اخبار محرمانه

آخرين مطالب

رادو: گل‌محمدی به زودی ایران را ترک می‌کند! فرهنگی اجتماعی

رادو: گل‌محمدی به زودی ایران را ترک می‌کند!
  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - آقای انصاری‌فرد از آقای گل‌محمدی پرسیدند که آیا از عملکرد من رضایت دارد که قراردادم تمدید شود؟ ایشان پاسخ دادند بله.
جذابترین ها ببینید پخت طولانی‌ترین کباب کوبیده دنیا
کدام بانک‌ ها وام 100 میلیونی بدون ضامن می ‌دهند؟
آشنایی با دختری که سردار آزمون را دیوانه کرد
چهره تغییرکرده و پف آلود نفیسه روشن؛نفیسه جدید در برج میلاد
فوری|افزایش قیمت نان؛ قوت لا یموت باز هم گران شد؛جزئیات
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: به گزارش "ورزش سه"، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان تیم پرسپولیس شب گذشته و 48 ساعت پس از فسخ قراردادش با پرسپولیس، در حالی میهمان اسکایپی برنامه فوتبال برتر بود که صحبت‌های تندی را علیه سه مدیر پرسپولیس، رضا درویش، مجید صدری و جعفر سمیعی انجام داد که یکی از این مدیران، صدری، روی خط آمد تا پاسخ دهد.
رادو در این گفتگو به نحوه جدایی اش از پرسپولیس اشاره کرد و توضیح داد که چرا از پرسپولیس در فیفا شکایت کرده است.
* برایم مهم نبود که نیمکت نشینم
منم فکر نمی‌کردم جدایی ام از پرسپولیس به این شکل باشد و واقعا شش سال حضور داشتم. زندگی به همین شکل است و نمی‌شود کاری کرد. وقتی من کاندیدای گلر شماره یک بودم، من از هر جهت حمایت نمی‌شدم تا دروازه‌بان شماره یک واقعی باشم. در برخی موارد هم من نفر یک واقعی نبودم و به لحاظ روانی و روحی در زمین تغییر شکل داشتم و این کل چیزی است که می‌توانم بگویم. من همیشه حرفه‌ای بودم و برایم مهم نیست که روی نیمکت بنشینم یا داخل زمین حضور داشته باشم. هر مربی که بالای سر من بوده و میتواند تضمین بدهد روی این حرفم و می‌داند که چه میگویم. من از دست هیچکسی ناراحت نیستم و من هر بار هرچیزی که می‌توانستم را ارایه کردم. زندگی جریان دارد و من ناراضی نیستم.
* سمیعی من به قول داد اما...
پرسپولیس همیشه در قلب من جا دارد و هرگز این رابطه بین من و پرسپولیس قطع نمی‌شود اما قرارداد من به صورت حرفه‌ای بسته شده. قرارداد خاتمه پیدا کرده و من پرونده را در فیفا به جریان انداختم. بار قبلی تذکر نبود و سوابق سالیانه من در پرسپولیس نشان می‌دهد که در اجرای تعهدات اشتباه داشتند. من نمی‌خواستم دفعه قبل برگردم اما آقای سمیعی نقش پررنگی در بازگشت من داشتند و آنها به من قول دادند که تا 15 آگوست (اواسط مرداد) مشکلات من حل شود اما این اتفاق نیفتاد. بعد آقای صدری آمد و مشکلات حل نشد.
* برخورد انسانی خوبی با من نداشتند
قبل از بازی با استقلال تاجیکستان و همچنین الهلال، با آقای صدری صحبت کردم و نه تنها به قولشان عمل نکردند بلکه به عنوان یک انسان هم برخورد خوبی نداشتند و من را به حضورشان نپذیرفتم. بعد از اینکه من لحظات خسته کننده را سپری کردم، من فهمیدم که همه چیز تمام شده اما نمی‌خواستم به این شکل از پرسپولیس خارج شوم اما نمی‌خواستم که کسی با اسم من بازی کند. 
*اگر دستمزدم را می‌دادند، حق فسخ نداشتم
من شش سال زیبا را در ایران سپری کردم و لحظات بسیار زیبایی را در ایران داشتم اما دیگر ثبات روحی روانی نداشتم. زندگی مسیری را به من نشان داد که به اینجا رسید. من دوست نداشتم اوضاع به اینجا برسد اما این مسیری است که زندگی نشان داد. اول یک نکته را شفاف کنم. باشگاه هشدار دریافت کرد نسبت به مبلغی مشخص (130 هزار دلار) که اگر پرداخت می‌شد من حق نداشتم باشگاه را ترک کنم اما آنها رعایت نکردند و من فکر می‌کنم هیئت مدیره و مدیرعامل پرسپولیس، تنها باشگاهی است در دنیا که از من میخواهد پاسپورت را بدهم و این گروکشی باشد تا هر زمانی که خواستند پول را ندهند. آنها در روز آخر به من بخشی از پول را دادند اما من همان روز می‌توانستم قرارداد را فسخ کنم.
* نمی‌خواهم توجیه مدیران را بشنوم
