اخبار محرمانه

آخرين مطالب

گوناگون/ متولدین کدوم ماه رومانتیک ترن؟ خواندنی ها

گوناگون/ متولدین کدوم ماه رومانتیک ترن؟
  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - نمناک / این روز ها همه ما نیاز به فردی داریم که بتوانیم در کنارش عشق را احساس کنیم، زیرا در این دنیای پرهیاهو احساس تنهایی می کنیم؛ اما متولدین بعضی از ماه ها هستند که رمانتیک تر و عاشقانه تر از بعضی ماه های دیگر رفتار می کنند. به همین دلیل در ادامه قصد داریم به ترتیب به شما معرفی کنیم که متولدین کدام ماه ها رمانتیک تر از بقیه هستند.
اسفند
اسفند ماهی ها به شدت رومانتیک هستند؛ رمانتیکی که کمی احساس بی قراری هم در آن ها وجود دارد. آنها می توانند هر چیزی که در اطراف شماست را به شکل ایده آل در بیاورند. به شدت رویاپرداز هستند.
در دنیای فانتزی خودشان زندگی می کنند و می خواهند با عشق شان بهترین ها را رقم بزنند و یک عشق جاودانه داشته باشند و در نتیجه زندگی کردن با آنها رویایی هست. اسفند ماهی ها دوست دارند از طرف شما نیز اقدامات رمانتیک زیادی ببینند و به این موضوع اهمیت زیادی می دهند.
تیر
تیر ماهی ها از همان دوران بچگی عاشق هستند. آن ها می دانند که عاشق شدن فقط یک بار رخ می دهد. در نتیجه به این احساس اهمیت زیادی می دهند. آنها پارتنر خود را خیلی جدی می گیرند و می خواهند همیشه او را ملاقات کنند و بهترین ها را برایش به وجود بیاورند.
به شدت از او مراقبت می کنند؛ البته مانند اسفند ماهی ها خیلی در دنیای فانتزی و عاشقانه خود سیر نمی کنند اما در واقعیت به شدت رومانتیک هستند.
مهر
مهرماهی ها عاشق چیزهای واقعی در زندگی هستند و می توان آن ها را یک فرد رومانتیک دانست. آنها عاشق مکالمه با عشق، درام های عاشقانه و انجام کارهای پر از شور و رمانتیک هستند و دوست دارند به کسی که به او علاقه دارند، بیش از همیشه نزدیک باشند.
آن ها به دنبال تعادل در هر چیزی می گردند اگر تعادل از دست برود، کمی حال شان خراب می شود. همیشه دوست دارند زندگی خود را رومانتیک و پرشور نگه دارند و شادی را برای طرف مثابل شان به ارمغان بیاورند.
آذر
آذر ماهی ها عاشق حس آزادی هستند و همیشه از محدودیت ها فرار می کنند و باور دارند که افراد رومانتیکی هستند، به شرطی که آزادی کامل و اختیار عمل را به آن ها بدهید؛ مخصوصاً اگر در شروع رابطه قرار گرفته اید.
آن ها شما را با سوپرایز ها، هدایا و کارهای مختلف غافلگیر می کنند و می توانند با کارهای رمانتیکشان قلب تان را بربایند. آن ها دوست دارند همسر خود را راضی نگه دارند و در نتیجه هر کاری برای او می کنند تا شاد و خوشحال باشد.
مرداد
مرداد ماهی ها در نگاه اول افراد جذابی به نظر می رسند. شاید فکر کنید که رمانتیک نیستند اما نیاز دارند که طرف مقابل اطاعت بی چون و چرا از آنها داشته باشد تا آن جنبه رومانتیک از شخصیت خود را به او نشان دهند. مرداد ماهی ها دوست دارند که شو اف کنند؛ بنابراین همه ژست های عاشقانه و رمانتیک را بلدند.
با انجام این کار توجه طرف مقابل را به راحتی جذب می کنند. حتی برای این که در نظر دیگران خیلی خوب باشند، مدام گل می خرند، هدایای گران قیمت به عشق خود می دهند و می خواهند با انجام این کار عشق و عزت نفس خود را نشان دهند.
خرداد
