مشکلات گوناگون بر فروش کتاب تأثیر گذاشته بود، ولی ح

با اصلاح ماده۱۰۰ قانون شهرداری‌ها دیگر کمیسیون ماده ۱۰۰ نخواهیم داشت/سوءاستفاده افراد سودجو از بی‌اطلاعی مالکان از مصوبه ساخت در طرح اداری

اخبار محرمانه - معاون قضایی در امور اقتصادی-اراضی و شهرسازی دیوان عدالت اداری گفت: اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد که اگر این طرح نهایی شود، دیگر کمیسیون ماده ۱۰۰ نخواهیم داشت و هر تخلف ساختمانی بر خلاف پروانه باشد، حکم قلع و قمع صادر می‌شود.

مهمترین ثمره نشست با قضات دیوان عدالت، رویه‌سازی در صدور آراء است

اخبار محرمانه - رئیس مرکز حقوقی شهرداری تهران گفت: در فرآیند کار گروهی در شهرداری‌ها مسائل، چالش‌ها و سوالاتی مطرح می‌شود که اگر قضات دیوان این مسائل را بررسی کنند، چالش ها و مشکلات شهرداری کمتر خواهد شد.

ساخت ۵ پیاده‌ راه جدید در تهران | طراحی فاز یک پیاده‌راه‌سازی میدان تجریش تا قدس

اخبار محرمانه - معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از ساخت پیاده‌راه قدمگاه صالحیه حد فاصل میدان تجریش تا قدس خبر داد و گفت: در چند خیابان شهری دیگر که اغلب در جنوب و مرکز شهر واقع شده‌اند، برای پیاده‌راه‌سازی برنامه داریم.

جای خالی پروانه ها

اخبار محرمانه - پارکینگ پاساژ پروانه که روزهای جمعه، محلی برای گرد هم آمدن فروشنده های محصولات آنتیک، صنایع دستی، دست سازه‌ها، لباس‌های سنتی و ... بوده، حالا خالی از سکنه شده و قرار است به زودی بازسازی شده و به عنوان پارکینگ عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

بازدید مدیران شهری منطقه ۲۱ و راه آهن جمهوری اسلامی از مسیر احداثی اتوبوس ریلی

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲۱ با همراهی معاونین فنی و عمران و حمل ونقل و ترافیک این منطقه، مدیرکل دفتر مهندسی و تاسیسات زیربنایی راه آهن و معاون راه آهن تهران از مسیر احداث اتوبوس ریلی بازدید کرد.

مرغ و تخم‌مرغ در میادین زیرنظر شهرداری پایین‌تر از قیمت سطح شهر توزیع می‌شود

اخبار محرمانه - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه مشکلی در تامین مرغ در پایتخت نداریم، اعلام کرد:قیمت خرده فروشی مرغ در میادین زیر نظر شهرداری کمتر از قیمت سطح شهر است.

نام شهدا ورد زبان آزادگان عالم است/زنده نگه‌داشتن یاد شهدا با مزین کردن معابر به نام آن‌ها

اخبار محرمانه - نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شواری اسلامی شهر تهران گفت: نام بزرگ شهید «حسن آسیایی»، آسیایی است، اما نه تنها آسیایی است، بلکه جهانی بوده و نام شهدای ما ورد زبان آزادگان عالم است.

شبکه بی‌سیم مدیریت بحران تهران ایجاد می‌شود

اخبار محرمانه - رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از پیگیری برای ایجاد شبکه بی‌سیم مدیریت بحران تهران در زمان بحران خبر داد.

سرویس‌دهی ویژه متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب

اخبار محرمانه - مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها برای ارائه سرویس‌دهی هرچه بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب خبر داد.

فعالیت دوباره پارکبان‌ها با مجوز پلیس| پاکبان‌های غیرقانونی جمع‌آوری می‌شوند

اخبار محرمانه - فعالیت پارکبان‌ها در برخی از نقاط تهران دوباره آغاز شده، آنطور که پلیس می‌گوید به شرکت‌های انتظام در بکارگیری پارکبان‌ها مجوز داده و هزینه پارک خودرو نیز از سوی این شرکت‌ها تعیین خواهد شد.

ضرورت حمایت از زنان نخبه و فعالیت‌های آنان/پیگیری جدی برای اجرایی شدن قانون حمایت از معلولان در مجلس

اخبار محرمانه - نشست «هم‌اندیشی بانوان نخبه فرهنگی، ورزشی، کارآفرین و اجتماعی منطقه ۱۰ و احصای مسائل مرتبط» با حضور رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، مشاور امور زنان معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع انسانی و امور شوراهای شهرداری تهران و شهردار منطقه ۱۰ برگزار شد.