به من گفتند تا سه هفته بعد پول میدهیم اما می‌دانم در ایران سه هفته به چه معناست. آنها پاسپورت من را برای گروکشی می‌خواستند، ویزای کار من رو به اتمام بود و اگر در ایران می‌ماندم، دیگر نمی‌توانستم خارج شوم. ایشان سه بار به من دعوتنامه فرستاد که آماده ام پرداخت کنم و من یک روز مانده به رفتنم از ایران، رفتم دفتر باشگاه و ایشان به من پول دادند. من می‌دانستم باقی مانده این رقم را پرداخت نخواهند کرد و من 20 درصد از سایر بازیکنان کمتر دریافتی داشتم. من خیلی بابت خروجم از ایران ناراحتم اما نمیخواهم توجیهات مدیران را هم نمی‌خواهم بشنوم.
* به انصاریفرد گفتم از اروپا پیشنهاد دارم
من همه وسایلم را از آپارتمان نبردم و گفتم بروم تا ببینم اتفاقات چگونه خواهد بود اما مدیران جدید باشگاه تماسی با من نداشتند. آن موقع آقای کالدرون سرمربی پرسپولیس بودند و در شش هفت مسابقه آخر، تصمیم گرفتند از بیرانوند استفاده نکنند و همه بازی‌ها را بردیم. اما به دلیلی که همه می‌دانند و به همان دلیل که برانکو و من باشگاه را ترک کردیم، ایشان تصمیم گرفتند که باشگاه را ترک کنند، همانطور که آقای گل‌محمدی هم به زودی این کار را خواهند کرد. آقای گل‌محمدی تصمیم گرفت که از بیرانوند استفاده کند و من پذیرفتم. من نیم فصل خوبی داشتم و از اروپا هم پیشنهاد داشتم و به دفتر آقای انصاری‌فرد رفتیم و به یک زبان مشترک رسیدیم.
* اگر بداخلاق بودم، آن موقع باشگاه را ترک می‌کردم
آن موقع یورو در ایران خیلی ارزان‌تر از الان بود و مشکلی هم در تهیه آن نبود. در واقع هیچ مشکلی برای پرداخت ارزی وجود نداشت و مشکلی هم برای امضای قرارداد نبود. قرارداد، قرارداد وحشتناکی نبود اما در رسانه‌ها به شکلی بد انعکاس پیدا کرد. من وقتی با برانکو آمدم کمترین دریافتی را داشتم و چرا کسی این را انعکاس نمی‌دهد؟ من به دلیل تعلل در پرداخت مالی، می‌توانستم همیشه ایران را ترک کنم. اگر من بد اخلاق بودم، بعد از 4 ماه تاخیر در پرداخت می‌توانستم ایران را ترک کنم.
* انصاریفرد از یحیی پرسید: با رادو تمدید کنم؟
من نمی‌دانم رقم قراردادم منطقی بوده یا نه. من تمایلم را در آن زمان نسبت به تمدید قرارداد ابراز کردم و آقای انصاری‌فرد از آقای گل‌محمدی پرسیدند که آیا از عملکرد من رضایت دارد که قراردادم تمدید شود؟ ایشان پاسخ دادند بله. قرارداد من نیمی از این ارقام بود اما سالیانه افزایش پیدا می‌کرد اما باید بگویم که پنج قهرمانی کسب کردیم و اینکه بازی کردم یا نه را هم کادرفنی باید از عملکردم رضایت می‌داشت که داشت. باشگاه این را تعهد داد که پرداخت کند.
* کادرفنی از عملکردم راضی بود
قرارداد من نیمی از این ارقام بود اما سالیانه افزایش پیدا می‌کرد اما باید بگویم که پنج قهرمانی کسب کردیم و اینکه بازی کردم یا نه را هم کادرفنی باید از عملکردم رضایت می‌داشت که داشت. باشگاه این را تعهد داد که پرداخت کند.
* برای همبازیانم در پرسپولیس ناراحتم
متاسفانه پرسپولیس از لیگ قهرمان حذف شد و پنجره اش هم بسته است و بدهی‌ها حتی نسبت به بازیکنان ایرانی هم روز به روز بیشتر می‌شود. من شاید یکی از دانه شن‌هایی باشم که قلعه شن را می‌سازند. من واقعا ناراحت و مایوس هستم به خاطر همبازیانم. آنها سعی کردند دیگران را خوشحال کنند و به قله فوتبال ایران و فینال آسیایی رسیدند. ما حتی 5-10٪ هم از طرف مدیران حمایت نشدیم و این واقعا وحشتناک است. من به خاطر همبازیانم ناراحتم و وضعیت آنها مشابه من است. اما به هر حال آنها در کشور خودشان هستند و در تهران زندگی می‌کنند و به خانواده سر می‌زنند و برادر خواهرشان کمک می‌کنند. اما من چاره نداشتم و آمده بودم ایران تا نان خانواده ام را تامین کنم.
* درباره سیدجلال هیچ شکی ندارم
خیلی بازیکنان را کنار خودم داشتم و درست نیست که بخواهم آنها را جدا کنم و نباید اسم ببرم. نوراللهی و کنعانی و بیرانوند انتقال پیدا کردند اما درباره سیدجلال هیچ شکی ندارم. او بازیکن بسیار خوب و یک وزنه است و دلم برایش تنگ خواهد شد.