خرداد ماهی ها در موارد نادری کار های رمانتیک انجام می دهند و خیلی به دنبال انجام کارهای رمانتیک نیستند. آن ها می دانند که عشق واقعی باید از درون نشأت بگیرد. گاهی اوقات دیوانه به نظر می رسند و کارهای عجیب و غریب می کنند اما از لحاظ رومانتیک بودن حد وسط محسوب می شوند. آن ها بیشتر روی هدفِ عشق تمرکز می کنند تا این که بخواهند خیلی در میانه راه کارهای خاصی انجام دهند.
شهریور
شهریور ماهی ها رومانتیک هستند، به شرطی که به بحث های مالی نزدیک نشوید. زمانی که صحبت از پول می شود، شهریور ماهی ها کمی از حالت رمانتیک فاصله می گیرند. آن ها دوست دارند که شما بدون هیچ چون و چرایی دوست شان داشته باشید، البته که عاشق قرار های لاکچری هستند و انجام این کار را رومانتیک می دانند اما دوست ندارند که از طرف شما مورد سوء استفاده مالی قرار بگیرند. اگر این مورد را رعایت کنید، می توان گفت نسبتا افراد رمانتیکی هستند.
اردیبهشت
اردیبهشت ماهی ها کمی لجباز هستند و خیلی با کارهای رمانتیک عجین نیستند اما ممکن است به یکباره کار عجیب و غریب کنند و شما را به یک قرار عاشقانه در باران دعوت کنند. آن ها معمولاً دو الی سه بار در سال کار رومانتیک انجام می دهند و این برای شان غیر طبیعی نیست.
ممکن است یک کار بزرگ انجام دهند و چند سال بعد دوباره آن کار را تکرار کنند، مثل دعوت کردن تان به یک رستوران پر از گل که فقط برای شما رزرو شده است ؛ اما معمولاً در زندگی روزانه توجه زیادی به شما دارند و بیشتر عشق خود را زبانی ابراز می کنند.
دی
وقتی با دی ماهی ها وارد رابطه می شوید، فکر می کنید که با فردی جدی و خیلی سرسخت ارتباط برقرار کرده اید که هیچ خبری از رمانتیک بازی نیست اما دی ماهی ها درونا افراد رومانتیکی هستند و نمی ترسند که با ابراز کار های عاشقانه شکننده به نظر برسند. آن ها اول می خواهند شما را خوب بشناسند و تمام زوایای شخصیتی تان را بفهمند و بعد اگر به شما اعتماد کردند، بخش رمانتیک شخصیت خود را ابراز کنند و در نتیجه کمی طول می کشد.
بهمن
بهمن ماهی ها خیلی واقع بین هستند اما در مورد انجام کار های رمانتیک از واقعیت فاصله می گیرند. آن ها در مورد عشق کمی فلسفی فکر می کنند و طرفدار موضوعات و فیلم های عاشقانه هستند اما معمولاً خودشان کار خاص عاشقانه ای انجام نمی دهند.
آن ها می دانند که همسرشان نیاز به توجه دارد اما خیلی به خودشان زحمت نمی دهند که این توجه را به او هدیه کنند و از لحاظ رمانتیک بودن نسبتاً سطح پایینی دارند.
فروردین
محبت کردن یا مهربان بودن برای فروردین ماهی ها کمی کار سختی است. آن ها افراد مصمم، با اعتماد به نفس و کمی هم لجباز هستند. برای شان سخت است که بخواهند ترس ها را کنار بگذارند و خیلی راحت ابراز علاقه کنند اما اگر به عمق وجود آن ها بروید، می دانید که مهربان و رومانتیک هستند؛ به شرطی که بتوانند در یک فضای امن این موضوع را برایتان ابراز کنند که در چنین حالتی کار های رمانتیک غیرقابل باوری انجام می دهند.
آبان
آبان ماهی ها به شدت به رابطه رومانتیک خود توجه می کنند و همیشه با تمام وجود در رابطه همراه همسرشان هستند اما کمترین میزان رمانتیک بودن را دارند. آن ها ایده آل گرا بوده و به دنبال رابطه بی عیب و نقص می گردند و از این لحاظ شبیه به اسفند ماهی ها هستند اما با این تفاوت که خودشان خیلی کار رومانتیک انجام نمی دهند و نمی خواهند قدم خاصی بردارند. آن ها خودشان را بیش از هر کس دیگری در این جهان دوست دارند و اگر فردی را پیدا کنند که او را بیشتر از خودشان دوست داشته باشد، آن وقت رومانتیک می شوند.