تکمیل خطوط هفتگانه متروی پایتخت نیازمند بودجه یک سال شهرداری تهران است

اخبار محرمانه - شبکه خطوط مترو تهران که با ۷ خط در حال سرویس دهی به شهروندان پایتخت است،‌ برای تکمیل ایستگاه های باقی مانده و ساخت و بهره برداری از ایستگاه ها، تقریباً به بودجه یک سال شهرداری تهران نیاز دارد.

تنها استان امن کشور در بحث فرونشست اعلام شد

اخبار محرمانه - رئیس اداره ترازیابی دقیق سازمان نقشه برداری کشوری گفت: در مناطق ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۷ و ۱۸ تهران فرونشست در حال کشیده شدن به مناطق شهری است و به عنوان مثال در منطقه چهاردانگه سرعت فرونشست در یک بازه کم در حال افزایش است.

اجرای کمپین «پیگیری مشکلات پهنه جنوب تهران» تا پایان بهار

اخبار محرمانه - عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از حضور اعضای شورا در مناطق ۱۵ تا ۲۰ شهرداری تهران در راستای اجرای کمپین پیگیری مشکلات پهنه جنوب پایتخت تا پایان فصل بهار خبر داد.

مجموعه نشست‌های ادبی در خانه موزه اخوان ثالث و سیمین و جلال برگزار می‌شود

اخبار محرمانه - نشست اخوان ثالث و ادبیات حماسی توسط شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران با همکاری موسسه موزه‌های ایران (ایکوم) در خانه موزه مهدی اخوان ثالث برگزار شد.

منطقه ۲۲ از حیث سرانه بهداشت و درمان از وضعیت خوبی برخوردار است

اخبار محرمانه - به مناسبت هفته سلامت شهردار منطقه ۲۲ با حضور در بیمارستان ایرانیان به عنوان یکی از قدیمی ترین بیمارستان های غرب تهران از زحمات کادر درمان این مجموعه قدردانی کرد.

نمایش دستاوردهای روابط عمومی در حوزه اطلاع‌رسانی در منطقه ۲

اخبار محرمانه - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه۲ درتشریح برنامه‌های گرامی داشت هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: این برنامه‌ها با هدف معرفی چشم اندازهای روابط عمومی درعصر جدید و با تاکید بر اهمیت فرهنگ اطلاع رسانی و همچنین نقش گره‌گشایی روابط‌ عمومی از مردم و ایجاد شکوفایی اجرا می‌شود.

نشست هماهنگی برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سی و سومین ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

اخبار محرمانه - معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی حداکثری شهرداری تهران برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سی و سومین ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: شهرداری تهران با بسیج کلیه امکانات و بهره گیری از تمامی ظرفیت های لازم آماده برگزاری مراسم سی و سومین ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می باشد.

نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

اخبار محرمانه - معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی حداکثری شهرداری تهران برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: شهرداری تهران با بسیج کلیه امکانات و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های لازم آماده برگزاری مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می باشد.

ساماندهی فعالیت باراندازها و چرخ‌دستی‌های بازار تهران در سال جاری

اخبار محرمانه - پس از بازدید میدانی ۴ ساعته و جلسه ارزیابی تخصصی اداره کل حمل‌ونقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، برنامه‌های حوزه حمل‌ونقل و ترافیک منطقه ۱۲ در سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

ساير مطالب

پیشرفت 32 درصدی فاز مهندسی طرح گوگردزدایی پالایشگاه اصفهان

4 حلقه چاه فاز 11 پارس جنوبی امسال به مرحله تولید می‌رسد

ضرورت سرمایه‌گذاری در صنعت گاز/ دنیا نیازمند گاز است

نماد شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت رونمایی شد

بهره‌مندی صنعت گاز از دانش‌بنیان‌ها برای هوشمندسازی کنتورها

نشست تخصصی ارائه نیازهای اولویت‌دار صنعت پالایش برگزار شد

رویداد کارآفرینی تقاضامحور شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

زمینه‌سازی شرکت مهندسی و توسعه گاز برای حضور در عرصه بین‌المللی

طرح احداث خط لوله نائین - کاشان - ری در آستانه افتتاح قرار گرفت

دعوت معاون وزیر نفت از دبیرکل جی‌ئی‌سی‌اف برای بازدید از پارس جنوبی

رئیس مجلس و وزیر نفت از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند

ارائه 160 میلیارد دلار فرصت سرمایه‌گذاری در نمایشگاه نفت/ توانایی بالفعل ایران در تأمین سهمی قابل‌توجه از انرژی جهان