لینک کوتاه:
https://www.akhbaremahramaneh.ir/Fa/News/677765/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

خوشش اومده ول کن نیست

چرا اشتباه میزنه!

چرا ما به هم رحم نمی کنیم؟

منظره محل کار یک خلبان

همایش جهادگران امیدآفرین وزارت مردم+ فیلم

طالبان و اجبار مجری‌های زن افغانستان به پوشاندن چهره؛ اتحادیه اروپا واکنش نشان داد

سفر جو بایدن به ژاپن و رونمایی بایدن از قرارداد تجاری با 12 کشور

اصلاح‌طلبان برای به قدرت رسیدن مبادی اعتقادی‌شان را کنار می‌گذارند

واکنش عجیب رئیس جمهور مصر به اعتراضات علیه گرانی

جبهه‌های جدید در مقابل طالبان

چرا ریاض دیگر به واشنگتن اعتماد ندارد؟

دوم خرداد زنده است

هراس واشنگتن از دادن امتیاز ویژه به تهران

آیا بایدن به دنبالِ مخابره پیامی بی‌سابقه به ایران است؟

مجریان زن افغانستانی تسلیم فرمان جدید طالبان شدند

این گزارش دیدن دارد؛ دنیا بهشت و ایران جهنم مستاجرها

طلا 10 دلار گران شد

سفرهای خارجی هم ملاک حذف یارانه است؟

قیمت مرغ به 45 هزار تومان کاهش یافت

بازار ارز و سکه آف شد

جو بایدن: حل مشکلات اقتصادی مردم آمریکا نیاز به زمان دارد

پنتاگون: ارسال بسته‌های جدید تسلیحاتی 20 کشور به اوکراین

چهره‌ها/ استایل ساره بیات در تولد رفیق بینظیرش

وداع با پیکر شهید «صیاد خدایی» در معراج الشهدا

آملی لاریجانی: ترورهای کور موجب عقب‌نشینی مردم نخواهد شد

سردار سلامی: انتقام خواهیم گرفت

عضو کمیسیون امنیت ملی: ضاربان شهید خدایی به زودی دستگیر می‌شوند

دستور قالیباف برای شناسایی عاملان ترور شهید صیاد خدایی

بی‌توجهی شهرداری آبادان به گزارش مهندسان ناظر، حادثه ساختمان «متروپل» را رقم زد

انتشار اسامی افراد غیر روانشناس فاقد مجوز از سوی سازمان نظام روانشناسی / نام محمود انوشه، فرهنگ هلاکویی، ایمان سرورپور و علیرضا شیری در این لیست 50 نفره

ربودن مرد پورشه‌سوار در خیابان فرشته تهران / آزادی گروگان در ازای دریافت رمزارز "تتر"

گرد و غبار آبادان بیش از 42 برابر حد مجاز / شعاع دید در اهواز و بستان به 50 متر رسید

مدیر طرح هوشمندسازی فروش نان: 900 میلیارد تومان هزینه تجهیزات پروژه شده است

هشدار صندوق بین‌الملل پول: اقتصاد جهانی در بدترین وضعیت از زمان جنگ جهانی دوم قرار دارد / با وقوع همزمان چندین بحران و بلا روبه رو هستیم

بررسی اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مهریه / نماینده مجلس: مهریه‌های بین 100 تا 200 سکه مشمول پرداخت 2 درصد حق ثبت می‌شوند؛ 200 سکه به بالا مشمول پرداخت 15درصد

دستور ویژه رئیس جمهور برای رسیدگی فوری به سانحه ریزش ساختمان در آبادان

ذوالنوری: ضاربان شهید خدایی به زودی دستگیر می‌شوند/ سرنخ‌هایی پیدا شده است

با جریان خشن سانسور مواجهیم

پیشکسوت فوتبال اهواز به برنامه «شب نشینی» امشب می‌آید

استاد انصاریان؛ چگونه نماز می خوانیم؟!

گوناگون/ اینفوگرافیک؛ چرا گریه خوبه؟

چهار عمل که عذاب قبر رو از انسان بر میداره؟!

حکمت/ آغاز و فرجام لجاجت چیست؟

لحظه دستبرد به ماشین حامل پول مقابل چشم نیروهای امنیتی

استاد پناهیان؛ بزرگ شو

فاصله طبقاتی بیداد می‌کند

آیفون‌زدایی از بازار موبایل

شکست "بولدوزر"؛ بازگشت اصلاح طلبان به قدرت در استرالیا

اعتراض کارگران: "دولت خلاف قانون عمل کرده است"

تکاپوی "اصلاح‌طلبان رادیکال" برای احیای سرمایه اجتماعی

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.

سفیر گردش www.safiregardesh.com تور گردشگری هتل