لینک کوتاه:
https://www.akhbaremahramaneh.ir/Fa/News/662339/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

رئیس جمهور: دشمن به دنبال ادامه تحریم با تحریف است

واکنش وزیر علوم به اخراج اساتید

نماینده مجلس به صورت مشروط از توضیحات وزیر صمت قانع شد

واکنش وزیر علوم به اخراج اساتید: اینگونه موارد را نباید سیاسی کنیم / روند جذب و ارتقای اعضای هیئت علمی، علمی و سیستماتیک است

شکار آهو توسط پلنگ

غرب در دام پوتین / سیگنال‌های روس‌ها به اوکراین چه پیامی دارد؟

از کجا میدونی ازت متنفره؟

بررسی «ناخدا خورشید» ناصر تقوایی

نماینده مجلس به صورت مشروط از توضیحات وزیر صمت قانع شد

نقل‌قول قالیباف از رهبر انقلاب دربارۀ آسیب‌های اجتماعی و مشکلات زنان سرپرست خانوار

قیمت خودرو سقوط کرد | خبر داغ از کاهش قیمت خودرو

عکس جدید لیندا کیانی

طارمی در منطقه دور از استانبول گیر افتاد!

عکس جدید بهاره رهنما پس از تغییرات فراوان

صدری: قرارداد رادو بیشتر از لک است

رادو: گل‌محمدی به زودی ایران را ترک می‌کند!

برنامه ورزش روزانه در مدارس اجرا می شود

بازیکن استقلال در لیست خرید نساجی

حداقل حقوق کارگران در سال 1401 چه تغییری می کند؟

وزارت بهداشت: فوتی های اومیکرون در کشور به 10 نفر رسید

حسین شریعتمداری: سفر رییسی به روسیه پرده‌ای از برکات ناشی از حرکت در مسیر انقلاب بود

سخنگوی دولت: جلسه رسمی با پوتین در کاخ کرملین، شرکت در جلسه دوما و حضور در دانشگاه در زمانی کمتر از دو روز، نشان‌دهنده استقبال گرم در این شرایط کرونایی در روسیه است

«خوشنام» گزینه احتمالی ماه رمضان شبکه یک است/ «هومن حاجی عبداللهی» در نقشی متفاوت

پنجمین آزمایش در سال جدید میلادی؛ کره شمالی 2 موشک کروز شلیک کرد

قالیباف: کلیات طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای تولیدی رای نیاورد

لیر قدرت گرفت

یورو همچنان قربانی جو تنش بین روسیه و اوکراین

سهم 10 درصدی ایران در تنوع محصولات پتروشیمی خوراک گاز

تغییرات قیمت مسکن در تهران

رشد 38 درصدی صادرات در 10 ماهه 1400

بیت کوین تا کجا پایین می‌رود؟

خطرناک مثل ناسیونالیسم هندو

هنرمندی که هنوز در قرن 19 زندگی می کند!

یه عشق یه بغض یه خاطره

انیمیشن «The House»؛ ترسناک، عجیب و فوق‌العاده

راهپیمایی 22 بهمن در تهران با حضور گسترده مردم برگزار می‌شود

رئیس سازمان انرژی اتمی: تولید 17 هزار مگاوات برق تا افق 1420 در مدار قرار خواهد گرفت

آخرین وضعیت پرونده هاشمی، نجفی و فریدون؛ حکم بدوی پرونده پلاسکو صادر شد

عضو کمیسیون امنیت ملی: بی اعتنا به حواشی گام‌‌های موثر برای تعمیق روابط با چین و روسیه برمی‌داریم

معرفی برنامه گفتگو آزاد در منطقه آزاد

بارکلیز پیش‌بینی قیمت نفت را افزایش داد

تجلیل شفیعی از خانواده‌های شهدای معاونت حمل و نقل و ترافیک

درخواست بخشش از اعدام روزبه حصاری

روایت روزنامه کامرسانت روسیه از جزییات دیدار پوتین و رئیسی

4 گوشه دنیا/ برق گرفتگی زن خانه دار توسط ماشین لباسشویی

مهارت زندگی/ چند گام عملی برای بهره‌برداریِ مثبت از حس اضطراب

ویدیویی جالب از نحوه اتصال واگن های مترو

همه چیز اونطوری که به نظر میرسه نیست

سرمقاله ایران/ آفریقا در افق دیپلماسی

توهین بی‌شرمانه بایدن به خبرنگار فاکس نیوز و مادرش

© - www.akhbaremahramaneh.ir . All Rights Reserved.