بازدید رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از نمایشگاه نفت

گستره 3 نخستین خط لوله تماماً ایرانی 35 درصد پیشرفت دارد

سامانه صدور مجوز جایگاه‌های عرضه سوخت رونمایی می‌شود

بازدید رئیس مجلس از بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت

بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به‌کار کرد

بازگشت رونق به آوردگاه بین‌المللی سالانه فعالان صنعت نفت/ میزبانی نمایشگاه بیست وششم از 1200 شرکت داخلی و نمایندگان 11 کشور خارجی

بیست‌وششمین نمایشگاه نفت تهران

تحقق اهداف اقلیمی و تأمین امنیت انرژی اروپا؛ چگونه؟

ساختار سازمانی شرکت‌های پالایش گاز بازطراحی می‌شود

عرضه 100 درصد محصولات پتروشیمی اروند در داخل کشور

شرکت گاز و دانشگاه صنعتی همدان همکاری می‌کنند

افزایش حقوق و دستمزد کارکنان طبق قانون ابلاغی دولت اعمال می‌شود

قیمت بنزین تغییری نمی‌کند

بازرسی فنی؛ خط‌کش رعایت الزام‌های فنی در طرح‌ها

اختلاف‌ها میان پتروشیمی‌ها در خانواده پتروشیمی رفع شود

نقش مهم صنعت پتروشیمی در حمایت از ساخت داخل و دانش‌بنیان‌ها

نفت می‌تواند پیشران اشتغال‌زایی باشد

تخلف دولت گذشته در توسعه میدان‌های مشترک به قوه قضاییه ارسال شد

وضع فروش نفت با آغاز فعالیت دولت سیزدهم بهبود یافت

حذف واردات نفت روسیه زمان‌بر و دشوار است

ایران آماده توسعه روابط با لهستان در بخش انرژی است

بازار نفت، گاز، پتروشیمی و تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین

گاز به نیروگاه آریان زنجان می‌رسد

تجهیزات صنعت حفاری در نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران ارائه می‌شود

جذب سرمایه؛ محور فعالیت‌های شرکت نفت مرکزی در نمایشگاه نفت تهران

رئیسی: نباید در روابط با کشورهای آمریکای لاتین غفلت شود

رئیسی: نباید در روابط خارجی با کشورهای آمریکای لاتین غفلت شود

مستمری و مقرری بازنشستگان صنعت نفت 10 درصد افزایش می‌یابد

جمهوری چک برای قطع واردات نفت روسیه آماده می‌شود

ثبت رکورد تولید 120 درصدی ظرفیت اسمی در پتروشیمی بوعلی سینا

محدودیتی برای توسعه روابط اقتصادی با نیکاراگوئه وجود ندارد

سهم فرآورده‌های نفتی از صادرات پارسال 25 میلیارد دلار بود

ژاپن: اجرای تحریم فوری نفت روسیه دشوار است

پیش از دولت سیزدهم امکان دسترسی به منابع حاصل از فروش نفت نداشتیم

گزیده‌های نفتی هفته

ظرفیت ذخیره‌سازی نفت خام در خارک افزایش می‌یابد

افزایش بیش از 2 دلاری قیمت سبد نفتی اوپک

سفر نویدبخش اوجی به کشورهای آمریکای جنوبی/ دیپلماسی انرژی ایران توسعه می‌یابد

سفر نویدبخش اوجی به کشورهای آمریکای لاتین/ دیپلماسی انرژی ایران توسعه می‌یابد

قیمت سبد نفتی اوپک از 110 دلار گذشت

ظرفیت تولید نفت خام ایران به روزانه 5.7 میلیون بشکه می‌رسد

افزایش اعتبارات نوسازی و بازسازی تاسیسات مناطق نفت‌خیز جنوب

مبالغ متناسب‌سازی مستمری و مقرری سال 1400 پرداخت شد

مستمری‌های حداقلی 11.4 و میانگین مستمری‌ها حدود 9 درصد افزایش یافت

افت قیمت نفت در پی نگرانی‌ها از تضعیف رشد اقتصادی چین

خط لوله انتقال گاز دره‌عباس - ماهشهر به بهره‌برداری رسید

ثبت بالاترین رکوردهای تولید در پتروشیمی امیرکبیر

قیمت فروش نفت عربستان به آسیا کاهش می‌یابد

تقاضای نفت چین در سه ماه دوم 2022 بهبود می‌یابد

پیام معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به مناسبت روز کارگر

پایه تشویقی اعطاشده به برخی مدیران صنعت نفت لغو شد

اوجی: بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان صنعت نفت در اولویت است

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل